matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler Ja za tyle to od znajomego Xboxa kupiłem z najnowszą Fifą :)
2
Neymar by zwiększył ta liczbę.
0
@Huberc1kk Jeszcze mi się przypomniał kiedyś Mastour.
0
@Huberc1kk Tak są podobieństwa ale posucha w piłce jak wymieniliśmy na razie tylko Yamala i Viniego.
0
@Rewolucja123 Vini nie ma jednak takiej techniki i magii.
0
Jak tyle tu było pisania o Neymarze to jest w ogóle jakiś nastolatek co go choć trochę porównują do Neymara? Czy tacy zawodnicy o takim stylu gry i technice się nie rodzą?
0
1 h 31 minuta
To tylko Mocarny Wini w wiadomościach sportowych XD
1
@Uukasz_93 Ale czemu ich nie obowiązuje żadne FFP?
0
@esem91 Oby. Wiem że Christensen się świetnie wkomponował w zespół ale obrona once de gala powinna wyglądać tak: Balde Kounde Araujo Cancelo.
0
@sidi12843 Tak oczywiście.
0
@Filu02 w Chelsea w Premier League nie ma a co dopiero tam.
3
@KrwawiaceoczyVEB To akurat dla nas wzmocnienie :)
0
A jak zagrał wczoraj Enzo z Chelsea? Gdzieś czytałem że świetnie zdominował środek itp
6
Ja to się nie mogę doczekać kiedy sędziowie będą na konferencji pomeczowej. Niech się tłumacza a nie zawsze bezkarni
0
@BrzydkiAS Brawo Xavi!
0
@zodiak_10 Ale złoto haha
2
Jak mnie Xavi irytuje często wypowiedziami pomeczowymi to się zgadzam z jego ostrą reakcją po tym meczu.
5
Jezus Maria ja myślałem że Abde jest niezły ale gość jest tragiczny. IQ wystarczające tylko do oddychania
1
Brawo Xavi za zmiany
1
Trochę mi jednak szkoda Fatiego
0
Spalił się psychicznie Abde. Trochę policzek dla Fatiego że on wszedł.
0
Dawaj Yamal i Fati!
0
A może się Araujo z Kounde dogadali i się będą wymieniać pozycjami w czasie meczu :D
0
@Michael24 Czemu? To ironia?
0
Jak znacie jakąś strone gdzie gdzie można obejrzeć skróty meczów najlepszych lig proszę wyślijcie na priw. Mam w zamiaru obejrzeć sobie skrót Chelsea z LFc nie znając wyniku.
Z góry dzięki
11
@Coutinho007 a co on sam grał? Buffon przez 20 lat nie wygrał no i co mamy mu umniejszać kariery? Top samo Ibra czy Ronaldo
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13429968#comment-13429968
Jednak chyba Olmo
0
Ciekawostka jak tu jakiś użytkownik pisał. Usiądź to opowiem Ci o piłce.
Maradona kiedyś w Boca Juniors nie strzelił 5 karnych pod rząd.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13432191#comment-13432191
Chyba jednak nie...
0
Handi wchodzi jak złoto Arsenalu