0

To Dembuś dostał 10 na koszulce w PSG :)

0

Dziwne to jest że zwykli użytkownicy La Rambli pisali przed meczem z Getafe już ironicznie brawo Xavi. Prawa obrona Araujo to niedługo kontuzja a cały ich sztab i Xavi i tak swoje.

9

@Kidd Zdecydowanie Neuer.

3

@D10SLEO Di Maria też bardzo pomógł i w Copa i w MŚ.

0

I jak Wam się podoba Yamal w Fmie? W miarę realistycznie odwzorowany?

https://prnt.sc/gmbOYhHgPZBX

2

@BorzyKrzys Mnie kupił rolą w Łowca Jeleni.

1

@SkilledHydra16 Przecież Leo zgarnie za MS

1

Kurde szkoda Sevilli ale brawo za dobry mecz.

0

Montiel w wchodzi ma karne

6

Wkurza mnie ten Iwanow. Co sobie usnę to mnie budzi.

3

El Nessiri to niech strzela tylko głową nawet jak jest pilka na ziemi heeh

0

Oglądałem Torresa w młodzieżówkach zapowiadał się fantastycznie. Szkoda że nie wykorzystał talentu.

1

Zajebał z bani jak Luuk.

0

Jakim zawodnikiem jest Walker z City. Wiadomo topka na świecie ale jakoś nigdy nie trafiał do najlepszych 11 sezonu. Pytam bo co oglądałem jego mecz to gość wydawał się zawsze nie do przejścia i jeszcze niezły w ofensywie.

0

https://prnt.sc/NQV_7e4W4jCX

Ale że Cristiano nie chce przyjść do mnie jako trener :)

0

@BordowyPtak Mi chodziło o to ile kibiców chodzi na mecze :)

0

@lukas5544 Dałbym tak samo jak Ty.

0

@Katalończyk 99 Wydaje mi się że tak.

0

A jak w Arabii w ogóle jest z frekwencja na trybunach? Jakie tam stadionu mają? Jest zainteresowanie?

1

@Deviler Ja za tyle to od znajomego Xboxa kupiłem z najnowszą Fifą :)

2

Neymar by zwiększył ta liczbę.

0

@Huberc1kk Jeszcze mi się przypomniał kiedyś Mastour.

0

@Huberc1kk Tak są podobieństwa ale posucha w piłce jak wymieniliśmy na razie tylko Yamala i Viniego.

0

@Rewolucja123 Vini nie ma jednak takiej techniki i magii.

0

Jak tyle tu było pisania o Neymarze to jest w ogóle jakiś nastolatek co go choć trochę porównują do Neymara? Czy tacy zawodnicy o takim stylu gry i technice się nie rodzą?

0



1 h 31 minuta

To tylko Mocarny Wini w wiadomościach sportowych XD

1

@Uukasz_93 Ale czemu ich nie obowiązuje żadne FFP?

0

@esem91 Oby. Wiem że Christensen się świetnie wkomponował w zespół ale obrona once de gala powinna wyglądać tak: Balde Kounde Araujo Cancelo.

0

@sidi12843 Tak oczywiście.

0

@Filu02 w Chelsea w Premier League nie ma a co dopiero tam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?