matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Dembuś dostał 10 na koszulce w PSG :)
0
Dziwne to jest że zwykli użytkownicy La Rambli pisali przed meczem z Getafe już ironicznie brawo Xavi. Prawa obrona Araujo to niedługo kontuzja a cały ich sztab i Xavi i tak swoje.
9
@Kidd Zdecydowanie Neuer.
3
@D10SLEO Di Maria też bardzo pomógł i w Copa i w MŚ.
0
I jak Wam się podoba Yamal w Fmie? W miarę realistycznie odwzorowany?
https://prnt.sc/gmbOYhHgPZBX
2
@BorzyKrzys Mnie kupił rolą w Łowca Jeleni.
1
@SkilledHydra16 Przecież Leo zgarnie za MS
1
Kurde szkoda Sevilli ale brawo za dobry mecz.
0
Montiel w wchodzi ma karne
6
Wkurza mnie ten Iwanow. Co sobie usnę to mnie budzi.
3
El Nessiri to niech strzela tylko głową nawet jak jest pilka na ziemi heeh
0
Oglądałem Torresa w młodzieżówkach zapowiadał się fantastycznie. Szkoda że nie wykorzystał talentu.
1
Zajebał z bani jak Luuk.
0
Jakim zawodnikiem jest Walker z City. Wiadomo topka na świecie ale jakoś nigdy nie trafiał do najlepszych 11 sezonu. Pytam bo co oglądałem jego mecz to gość wydawał się zawsze nie do przejścia i jeszcze niezły w ofensywie.
0
https://prnt.sc/NQV_7e4W4jCX
Ale że Cristiano nie chce przyjść do mnie jako trener :)
0
@BordowyPtak Mi chodziło o to ile kibiców chodzi na mecze :)
0
@lukas5544 Dałbym tak samo jak Ty.
0
@Katalończyk 99 Wydaje mi się że tak.
0
A jak w Arabii w ogóle jest z frekwencja na trybunach? Jakie tam stadionu mają? Jest zainteresowanie?
1
@Deviler Ja za tyle to od znajomego Xboxa kupiłem z najnowszą Fifą :)
2
Neymar by zwiększył ta liczbę.
0
@Huberc1kk Jeszcze mi się przypomniał kiedyś Mastour.
0
@Huberc1kk Tak są podobieństwa ale posucha w piłce jak wymieniliśmy na razie tylko Yamala i Viniego.
0
@Rewolucja123 Vini nie ma jednak takiej techniki i magii.
0
Jak tyle tu było pisania o Neymarze to jest w ogóle jakiś nastolatek co go choć trochę porównują do Neymara? Czy tacy zawodnicy o takim stylu gry i technice się nie rodzą?
0
1 h 31 minuta
To tylko Mocarny Wini w wiadomościach sportowych XD
1
@Uukasz_93 Ale czemu ich nie obowiązuje żadne FFP?
0
@esem91 Oby. Wiem że Christensen się świetnie wkomponował w zespół ale obrona once de gala powinna wyglądać tak: Balde Kounde Araujo Cancelo.
0
@sidi12843 Tak oczywiście.
0
@Filu02 w Chelsea w Premier League nie ma a co dopiero tam.