matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Ja własnie żałowałem że nie pojechałem do kina więc dopiero dzisiaj nadrobiłem.
1
Obejrzałem na tv Avatar 2 dzisiaj. Pewnie w kinie to musiało wyglądac pięknie ale sam film nudny i bez polotu. Fabuły nie było w ogóle. Wam jak się podobał?
0
Witamy na pokładzie panie Saka :)
https://prnt.sc/5yBO7VDdhoc0
0
@CzeksonFCB1899 To byl zart oglądam gale freakowe i tego nie ukrywam że je lubie
5
No i koniec Clown MMA. Dobranoc Państwu
1
To jest niemożliwe
0
I tak najlepsi są Ci na skrzypkach itp hahah
1
Brawo Hajto pokazał klase
0
Wytrzyma Hajto 30 sekund?
0
@Katalończyk 99 Całą karierę taki jest :)
2
Freaki freakami ale widać że dwóch prawdziwych wojowników się spotkało.
2
Szkoda po walce :(
0
I to jest prawdziwa walka!
0
@etobzyk W sumie racja o tym nie pomyślałem.
0
@Klejnot_Nilu No nie czepiajmy się jest w miarę profesjonalna.
1
@Medium Wyjdzie i dostanie szybko liczę max 30 sekund i Hajto przegra.
0
W poważnej federacji jak KSW czy UFC Cios zostałby zdyklasyfikowany? - 1 pkt trochę mało mi się wydaje.
0
@TheNekro94 Dawid Zalecki Labryga
3
@adi7adi8 sędzia
1
@BordowyPtak Wybacz wolę oglądać Neymara rzadziej niż co kolejkę graczy typu Ferran czy Raphinha
11
Ja jestem zawsze za Neymarem. Co by nie pisać mówić jest to największy Magic oprócz Roniego jakiego oglądałem. Zakochałem się w Barcy bo pięknie grała niekoniecznie wygrywając. Brakuje takich graczy u nas.
0
Sobierajski>Karaś
0
I działa to PPV?
0
@OnlyCules Jakbyś miał proszę link to wyślij
0
@OnlyCules Kurde szkoda chciałem wykupic i obejrzeć
0
@xvcWinterSoldier Balde nie ma nikogo lepszego
0
@Gaucho Typowy przecietniak
0
Może Lucas Moura za darmo na prawe skrzydło
5
Janoszek atakuje XD
2
Teraz zauważyłem że Pedro Porro był w City. Nie kojarzyłem w ogóle tego myślałem że on był ze Sportingu tylko. Dziwne że City go nie chciało i teraz finalnie jest w Totkach.