2

Dużo tu narzekań na Xaviego ale mi się podoba jak buduje zespół i kadrę choć wiadomo gra jest za mało widowiskowa. Wygrał ligę po paru latach posuchy do tego superpuchar po świetnym finale. Jeśli chodzi o budowanie kadry to zaczął od obrony, w tym sezonie wzmocnił pomoc i zostawił sobie na koniec wzmocnienie ofensywy. Mamy fenomenalnego Yamala do tego Felix i Roque w zimie. Ja mimo wszystko jestem fanem Xaviego i mam nadzieję że zostanie Fergusonem Barcy.

2

@PatrykBarcelona Porsche.

0

@Encore No niby tak ale i tak sie zdziwiłem że tak nisko mu dali drybling. Taki Araujo ma drybling 10 :)

0

Obstawilem kurde na Anglików ale Maguire w pierwszym czyli po kuponie

0

@tristan87 o właśnie Encore jest chyba fanem

0

Kojarzę, że jest tu jakiś fan Bruno Fernandesa i mam pytanie. On faktycznie nie umie dryblować? Wszystkie staty na super poziomie oprócz tragicznego dryblingu.

https://prnt.sc/jM_Y4JGz5YNF

0

@joloskyy Czarnogóra straciła gola w 95 minucie.... https://prnt.sc/Oxb3C89uxvI-

0

@Albatros Ja dałęm handicup i też się bardzo rozczarowałem.

3

Luksemburg ma 10 pkt w grupie szok.

0

@Barca1922 1) Messi
2) Ronaldinho
3) Nazario/Neymar

1

Kurde fajnie jakby jeszcze Yamal coś strzelił

0

@Faro pogoda też mu nie pomaga dzisiaj

0

I jak prezentuje się Gavi?

0

@Patrykl145 serio taki wysoki kurs był? Wow

6

@ToWinaSedziego a od kiedy to sędzia patrzy na wynik jak ma doliczać?

2

@Conradxc Wow długo i jak się czujesz?

0

Jak Kounde i Dembus dzisiaj zagrali?

0

Aj ale by nam się przydał taki napastnik w Barcy a nie czekaj...

10

@kulek22 komentarz dnia albo tygodnia.

3

2

@budel17 mam nadzieję że jutro mają wolne albo chociaż na popołudnie.

0

Wyceny według transfermarkt:

Polska kadra 235.20 mln euro
Wyspy Owcze 3.23 mln euro

0

To Waszym zdaniem najlepszy w historii CSGO?


0

@Rust_Cohle 1-0. A mecz się skończy 4-0.

0

No Czarnogóra strzelcie coś bo mam Was na kuponie.

2

Romeu to chyba najnormalniejszy piłkarz jakiego widziałem.

1

@Sulimoale to nie dzisiaj bo mam ich na kuponie dzisiaj że wygrają min. 2 golami

0

Busi nigdy nie był nominowany a jest Gvardiol. Dziwne te nominacje.

0

@Krzychuuuu14 A 1 sezon warto obejrzeć, czy nudny?

0

Z kim zestawilibyscie Mateusza Borka w fame mma? Czekam na propozycje. Ja bym dał mu Fabijanskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?