matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dużo tu narzekań na Xaviego ale mi się podoba jak buduje zespół i kadrę choć wiadomo gra jest za mało widowiskowa. Wygrał ligę po paru latach posuchy do tego superpuchar po świetnym finale. Jeśli chodzi o budowanie kadry to zaczął od obrony, w tym sezonie wzmocnił pomoc i zostawił sobie na koniec wzmocnienie ofensywy. Mamy fenomenalnego Yamala do tego Felix i Roque w zimie. Ja mimo wszystko jestem fanem Xaviego i mam nadzieję że zostanie Fergusonem Barcy.
2
@PatrykBarcelona Porsche.
0
@Encore No niby tak ale i tak sie zdziwiłem że tak nisko mu dali drybling. Taki Araujo ma drybling 10 :)
0
Obstawilem kurde na Anglików ale Maguire w pierwszym czyli po kuponie
0
@tristan87 o właśnie Encore jest chyba fanem
0
Kojarzę, że jest tu jakiś fan Bruno Fernandesa i mam pytanie. On faktycznie nie umie dryblować? Wszystkie staty na super poziomie oprócz tragicznego dryblingu.
https://prnt.sc/jM_Y4JGz5YNF
0
@joloskyy Czarnogóra straciła gola w 95 minucie.... https://prnt.sc/Oxb3C89uxvI-
0
@Albatros Ja dałęm handicup i też się bardzo rozczarowałem.
3
Luksemburg ma 10 pkt w grupie szok.
0
@Barca1922 1) Messi
2) Ronaldinho
3) Nazario/Neymar
1
Kurde fajnie jakby jeszcze Yamal coś strzelił
0
@Faro pogoda też mu nie pomaga dzisiaj
0
I jak prezentuje się Gavi?
0
@Patrykl145 serio taki wysoki kurs był? Wow
6
@ToWinaSedziego a od kiedy to sędzia patrzy na wynik jak ma doliczać?
2
@Conradxc Wow długo i jak się czujesz?
0
Jak Kounde i Dembus dzisiaj zagrali?
0
Aj ale by nam się przydał taki napastnik w Barcy a nie czekaj...
10
@kulek22 komentarz dnia albo tygodnia.
3
@Culers Nie robi wyżej ktoś wrzucił screena. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13551302#comment-13551302
2
@budel17 mam nadzieję że jutro mają wolne albo chociaż na popołudnie.
0
Wyceny według transfermarkt:
Polska kadra 235.20 mln euro
Wyspy Owcze 3.23 mln euro
0
To Waszym zdaniem najlepszy w historii CSGO?
0
@Rust_Cohle 1-0. A mecz się skończy 4-0.
0
No Czarnogóra strzelcie coś bo mam Was na kuponie.
2
Romeu to chyba najnormalniejszy piłkarz jakiego widziałem.
1
@Sulimoale to nie dzisiaj bo mam ich na kuponie dzisiaj że wygrają min. 2 golami
0
Busi nigdy nie był nominowany a jest Gvardiol. Dziwne te nominacje.
0
@Krzychuuuu14 A 1 sezon warto obejrzeć, czy nudny?
0
Z kim zestawilibyscie Mateusza Borka w fame mma? Czekam na propozycje. Ja bym dał mu Fabijanskiego.