0

@TheNekro94 Ja mam 180 cm i zszedłem do 80 kg dopiero. Ale już coś mięśnie brzucha widać. U Ciebie przy tak małej wadze krata dobrze widoczna?

"Długo tego nie utrzymam, a chcę przynajmniej raz dobić to takiej wartości, tym bardziej przed masą, żeby zaczynać od naprawdę niskiego BF.


Lubię sobie stawiać takie cele i do nich dążyć."

Mam identyczny proces ale niestety trochę odpuściłem na urlopie i pewnie trochę przybyło. W pasie ile masz cm? U mnie teraz 91 cm. Kcal do 2200 max teraz jem zaczynałem od jakiś 86 kg i około 3000 kcal.

3

@Herato Może Hulk?

2

@TheNekro94 Właśnie przed wczoraj wróciłem do tego serialu po latach. Nic się nie zestarzał.

5

@Joe_Barbaro Wirtz.

0

@dafik85 Może być kozak ładnie się u mnie rozwija :)

https://prnt.sc/MXVOKZWzIgsN

4

@IronSanHybrid Nie jestem przekonany ale jednak pójdę zagłosować. Tak jak wcześniej na Konfederacje.

0

@partymaker Z tego co czytałem to nie ma ale nie oglądam Manutd to nie wiem :)

0

https://prnt.sc/zjFQzLI1es7U

Nie wchodź w link to tylko piękny Bruno Fernandes bez dryblingu w Fmie.

0

Dawno nie widziałem tak tragicznie grającej drużyny z piłką i ogólnie w ofensywnych akcjach. Chodzi oczywiście o Las Palmas.

0

@takisobiektos No właśnie a już myślałem że to mi się coś pomyliło.

3

@mekston Fajnie jakby ku się udało.

6

@FCB_dimiC Przecież to jest defensywny pomocnik to solidny dorobek bramkowy. Takim tokiem rozumowania to Busquets był beznadziejny je kadrze

0

@HavertzKai Nie wiem ale nie powinno tak być że specjalnie zespół podlewa za bardzo murawę albo zostawia za wysoka trawę. Aż mi się przypomniał słynny mecz z Chelsea Mourinho gdzie specjalnie rozwalali murawę przed meczem.

1

@AmigoBlancos Dokładnie dziwne to było jak gadali jakby gość na pusta ale karnego zepsol.

0

@tristan87 Pena niestety jest ręcznikiem.

1

@MarcepanowyKsiaze Gavi beznadziejny? Ty chłopie chyba inny mecz oglądałeś. Gundo przy nim wyglądał dzisiaj jak statysta.

2

Gudnogan wygląda trochę jak oldboy ;/

1

Dobra decyzja sedziego

2

Lewy za Ferrana Yamal za Romeu i Raphinha zejdzie bardziej do środka

1

Gundo rusza się jak wóz z węglem

0

@zeko0 Dokładnie dobrze go widzieć tam gdzie jego miejsce :)

39

Z plusów to Gavi bardzo imponuję w ostatnich tygodniach.

2

Stegen, Araujo i Romeu dzisiaj śpią ;/

1

@Transu96 Jestem jego wielkim fanem ale nie jestem za tym żeby dużo grał.

0

@kolomen2 Obaj.............

0

Dzisiaj trochę chwila prawdy dla Ferrana bo zagra na 9 czyli tam gdzie najbardziej pasuje.

0

Wrzuci ktoś link gdzie są wszystkie nowe podatki wprowadzone przez PiS?

18

@escarabajo Już się zapisał po tym co zrobił w finale MŚ.

0

@AFA90 Czemu Chelsea bez sponsora na koszulkach?

0

Taki skład na Mallorce dzisiaj?

https://prnt.sc/Q4ujdIc7G1tF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?