1

@Firestone Easy jeszcze do tego Handi.

2

Co sądzicie o ZenJaskiniowca? Sporo gwiazd z jego usług korzysta. Oglądałem parę podcastów i fajny content.

0

@MichalZZZ U mnie jeszcze nie było jakiś groźnych kontuzji ale dbam dość mocno żeby rotować. Najdłużej chyba Stegen pauzował 3 miesiące.

1

@MichalZZZ Kończąc dyskusje to tylko trochę smutek że Yamal podatny na kontuzje :(



https://prnt.sc/XDIai2hOcnJL

1

@MichalZZZ Fajną opcję znalazłem jak wzrosły atrybuty przez całą karierę zawodnikowi. Tu Yamal :) https://prnt.sc/fEFgGkJLKli4

Choć trochę to niedokładne bo widzę że drybling miał 14, teraz ma 16 a wzrost jest +1 https://prnt.sc/VqZB1UlWo6ap

1

@clyde Jak czytam Bloodborne to czuje strach. Spróbowałem kiedyś i nie mogłem dojść do 2 czy 3 save a poświęciłem z pół nocy. Gra dla masochistów :)

1

@MichalZZZ Teraz jeszcze złożyłem bardzo wysoki kontrakt Monchiemu za Alemanego to mam nadzieje że się skusi bo jakiś czas temu odrzucił.

https://prnt.sc/jKc-NN619fir

Potwór Endrick już niedługo będzie w Realu. Ależ to będą klasyki Yamal kontra Endrick :) https://prnt.sc/yecvgIvPo-yB

porównanie ich na ten moment :) https://prnt.sc/Hwk6S1eoChys

1

@MichalZZZ Dokładnie też przed grą mu zmniejszyłem ten zakres potencjału :) Tak samo jak Moukoko.

Patrz jeszcze jaki mam sztab kosmiczny

https://prnt.sc/jYYce1ojkzHm

https://prnt.sc/AXBZA5NtR3hP

1

@MichalZZZ Widziałem. Szacun za takie rozwiązanie. :)

Tak ogólnie jak zmieniałem bazę danych to najbardziej mnie rozwaliło że w FM22 Moriba ma najwyższy potencjał -10 czyli losuje mu się automatycznie przedział od 170-200 :D

Transferów już raczej nie potrzebuje ostatni mój zakup to regen talent. Liczę że rozwinie się w kozaka https://prnt.sc/buw2cK-DU9oI

Byłem napalony na Gulera, żeby go kupić zanim przeszedł do Realu ale na szczęście chyba potencjał nie aż tak duży mu się wylosował (raporty scoutów) i odpuściłem jego transfer. Teraz by mnie to męczyło jakby był u mnie a naprawdę w Realu :D

A jeszcze tak ogólnie to zawodnik którego bardzo lubię to Porro. Gość jest niesamowity ustawiony u mnie ultraofensywnie notuje cały czas asysty. W zeszłym sezonie w samej lidze miał 15. https://prnt.sc/MWXR4VoLYEhh

On ma profil pasujący bardziej jak staty Gaviego mogłby by wyglądać :)

https://prnt.sc/jt9eZ6Ooe43U

1

@MichalZZZ To fajnie, że się z Yamalem zgadzasz :) oczko w dół czy oczko w górę to wiadomo za miesiąc to się może zmienić. Pamiętaj że on miał 14 lat jak jego profil robiłem więc atrybuty mu się różnie rozwinęły.

Ja chciałem mieć super bazę danych. Więc np Vinicius, Rodrygo i inni z Realu też dostali ode mnie zwiększony potencjał.

Ale mam zawsze tak w Fma że najchętnie rozpocząłbym jeszcze raz przygodę Barcą i uaktualnił bym transfery że przejdzie Belingham lepszy był Fermin Gavi waleczny bardziej itp :)

A tutaj dla przykładu staty Yamala w FM23 https://cdn.discordapp.com/attachments/823225042165825626/1121756155492974653/lamine.png?ex=6518a814&is=65175694&hm=e1833b2500e15b57f4a7bb82f0aa6814ffb739e9735c7aea3b9a87d2dbb4f4b5&

0

@MichalZZZ Ale po co w sumie budżet skasowałes jak i tak w takim Kaiser tak pieniędzy pewnie mało.

0

@MichalZZZ Mam rozgrywkę w FM22 i gram równo z czasem rzeczywistym. Czyli jutro sobie gram mecz :) Takie założenie sobie zrobiłem żeby nie poświęcać dużo czasu na Fma. Przed rozgrywką sporo czasu poświęciłem w edytorze. Zmieniałem głównie PA/Ca na bardziej realistyczne. Więc mam taką bazę danych FM22 z połączeniem FM23 +transfermakrt. Nawet Yamala długo tworzyłem w edytorze żeby był jak najbardziej realistyczny i wykorzystałem do tego fanowskie screeny z przyszłego profilu Yamala + artykuły od @ViscaBarca123 o nim.

Po 2 latach Yamal się tak rozwinał co sądzisz o jego profilu?

https://prnt.sc/JQLR6wvxIJgJ

A taką mam kadrę https://prnt.sc/nb8VKOPM6SzB

1

@MichalZZZ Determinacja i pracowitość też myślę wyżej :)

0

Co sądzicie o Gavim w moim Fmie? Za dobry za słaby czy dość realistycznie odwzorowany?

https://prnt.sc/vBQPznCPV6--

0

@AllBundy Fábio Rochemback, tylko widzę on zakończył w Chinach.

0

@Blanco16 Jego profil widziałbym tak :)

https://prnt.sc/H0_N70tMPmon

0

Ciekaw jestem jaki profil będzie miał Gavi w nowym fmie. Chodzi mi o atrybuty mentalne.

1

@Volk Mamy Vitor Roque

3

Ok Lewy Lewy dramat

0

@messi33 Raphinha w pomocy

0

Ścina Wam fame na oficjalnym kanale?

0

Wykupiłem i jak zawsze się ścina fame

0

@nokia działa elegancko

0

Wiadomo coś kiedy wyjdzie nowy sezon Stranger Things?

0

@nokia Ok dzięki spróbuje.

0

Pytanie do graczy fify. Wchodzę w ustawienia w składy i transfery przenoszę Cancelo i Felixa do Barcy ustawiam taktykę role wytyczne itp zapisuje się jednak jak wchodzę później w mecz to mam dalej stary skład i ustawienia. O co chodzi? Czemu to się nie wczytuje do meczu? Jak później wchodzę znowu w ustawienia i składy to jest ten skład co ustawiałem.

2

@konrad1661 Diletta Leotta słynna włoska prezenterka. Spóźniłeś się już ma dziecko z byłym bramkarzem Liverpoolu Kariusem.

0

@Krzysztof1987 Tak dokładnie jak grałem w nogę to miałem podobne łydki tylko kariera nie poszła tak jak powinna hehe

1

@TheNekro94 No to jest irytujące właśnie też nigdy nie miałem dobrego brzucha choc cały czas ćwiczyłem i miałem bardzo dużo kardio bo grałem w piłkę. Znowu łydek nie ćwiczę a genetycznie mam takie jakbym tylko tą partie mięśni ćwiczył. Ciekawe jakby to wyglądało jakbyśmy brali sterydy hehe. Ja znowu sobie wymyśliłem że robię rzeźbę i zapisuje się na lekcje boksu. Po dwóch zerwanych acl w kolanie i po 30stce. Ale jak to mówią nigdy nie jest za późno!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?