matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@escarabajo Już się zapisał po tym co zrobił w finale MŚ.
0
@AFA90 Czemu Chelsea bez sponsora na koszulkach?
0
Taki skład na Mallorce dzisiaj?
https://prnt.sc/Q4ujdIc7G1tF
0
Ja go mam :)
https://prnt.sc/1t_Ew_uoSalE
0
Transfer marzenie lecz na razie nierealny.
0
@peetwithbarca Mnie trochę wkurza że filmują kamera te ujęcia tak blisko przez to źle się ogląda szczególnie strzały
0
@Robert_Kubica Tak podpisuje się za tym.
1
@Danny Gaucho Wow ciężko w to uwierzyć. Gość jeszcze z takim strzałem z dystansu. Pewnie ma pecha jak Pedri w poprzednim sezonie z asystami.
0
Tchouaméni nie strzelił nigdy gola dla Realu? Prawda to?
1
@Androchem Czemu nic nie gra?
0
@tbas Nie, chodzi mi o to że jak nie wyrzucił Gimeneza to dobrze że nie wyrzucił Jude
0
@qbuteq Przecież schował nogi ile się da bo wiedział że leci spóźniony. Gimenez też skosil równo z trawą Rodrygo w pierwszej połowie
0
@Piotr,1985 dokładnie tak samo jak żółta dla Gimeneza po wycięciu Rodrygo
0
Sędzia kozak dzisiaj.
0
Rudiger taki kozak ale w pojedynkach 1 na 1 a tak to często go nie ma właśnie w takich akcjach jak dzisiaj przy golach Moraty.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Gavi nie gorszy jak to wszędzie ostatnio czytałem. Nasz wychowanek strzela i asystuje ostatnio ładnie
1
10 minut powinien spokojnie doliczyc
0
Kurwa nie da się tego oglądać
0
Araujo odpuścił
1
Balde z Yamalem niech wchodzą od razu po przerwie
0
Szkoda że bez Yamala
11
@Barca2022 Coś Ty zwariował? Kontuzja kostki ma przekreślić jego transfer do Barcy?
0
Jak wczoraj zagrał Fati?
6
@Antajbandaj 2Pac.
1
@FcPortoFan1999 Sevilla myślałem że sobie poradzą z ostatnią drużyna ligue
1
Eee szkoda myślałem że Sevilla da radę alle słabiutko zagrali
0
@Katalończyk 99 Trzeba liczyć na farta.
0
@Barcaa12 no właśnie jakby wygrali miałbym 4 stówki szkoda
0
Słabo ta Sevilla chyba nie dadzą rady ehh
1
@Veysel Koło tylu będzie wart 100 baniek nie damy ale wierzę że się dogadają na ponowne wypożyczenie z opcją wykupu czy jakimiś ratami.