18

@escarabajo Już się zapisał po tym co zrobił w finale MŚ.

0

@AFA90 Czemu Chelsea bez sponsora na koszulkach?

0

Taki skład na Mallorce dzisiaj?

https://prnt.sc/Q4ujdIc7G1tF

0

0

Transfer marzenie lecz na razie nierealny.

0

@peetwithbarca Mnie trochę wkurza że filmują kamera te ujęcia tak blisko przez to źle się ogląda szczególnie strzały

0

@Robert_Kubica Tak podpisuje się za tym.

1

@Danny Gaucho Wow ciężko w to uwierzyć. Gość jeszcze z takim strzałem z dystansu. Pewnie ma pecha jak Pedri w poprzednim sezonie z asystami.

0

Tchouaméni nie strzelił nigdy gola dla Realu? Prawda to?

1

@Androchem Czemu nic nie gra?

0

@tbas Nie, chodzi mi o to że jak nie wyrzucił Gimeneza to dobrze że nie wyrzucił Jude

0

@qbuteq Przecież schował nogi ile się da bo wiedział że leci spóźniony. Gimenez też skosil równo z trawą Rodrygo w pierwszej połowie

0

@Piotr,1985 dokładnie tak samo jak żółta dla Gimeneza po wycięciu Rodrygo

0

Sędzia kozak dzisiaj.

0

Rudiger taki kozak ale w pojedynkach 1 na 1 a tak to często go nie ma właśnie w takich akcjach jak dzisiaj przy golach Moraty.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Gavi nie gorszy jak to wszędzie ostatnio czytałem. Nasz wychowanek strzela i asystuje ostatnio ładnie

1

10 minut powinien spokojnie doliczyc

0

Kurwa nie da się tego oglądać

0

Araujo odpuścił

1

Balde z Yamalem niech wchodzą od razu po przerwie

0

Szkoda że bez Yamala

11

@Barca2022 Coś Ty zwariował? Kontuzja kostki ma przekreślić jego transfer do Barcy?

0

Jak wczoraj zagrał Fati?

6

@Antajbandaj 2Pac.

1

@FcPortoFan1999 Sevilla myślałem że sobie poradzą z ostatnią drużyna ligue

1

Eee szkoda myślałem że Sevilla da radę alle słabiutko zagrali

0

@Katalończyk 99 Trzeba liczyć na farta.

0

@Barcaa12 no właśnie jakby wygrali miałbym 4 stówki szkoda

0

Słabo ta Sevilla chyba nie dadzą rady ehh

1

@Veysel Koło tylu będzie wart 100 baniek nie damy ale wierzę że się dogadają na ponowne wypożyczenie z opcją wykupu czy jakimiś ratami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?