matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@goldmetaxa Do tego bardzo dobry technicznie. Jest niesamowity.
13
Mamy taką pakę a teraz sobie przypomniałem, że jeszcze Araujo i Pedri wrócą...
4
Oby tylko po sezonie udało się zatrzymać dwóch Joa.
4
Gavi mnie zachwycił dzisiejszą grą. Niesamowity jest chłopak. Może bohater drugiego planu dzisiaj ale był świetny.
1
Gavi dzisiaj mi się bardzo podoba.
0
Pressing Gaviego jest chory!
0
Nie wchodziłem dzisiaj na La Rambla więc szybkie pytanie jak Fati dzisiaj zagrał?
0
Ale ze po odejściu Dembele że Raphinha nie będzie w ogóle grał to się nie spodziewałem.
0
Boki obrony z Balde i Cancelo to jakiś kosmos!
0
Simons ładnie wymiata. Początek meczu dzisiaj już gol i asysta.
0
@kamiVeB To dobrze nie lubię jak pierwszy mecz na kuponie się psuje. :)
0
@kamiVeB Ja zawsze oglądam Barce nawet jak grają z 3 ligowcem w pucharze króla. Wyjątek mógłbym zrobić jakby grali mecz towarzyski
1
Zaraz LFC gol .
0
Liverpool wygra bo mam ich na kuponie
0
@kubs23 https://www.filmweb.pl/serial/The+Take-2009-620973
0
@DonMatteo901 Ja może nie jestem największym w Polsce ale to mój ulubiony aktor aktualnie :)
9
Raphinha szybkość jak Balde hehe
1
@Medium IQ wystarczające do oddychania.
0
@Bart1 Druga ciekawostka. Jak rozegra jeszcze 5 to będzie miał ich już 40.
1
@partymaker Tak dokładnie też sobie tego nie wyobrażam :)
0
@marSON ok dzięki za odp.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Wierzyli cały czas w Fatiego.
6
@KamQiX Najlepiej jak jest 21/22 w sobotę :)
2
FM2006 staty Ronaldinho i Eto'o. Piękni byli
16 minuta 6 sekunda
0
@marSON Trzeba zapłacić z góry czy da się co miesiąc?
2
@TheNekro94 Jakiś czas temu przestałem jakoś oglądać jego filmy ale te ostatnie filmy zajebiste.
0
@RivaldoVitorBorba Romeu albo Araujo
0
@BulaKG Uwielbiam gościa ale lekko ponad sto i trzeba by było go sprzedac
0
@mientusek1407 Valverde też jest szybki ale na pewno nie ma między nimi dużej różnicy.