matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jego ktoś zna? Zagrał teraz podobno w rep Ekwadoru i dał asystę. Drugi Yamal?
https://www.transfermarkt.pl/kendry-paez/profil/spieler/1052439
1
@krycha2201 Bo od lat jest niedoceniany w grach. Szybkość ma 79 a Valverde 88. Nawet Griezmann jest od niego szybszy....
0
@MarcepanowyKsiaze Ja uwielbiam jego krótki filmik Dziki trener czapka
10
@Emhyr Frenkie z Kimmichem w środku coś pięknego do tego przed nimi Pedri.
0
@dark44ever dzięki wielkie
1
Ma ktoś ten urywek na YT jak Stanowski mówi o Lewym że zawsze gada głupoty i najlepszy jego cytat to jak 8 sekund nic nie mówił?
0
@SuperPatsonFCB A niech da 4-3-3 z DM wejdzie na transfermarkt sprawdzi wyceny i ustawi 11. Dużo lepiej by to wyszło niż jakieś dziwne kombinowanie.
3
Czyli wychodzi na to, że Messi wiedział że nie dołączy do Barcy. Wydało się :)
https://prnt.sc/j5TNrgONE2Ua
0
Gavi ładny bilans w kadrze. 23 mecze 4 gole.
4
Teraz zauważyłem że Maguire wszedł z ławki i strzelił samobója. Gość jest niesamowity.
0
Rumuni macie strzelić gola! https://prnt.sc/qii2beAedfzm
0
@FcPortoFan1999 już są dziadami po kuponie
0
@FcPortoFan1999 Jak z karnego nie stracili to już pewnie nie stracą
0
Rumunia została na kuponie i gość nie trafia karnego....
0
https://prnt.sc/9lJqBahb_h0K no to odpalam Rumunię i kibicuje :)
3
Brawo Izrael!!!!
0
@Firestone Ja żartowałem hehe
0
Wymienili byście Haalanda na Torresa?
2
Izrael musi strzelić żeby kupon wszedl. Dawajcie Panowie!
3
Williams to obowiązek do Barcy.
5
Nie ponownie w pierwszym składzie bo przecież zadebiutował ostatnio wchodząc z ławki.
0
Myślicie, że jest szansa że Ronaldo zagra na MŚ? Czy raczej Euro będzie jego ostatnim turniejem?
0
Yamal że dzisiaj strzeli 1.95 jak za darmo kurs :)
5
@MesQueUnClub_87 2
0
@Encore A gdzie staty dryblingów?
0
@Janas11224 Szkoda tej Anglii :( https://prnt.sc/rTZbOl9_H8FE
1
@Janas11224 Ja właśnie czuje że dzisiaj Słowacja ładnie postrzela. Ostatnio mieli dobrych przeciwników więc dzisiaj sobie urządza strzelaninę. Obstawiam 5-0 lub 6-0
2
Wichniar fajnie Kulesze wyśmiał hehe.
0
W fmie Polska widze nie lepiej https://prnt.sc/1OABORNPN0M1
0
@Comentateiro Da radę zobaczysz. Wierze w niego.
" Może regularnie oklepywać ligę, ponieważ rywale są słabsi"
Niby tak ale i tak trzeba Real w tabeli wyprzedzić.