matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra wygląda jakby nas Benitez prowadził
0
@Hosh żałośnie grają nie chcą atakować i każdą akcję zwalniają
0
Znowu gramy na utrzymanie wyniku. Niech Fermin wchodzi to rozruszać
2
@KmN przecież i tak francuskiego nie rozumiesz hehe
1
Co oni są ślepi? Yamal cały uczas sam na skrzydle
0
@Gwyn bo jest wychowankiem Benficy
0
Ciekawostka:
Bramkarz Porto Diogo Costa jest najwyżej wycenianym bramkarzem na transfermarkt. 45 mln. Tyle samo są wyceniani też Donnarumma, Maignan i Courtois.
0
@ranger3120 Myślałem że dzisiaj.
0
No i gdzie ten filmik Konopskiego?
0
@BulaKG Zadania najwięcej na świecie to niech żyje meczem.
1
@FcPortoFan1999 Yamal Was pozamiata dzisiaj
1
To już dzisiaj Yamal strzela swojego pierwszego gola w Barcy! Jestem tego pewny.
0
@ObiwanKenobi no właśnie coś w tej historii się ewidentnie nie zgadza
0
Atletico xg 0.18
0
@MesQueUnClub96 Eminem-Lose Yourself
0
Chciałbym dzisiaj zobaczyć środek obrony Kounde z Araujo.
0
@Faro Tu widzę że tylko całe mecze są.
0
Gdzie można obejrzeć skróty meczów LM?
1
@MichalZZZ Pomoglbym ale jestem zakochany w 4-3-3 hehe
0
Po co ten Benitez ściąga Aspasa? Z Barca go ściągnął i stracili 3 gole teraz znowu wygrywali ściągnął go i to samo. Co za dzban.
1
I jak Wam się podoba nowy Znachor? Ja jestem pozytywnie zaskoczony.
Ostatnio się dowiedziałem że to była pierwsza wersja. Muszę nadrobić https://www.filmweb.pl/film/Znachor-1937-36236
0
@626 Lubiłem jak Barca miała jokera na ławie Traore.
0
@RomanHoffer Kurde to się ciesz na pewno sporo osób chciało by być w Twojej sytuacji.
3
@AdiKingu96 czemu do zera? Ma 46 lat to sobie dorobi do emerytury.
0
Żegnamy Panie Alemany.
https://prnt.sc/LCCmSmGvOgHV
1
@MichalZZZ No i piękny mecz z rana. Gvardiol 10 dryblingów ładny wariat. https://prnt.sc/_ubqvV-rGrrt
https://prnt.sc/lLzqQmOojBYk
1
@MichalZZZ E nie dopiero początek listopada :)
Tu możesz sobie posłuchać o nowościach. https://www.youtube.com/@vrc1983/videos
*6 listopada premiera.
2
Lautaro ładny kozak wczoraj. Wszedł w drugiej połowie przy stanie 0-0 i zapakował 4 gole.
0
Gmoch to Ty? ?
0
Ewidentny faul Rudigera