1

Sorry za jakość.

Profil Yamala w nowym Fmie. Chore staty jak na 15 latka. https://prnt.sc/id0sxdUSkjn8

1

@KrychaFCB Dopiero cwaniakowal że pół banki za walkę brał

1

@_barti Ok już nie wysyłaj. Znalazłem na forum wszystkich zawodników Barcy. Pozdro

0

@_barti Masz może? Dałbyś radę wysłać jakieś screeny najlepszych zawodników Barcy? Jest Yamal?

0

Dzisiaj podobno wychodzi beta FM24. Ktoś wykupił?

1

B@Nazio_87 coś z Jury

3

Xavi Simons wyceniany po update na Transfermarkt na 70 mln euro

0

@Aragorn33 W Realu Militao i Kurtua zerwane więzadła. Nie chciałbym żeby ktoś w Barcy miał takie kontuzje.

0

Jeden hattirck i cyk wartość 65 baniek :)

https://www.transfermarkt.pl/evan-ferguson/profil/spieler/648046

0

@Emhyr nie wiem z czego się tu śmiać. Blokują ich w telewizji to wytłumaczył że korzystają z wszystkich źródeł przekazu jaki mogą

0

@Herato Bo woli dawać niewidzialne asysty i gole

0

@lntrowertyk Bosak.

0

@Herato On to jeszcze mundial wygra

0

@Kuba_1 Ale ja nie pytam o Messiego i w ogóle nie umniejszam nic Ronaldo

0

@Danny Gaucho A jest jakiś inny zawodnik z elity co też miał podobną ilość rzutów karnych?

0

Czemu Ronaldo ma tyle karnych w karierze. Pytam serio da się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć?

0

@Rust_Cohle Miales o 20 wrzucić

1

@FcPortoFan1999 Nie oglądam raczej tv ale z ciekawości włączyłem i nie zawiodłem się hehe

3

Na na TVP o pogodzie we wiadomościach xd

0

@ousmanedembele10 Już taki 1 był co tak gadał Raphinha a nie widać po nim żeby tak było.

0

@Sulimo Szkoda wielka bo mi ukradli 225 zł.

0

Nowe wyceny we francuskiej. 17 letni Warren już 50 baniek wartość. https://www.transfermarkt.pl/warren-zaire-emery/profil/spieler/810092

0

@michal26 Ale ja wierzę w cuda :)

1

A ja tam wierze że Konfederacja dobije jakimś cudem do 8 % :)

2

@don'T.R.I.P.e Mi się wydaje że on robi to pod publiczkę. Widać że jest bardziej ekspresyjny itp to wielu ludziom się podoba ta seria o rep. Polski.

0

@VegetaPolska Dobrze mówił.

0

Ma ktoś link do gola Gaviego?

1

0

Polska zepsuła kupon to jest jakiś dramat. 225 zl bym miał co za frajerzy jebani

0

Polska została na kuponie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?