matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sorry za jakość.
Profil Yamala w nowym Fmie. Chore staty jak na 15 latka. https://prnt.sc/id0sxdUSkjn8
1
@KrychaFCB Dopiero cwaniakowal że pół banki za walkę brał
1
@_barti Ok już nie wysyłaj. Znalazłem na forum wszystkich zawodników Barcy. Pozdro
0
@_barti Masz może? Dałbyś radę wysłać jakieś screeny najlepszych zawodników Barcy? Jest Yamal?
0
Dzisiaj podobno wychodzi beta FM24. Ktoś wykupił?
1
B@Nazio_87 coś z Jury
3
Xavi Simons wyceniany po update na Transfermarkt na 70 mln euro
0
@Aragorn33 W Realu Militao i Kurtua zerwane więzadła. Nie chciałbym żeby ktoś w Barcy miał takie kontuzje.
0
Jeden hattirck i cyk wartość 65 baniek :)
https://www.transfermarkt.pl/evan-ferguson/profil/spieler/648046
0
@Emhyr nie wiem z czego się tu śmiać. Blokują ich w telewizji to wytłumaczył że korzystają z wszystkich źródeł przekazu jaki mogą
0
@Herato Bo woli dawać niewidzialne asysty i gole
0
@lntrowertyk Bosak.
0
@Herato On to jeszcze mundial wygra
0
@Kuba_1 Ale ja nie pytam o Messiego i w ogóle nie umniejszam nic Ronaldo
0
@Danny Gaucho A jest jakiś inny zawodnik z elity co też miał podobną ilość rzutów karnych?
0
Czemu Ronaldo ma tyle karnych w karierze. Pytam serio da się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć?
0
@Rust_Cohle Miales o 20 wrzucić
1
@FcPortoFan1999 Nie oglądam raczej tv ale z ciekawości włączyłem i nie zawiodłem się hehe
3
Na na TVP o pogodzie we wiadomościach xd
0
@ousmanedembele10 Już taki 1 był co tak gadał Raphinha a nie widać po nim żeby tak było.
0
@Sulimo Szkoda wielka bo mi ukradli 225 zł.
0
Nowe wyceny we francuskiej. 17 letni Warren już 50 baniek wartość. https://www.transfermarkt.pl/warren-zaire-emery/profil/spieler/810092
0
@michal26 Ale ja wierzę w cuda :)
1
A ja tam wierze że Konfederacja dobije jakimś cudem do 8 % :)
2
@don'T.R.I.P.e Mi się wydaje że on robi to pod publiczkę. Widać że jest bardziej ekspresyjny itp to wielu ludziom się podoba ta seria o rep. Polski.
0
@VegetaPolska Dobrze mówił.
0
Ma ktoś link do gola Gaviego?
1
Dzięki Polacy https://prnt.sc/QdiVlJfdMymO
0
Polska zepsuła kupon to jest jakiś dramat. 225 zl bym miał co za frajerzy jebani
0
Polska została na kuponie...