matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Jak konkurs popularności to czemu nie było Ronaldo w nominowanych? Tak samo rok temu nie było Messiego.
3
Mi się udało go sprowadzić do teamu ale tanio nie było https://prnt.sc/LCUmERX-9k-d
2
Przekręcili Ngannu
0
@Encore oj tam zrobił by jaka anakondę na nogi to by fury leżał hehe
0
Fury z Gamrotem w MMA kto by wygrał?
0
@DonCarletto na telefonie ciężko znaleźć
0
@DonCarletto masz może link?
0
@brzucho https://tv-iptv.bid/
0
Powinni zdyskwalifikować tego Omielanczuka
0
@Pawlak1992 Koło której mają wyjść?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Komentarz usunięty
0
@ArterkHD u mnie też nie. Oficjalka też nie
0
Myślałem że się zrelaksuje na gali patologii po meczu a tu nic nie działa
0
Wykupiony Clout i tak się mega scina
0
@RosjaninBut A Frenkie?
0
@pyku91 mam to samo i nie wiem z czego to wynika. Z fame miałem tak samo . Tv samsung
0
@P33ck Bayern wszystkie gole w drugiej połowie hehe. Bayern grał w 10 a tamci w 9.
1
Jestem zafascynowany Yamalem i jego talentem ale mam nadzieje że dzisiaj nie wyjdzie w pierwszym składzie ale wejdzie w drugiej połowie :)
0
@szkutnik91 Pięknie by było jakby Frenkie z Gundo wyszli od pierwszej minuty!
1
@FcPortoFan1999 Nie jestem znawcą NBA ale ten Jokic wygląda strasznie ślamazarnie. Wiem że jest kozak ale ruchy ma jakby miał już 40 lat :)
0
@draxidox niestety mi nie działa ;/
3
Ja nie mogę się doczekać meczu w którym zagrają Gundo Frenkie i Pedri w środku. Pięknie piłka będzie chodziła.
0
@seba1324 no i jak zagrał?
2
@ViscaelBarca2007 Te prędkości są z dup* liczone. Nie raz podnieta że ktoś kropnął z prędkością 125 a nie raz piszą o podobnych strzałach na oko ponad 200 km.
0
Szkoda trochę że bez Yamala ale w sumie nie dziwne jak gra już w seniorach w klubie i rep.
1
@Rewolucja123 Współczuje typowi. Oby nie zszedł na zawał. https://prnt.sc/nso8qJlvzO0v
0
Wow jaki potencjał Balde! kosmiczny https://prnt.sc/atzYUrxhjWnJ
6
Też się nie cieszyliście od razu z gola Guiu wczoraj tylko czekaliście jak ja czy nie było spalonego? Miałem lekkie obawy.
0
@ParlesCuyol5 no właśnie u mnie podobnie