matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 coraz lepsze propozycję czekam na więcej.
0
@Rust_Cohle xD XD
0
Jakiś mocny brutalny film, może nie być typowy horrot a dramat? Netflix, HBO albo Prime Video? Poleci ktoś coś?
1
@DonCarletto ok tam zaokrąglilem no gdzieś mi wyskoczyła taka informacja z Endrickiem a on o rok starszy
1
Ciekawostka. Yamal w 2040 r. Będzie miał tyle lat co teraz ma De Bryune.
0
@mrboom No ale jak tak jest to jak mogli go nie poprosić po tej akcji MMA z Lewym?
0
@Albatros hehehehe
0
@Emhyr Ale skąd wiesz jaka ma wizję Deco?
0
@Rewolucja123 Chciałbym żeby to była prawda co piszesz ale nie ma szans na taki scenariusz. Xavi, Iniesta, czy Bruyne nie powąchali Złotej Piłki a co dopiero Pedri. Bardziej Yamal ma takie zadatki.
0
@Rewolucja123 Oby tak było bo też jestem jego fanem ale coś mi nie pasuje ta gra jego w ostatnich tygodniach, miesiącach.
0
@Rewolucja123 Ale co zrobił dobrego? Wykreował coś? Widziałeś ile miał strat? Multum.
0
@Rewolucja123 Pedri niestety bezużyteczny coraz bardziej wątpię w ten jego wielki talent
0
@MesQueUnClub96 Szkoda że nie wstał i nie jebnał tym gościem o ziemie. Ciekaw jestem co wtedy by zrobili sędziowie.
3
Ja tak sobie myślę co by było w tej sytuacji jakby Lewy wstał i np rzuciłbym go o ziemie dwa razy mocniej? Niby czerwona dla Lewego ale jakby sprawdzali na Varze to najpierw obrońca nim rzucił :) Szkoda że tak Lewy nie zrobił nawet jakby miał być zawieszony na wiele spotkań.
sorry że tak się to rozjechało nie wiem jak to wkleić.
2
@kynio302 Ale jaja. Karny i czerwo a nie ma nic.
0
Lewy niech nie gra w piłkę nogami. Niech na głowę mu tylko wrzucają
2
Niech wpuszcza Araujo i niech gra w ataku
3
Roque to by ruszył sprintem w stronę bramki a nie jakieś klepanie do tylu
3
Lewandowski świetny defensywny pomocnik
3
Tak od dłuższego czasu zastanawiam się czy ten nasz Pedri nie jest przereklamowany. Fajnie nie raz pogra zrobi jakieś pojedyncze akcje ale ogólnie z jego gry dużo nie wynika.
0
Wejdzie Gundo, Raphinha, Felix i jedziemy z nimi!
0
Ładny strzał ale Pena jest slabiutki
0
@Emhyr On ma strzał bardzo dobry ale patrząc na jego kategorie wiekowa. Za 2/3 lata będzie potworem
0
@JarekS Tu masz trochę rację. Zapomnieliśmy że można ładnie grać w piłkę.
9
Pedri z Frenkiem oby to zadziałało
0
@Faro Entourage
0
@Emhyr A jeszcze jest świetny DM Bental i PO Fort
1
@Toretto Ale 50 % wilgotność to raczej optymalna. Sprzęty często są tak z automatu ustawione żeby tyle osiągnąć
0
@Emhyr Pedri z Frenkie za taką 10 i jazda z każdym :D
5
Ma do niego 100 % zaufania i dlatego nigdy nie gra hehe