0

@Lionel_Messi10 coraz lepsze propozycję czekam na więcej.

0

@Rust_Cohle xD XD

0

Jakiś mocny brutalny film, może nie być typowy horrot a dramat? Netflix, HBO albo Prime Video? Poleci ktoś coś?

1

@DonCarletto ok tam zaokrąglilem no gdzieś mi wyskoczyła taka informacja z Endrickiem a on o rok starszy

1

Ciekawostka. Yamal w 2040 r. Będzie miał tyle lat co teraz ma De Bryune.

0

@mrboom No ale jak tak jest to jak mogli go nie poprosić po tej akcji MMA z Lewym?

0

@Albatros hehehehe

0

@Emhyr Ale skąd wiesz jaka ma wizję Deco?

0

@Rewolucja123 Chciałbym żeby to była prawda co piszesz ale nie ma szans na taki scenariusz. Xavi, Iniesta, czy Bruyne nie powąchali Złotej Piłki a co dopiero Pedri. Bardziej Yamal ma takie zadatki.

0

@Rewolucja123 Oby tak było bo też jestem jego fanem ale coś mi nie pasuje ta gra jego w ostatnich tygodniach, miesiącach.

0

@Rewolucja123 Ale co zrobił dobrego? Wykreował coś? Widziałeś ile miał strat? Multum.

0

@Rewolucja123 Pedri niestety bezużyteczny coraz bardziej wątpię w ten jego wielki talent

0

@MesQueUnClub96 Szkoda że nie wstał i nie jebnał tym gościem o ziemie. Ciekaw jestem co wtedy by zrobili sędziowie.

3



Ja tak sobie myślę co by było w tej sytuacji jakby Lewy wstał i np rzuciłbym go o ziemie dwa razy mocniej? Niby czerwona dla Lewego ale jakby sprawdzali na Varze to najpierw obrońca nim rzucił :) Szkoda że tak Lewy nie zrobił nawet jakby miał być zawieszony na wiele spotkań.

sorry że tak się to rozjechało nie wiem jak to wkleić.

2

@kynio302 Ale jaja. Karny i czerwo a nie ma nic.

0

Lewy niech nie gra w piłkę nogami. Niech na głowę mu tylko wrzucają

2

Niech wpuszcza Araujo i niech gra w ataku

3

Roque to by ruszył sprintem w stronę bramki a nie jakieś klepanie do tylu

3

Lewandowski świetny defensywny pomocnik

3

Tak od dłuższego czasu zastanawiam się czy ten nasz Pedri nie jest przereklamowany. Fajnie nie raz pogra zrobi jakieś pojedyncze akcje ale ogólnie z jego gry dużo nie wynika.

0

Wejdzie Gundo, Raphinha, Felix i jedziemy z nimi!

0

Ładny strzał ale Pena jest slabiutki

0

@Emhyr On ma strzał bardzo dobry ale patrząc na jego kategorie wiekowa. Za 2/3 lata będzie potworem

0

@JarekS Tu masz trochę rację. Zapomnieliśmy że można ładnie grać w piłkę.

9

Pedri z Frenkiem oby to zadziałało

0

@Faro Entourage

0

@Emhyr A jeszcze jest świetny DM Bental i PO Fort

1

@Toretto Ale 50 % wilgotność to raczej optymalna. Sprzęty często są tak z automatu ustawione żeby tyle osiągnąć

0

@Emhyr Pedri z Frenkie za taką 10 i jazda z każdym :D

5

Ma do niego 100 % zaufania i dlatego nigdy nie gra hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?