matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak leciała pilka do Raphinhy to już człowiek wiedział że i tak tego nie przyjmie.
1
A niech im wjebie jeszcze Almeria więcej goli
2
Zaczynam drugie podejście do Bloodborne. Życzcie mi powodzenia za ostatnim razem grałem ze znajomym pół nocy i nie doszliśmy do drugiego save.
1
@4drian0 Fajdek po prostu robi zamieszanie żeby dostać angaż w przyszłości w jakiejś federacji freakowej.
0
Nowe wyceny w ang lidze.
https://www.transfermarkt.pl/premier-league/marktwerte/wettbewerb/GB1
1
@Gaz Lubiłem Traore szkoda że nie został u nas jako joker. A był później do wzięcia za darmo
3
Nowe wyceny na Transfermarkt we francuskiej. Bulka wzrost o 8 mln euro. Aktualna wartość 15.
3
@Natenczas Nie ale parę lat temu czytałem o nim że wymyślił jakąś chora taktykę chyba z 2 obrońcami. Ogólnie chyba bardzo odważny trener
0
@Kuba_1 o co chodzi?
0
@damianex10 dzięki
0
@Messibestplayerintheworld Może Pedri po prostu nie jest tak utalentowany jak się powszechnie uważa?
1
@HavertzKai Ale wczoraj chociaż im się udało raz wejść do bramki :)
0
@Pawlusek Ale fajnie było by przeczytać jakie ma plany na najbliższe dni, tygodnie jak ma wyglądać rehabilitacja itp.
0
Jestem bardzo rozczarowany że od czasu operacji Gaviego nie było na stronie żadnego newsa jak przebiega jego rehabilitacja.
0
@Fake69 Ładne podania miał dzisiaj ale faktycznie strasznie się snuje po tym boisku
1
@norbi77 Pedri też robił co mógł.
1
Bilbao więcej goli strzelonych od nas
0
A jego chcielibyście na lewą flankę? Wiem że ten sezon cieniuje ale profil chyba idealny do nas. https://prnt.sc/-RNacqo6LqsT
0
https://www.instagram.com/reel/CyrHwgZx3PV/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Jak się nazywa ten utwór?
0
@Gronek Dobrze że nie głową
0
@P33ck szkoda bo dałem na juve
1
@kuz Czemu twierdzisz że AMD to szrot?
0
@LS Czemu napisałeś że powinieneś?
0
Krótka piłka. Które procesory wolicie/są lepsze. Intel czy AMD?
0
@MesQueUnClub_87 Ja tak samo wiadomo ile jest ofiar?
0
Czemu nie ma żadnych newsów o operacji Gaviego i rehabilitacji?
0
@ObiektywnyKibic121 no właśnie mam niestety podobne odczucia. Tak jak on gra to i Arthur grał
19
Chłopie jaka dynamika snujecie się po boisku w każdym meczu
0
@Encore Kurde lubię go ale gra strasznie nie mrawie. Holuje piłkę trochę rozciągnie grę raz na jakiś czas próba prostopadłej pilki i tyle.
0
Czy Pedri jest przereklamowany? Zapraszam do dyskusji.