0

Jak leciała pilka do Raphinhy to już człowiek wiedział że i tak tego nie przyjmie.

1

A niech im wjebie jeszcze Almeria więcej goli

2

Zaczynam drugie podejście do Bloodborne. Życzcie mi powodzenia za ostatnim razem grałem ze znajomym pół nocy i nie doszliśmy do drugiego save.

1

@4drian0 Fajdek po prostu robi zamieszanie żeby dostać angaż w przyszłości w jakiejś federacji freakowej.

0

1

@Gaz Lubiłem Traore szkoda że nie został u nas jako joker. A był później do wzięcia za darmo

3

Nowe wyceny na Transfermarkt we francuskiej. Bulka wzrost o 8 mln euro. Aktualna wartość 15.

3

@Natenczas Nie ale parę lat temu czytałem o nim że wymyślił jakąś chora taktykę chyba z 2 obrońcami. Ogólnie chyba bardzo odważny trener

0

@Kuba_1 o co chodzi?

0

@damianex10 dzięki

0

@Messibestplayerintheworld Może Pedri po prostu nie jest tak utalentowany jak się powszechnie uważa?

1

@HavertzKai Ale wczoraj chociaż im się udało raz wejść do bramki :)

0

@Pawlusek Ale fajnie było by przeczytać jakie ma plany na najbliższe dni, tygodnie jak ma wyglądać rehabilitacja itp.

0

Jestem bardzo rozczarowany że od czasu operacji Gaviego nie było na stronie żadnego newsa jak przebiega jego rehabilitacja.

0

@Fake69 Ładne podania miał dzisiaj ale faktycznie strasznie się snuje po tym boisku

1

@norbi77 Pedri też robił co mógł.

1

Bilbao więcej goli strzelonych od nas

0

A jego chcielibyście na lewą flankę? Wiem że ten sezon cieniuje ale profil chyba idealny do nas. https://prnt.sc/-RNacqo6LqsT

0

0

@Gronek Dobrze że nie głową

0

@P33ck szkoda bo dałem na juve

1

@kuz Czemu twierdzisz że AMD to szrot?

0

@LS Czemu napisałeś że powinieneś?

0

Krótka piłka. Które procesory wolicie/są lepsze. Intel czy AMD?

0

@MesQueUnClub_87 Ja tak samo wiadomo ile jest ofiar?

0

Czemu nie ma żadnych newsów o operacji Gaviego i rehabilitacji?

0

@ObiektywnyKibic121 no właśnie mam niestety podobne odczucia. Tak jak on gra to i Arthur grał

19

Chłopie jaka dynamika snujecie się po boisku w każdym meczu

0

@Encore Kurde lubię go ale gra strasznie nie mrawie. Holuje piłkę trochę rozciągnie grę raz na jakiś czas próba prostopadłej pilki i tyle.

0

Czy Pedri jest przereklamowany? Zapraszam do dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?