0

Podoba mi się dzisiaj skład Xaviego. Ogólnie nie lubię tej taktyki z 4 pomocnikami ale Frenkie, Gundo, Pedri mają kontrolować środek plus w niezłej formie wybiegany Roberto. Do tego Ferran który będzie zapierdzielał i Lewy tylko w przodzie bez pressingu. W drugiej połowie wejdą pewnie jokerzy Yamal i Felix a w dalszej kolejności Roque.

1

@LionelM95 Duzo młodych ale Felix i Yamal fajni jokerzy

0

W fma Araujo siła 16, Camavinga siła 17...

0

Na ławce Barcy prawie wszyscy U-19 :D

Astralaga i Kochen; Cubarsi, Fort, Romeu, Casado, Fermín, João Félix, Roque, Yamal oraz Guiu

0

Jak Enzo i Caicedo sobie radzą w tym sezonie?

2

@takisobiektos Jak jeszcze trochę przypakuje to za parę sezonów będzie wszystkich niszczył.

0

2

Pasowałby do nas Jamie Bynoe-Gittens na lewą.

2

@Rl9k1nG Ja niecałe dwa lata 0 alko i raczej nie wrócę do tego chociaż piłem okazjonalnie.

1

Kurde myślałem że będzie transmisja na Eleven 1 a tu jakiś mecz ekstraklasy tylko dziwne że w Arabii grają

0

Oblak wypoczęty i taki wolny xD

1

Ten sędzia to szef. 0 kartek Lahoz by już dał z 10 żółtych i z 3 czerwone hehe

0

Mogli Viniego sfaulować

0

@Suarez9 Już nie ma przepisu że w "prostokącie" bramkarz jest chroniony

0

O co komentatorom chodzi z tymi zachwytami nad Valverde? Owszem dobrze gra ale bez przesady

2

@Visca_barca Innego trenera.

12

W końcu news o Gavim!

1

Nawet już nie czytam tych jego wywodów szkoda nerwów. Ale nie ma się co dziwić jak on po 8-2 z Bayernem coś bredził że Barca przeważała czy coś w tym stylu.

0

Kogo wolelibyscie zostawić w drużynie na przyszły sezon. Felix czy Fati?

2

Ja myślałem że ten Roque to kozak pewny siebie przebojowy itp a na razie to wygląda wystraszony jakby miał się popłakać

0

@tbas Chwilę trenował jak była jakaś przerwa na kadry ale faktycznie tak to chyba w ogóle nie jest w dynamice pierwszego zespołu a szkoda.

3

Myślałem że Faye dzisiaj zagra w pierwszym składzie a on nawet nie jest powołany :(

0

Ależ ten czas leci. Młody talent Ceballos ma już 27 lat. Wydaje mi się że całkiem nie dawno wymiatał w młodzieżówce na jakimś turnieju.

1

@pioz123 Nie to mój ulubieniec i przyszły kapitan :)

1

@AFA90 Jak Quaresma

3

Wielka szkoda chciałem go zobaczyć jak grają razem z Roque

0

@usztafik No właśnie Koeman raczej tylko na obronie

1

@Danny Gaucho Często się zastanawiam jak to Koeman zrobił. Pasarella też kozak.

3

@michal26 tak ciężka kwota powyżej 200 już bym pewnie bral

4

@Serducho Bestia pasuje chodzi o fizyczność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?