matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podoba mi się dzisiaj skład Xaviego. Ogólnie nie lubię tej taktyki z 4 pomocnikami ale Frenkie, Gundo, Pedri mają kontrolować środek plus w niezłej formie wybiegany Roberto. Do tego Ferran który będzie zapierdzielał i Lewy tylko w przodzie bez pressingu. W drugiej połowie wejdą pewnie jokerzy Yamal i Felix a w dalszej kolejności Roque.
1
@LionelM95 Duzo młodych ale Felix i Yamal fajni jokerzy
0
W fma Araujo siła 16, Camavinga siła 17...
0
Na ławce Barcy prawie wszyscy U-19 :D
Astralaga i Kochen; Cubarsi, Fort, Romeu, Casado, Fermín, João Félix, Roque, Yamal oraz Guiu
0
Jak Enzo i Caicedo sobie radzą w tym sezonie?
2
@takisobiektos Jak jeszcze trochę przypakuje to za parę sezonów będzie wszystkich niszczył.
0
Piękny jest https://prnt.sc/aEgf7uIVeUsY
2
Pasowałby do nas Jamie Bynoe-Gittens na lewą.
2
@Rl9k1nG Ja niecałe dwa lata 0 alko i raczej nie wrócę do tego chociaż piłem okazjonalnie.
1
Kurde myślałem że będzie transmisja na Eleven 1 a tu jakiś mecz ekstraklasy tylko dziwne że w Arabii grają
0
Oblak wypoczęty i taki wolny xD
1
Ten sędzia to szef. 0 kartek Lahoz by już dał z 10 żółtych i z 3 czerwone hehe
0
Mogli Viniego sfaulować
0
@Suarez9 Już nie ma przepisu że w "prostokącie" bramkarz jest chroniony
0
O co komentatorom chodzi z tymi zachwytami nad Valverde? Owszem dobrze gra ale bez przesady
2
@Visca_barca Innego trenera.
12
W końcu news o Gavim!
1
Nawet już nie czytam tych jego wywodów szkoda nerwów. Ale nie ma się co dziwić jak on po 8-2 z Bayernem coś bredził że Barca przeważała czy coś w tym stylu.
0
Kogo wolelibyscie zostawić w drużynie na przyszły sezon. Felix czy Fati?
2
Ja myślałem że ten Roque to kozak pewny siebie przebojowy itp a na razie to wygląda wystraszony jakby miał się popłakać
0
@tbas Chwilę trenował jak była jakaś przerwa na kadry ale faktycznie tak to chyba w ogóle nie jest w dynamice pierwszego zespołu a szkoda.
3
Myślałem że Faye dzisiaj zagra w pierwszym składzie a on nawet nie jest powołany :(
0
Ależ ten czas leci. Młody talent Ceballos ma już 27 lat. Wydaje mi się że całkiem nie dawno wymiatał w młodzieżówce na jakimś turnieju.
1
@pioz123 Nie to mój ulubieniec i przyszły kapitan :)
1
@AFA90 Jak Quaresma
3
Wielka szkoda chciałem go zobaczyć jak grają razem z Roque
0
@usztafik No właśnie Koeman raczej tylko na obronie
1
@Danny Gaucho Często się zastanawiam jak to Koeman zrobił. Pasarella też kozak.
3
@michal26 tak ciężka kwota powyżej 200 już bym pewnie bral
4
@Serducho Bestia pasuje chodzi o fizyczność