matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Bramkarz Antwerpii sobie myśli o co tu chodzi xD czemu cały mecz nie ma nic do roboty
0
@bart_azz asystę dzisiaj dał
1
Niech spierdala ten Romeu do Barcy B
0
@PatrykBarca Messi w jego wieku nie grał w pierwszej drużynie
5
Szansa na kontrę a oni zatrzymują akcje i czekają na gwizdek co to ma być???
1
Ładnie Roberto dwóch związał
0
@Safrani czemu nie chciały?
6
@Saviola88 Szkoda go świetna rola w Brooklyn
0
@Bobo25 Takie czasy że teraz płaci się za potencjał.
1
Nowe wyceny na transfermarkt w lidze brazylijskiej. Najdroższy Endrick 45 mln drugi Roque 40 baniek.
0
@Explode Chyba się udało choć dziwne bo wpisałem to samo co ostatnio. https://prnt.sc/6gyPqv9YotXA
0
@Explode No właśnie już to długo trwa pisze do nich ale 5 dni cisza ;/
0
Zna się ktoś na domenach w OVH? Wykupiłem domeną ale wyskakuje jakiś błąd. https://prnt.sc/Vgi12ZWJIS9u
Kilkam wznów operację https://prnt.sc/1Zn5TktoIidN
I tu wpisuje imię nazwisko i nr dowodu osobistego ale to nie pomaga.
0
@Azrik No ale jak to możliwe że zagrał tak świetny poprzedni sezon.
0
@Rewolucja123 Niestety Pedri wczoraj znowu bez szału :) Jak oceniasz jego wczorajszy mecz?
1
@Salchent i niestety od lat sprowadzamy taki profil zawodnika
7
@ProMILs Jutro wrzuca filmik na YT na kanał Barcy jak ładują pod oknach na treningu
1
@macio_944 Tragedia jednym słowem
1
@Miszak ale odgapil od @Comentateiro
0
@Cvzx Malcom był na pewno lepszy.
1
Tęsknię za Luukiem de Kingiem. Dużo więcej by dał niż Lewy
2
@Sccaner określany jakieś 2 lata temu na następcę Alvesa. Potencjał ogromny
0
@Luciano99 Wiem wiem ale szkoda że właśnie gola stracili bo mam ich na kuponie :D
0
@regatta52 To czemu mają 4 mecze bez zwycięstwa :) ?
0
@Sulimo Właśnie kupon robię i myślę czy nie dać na Lecha.
0
@Rewolucja123 Dane z fma więc to w przybliżeniu bo tak najszybciej sprawdzić i oni mają solidny research. Z wszystkich lig plus Arabia.
2
@Rewolucja123 W Barcy Inigo, Christensen i Kounde zarabiają więcej od Ronalda.
2
@Rewolucja123 Około 38 środkowych obrońców na świecie zarabia więcej niż Araujo. Odpowiedź sobie sam czy zasługuje na większy kontrakt :)
10
@Losiex Araujo jest dużo lepszy od deligta
1
Wstyd Zadora całą walkę uciekał