0

@Sulimo Ja po kilkunastu latach teraz grałem ze znajomymi w różne wersję Monopoly. Losowa gra i dość prosta ale faktycznie przednia zabawa. Po za tym polecam grą Azul.

0

17 lat i już 1 występ w rep. w Szwecji :)

0

Ale Depay ładnie to zrobił niby prosta akcja ale dużo razy już widziałem jak Barca nawet lepsze kontry psuła

1

@hayek Madrycki rogaczu pokłon się mistrzowi. Coś w tym stylu

0

To prawda z tym Neymarem?

0

@bartekvisca Tylko dużo lepszy fizycznie.

12

Cieszę się że Balde się przelamal i zdobył efektownego gola. Oby to był dobry prognostyk

0

@Kalin33 Bardzo utalentowany Ángel Alarcón

0

Nasz przyszły lewy obrońca :)

0

@insp1re Fajne pomysły podobają mi się

0

Wasze ulubione gry planszowe to?

0

@GeneralXavi No ale przecież Tusk już był i tragiczne jego rządy były. On bardziej patrzy żeby Niemcy mieli dobrze a nie Polska.

0

Jose Mourinho bez klubu, za Xaviego tak czy nie?

0

@escarabajo Może ta wysunięta obrona miała sens jakby Pena nie stał na 5 metrze...

4

Ochłonąłem już po meczu i jakoś tak po ludzku szkoda mi Xaviego. Wiem że szansa że coś z tego będzie jest minimalna ale jednak jeszcze trochę się łudzę że się podniosą i będzie trenerem przez wiele lat. Czekam na ten mecz w czwartek niby z 3 liga ale chcę zobaczyć dobry mecz i zdecydowana wygraną.

0

Ile trzeba dźwigni żeby zakontraktować Mbappe?

1

@Greenalley Bez przesady najdroższy obrońca w historii kosztował poniżej 100 baniek

2

@bartekvisca Niby nic ale jeszcze 1 asysta i pobiję swój rekord w sezonie :D

1

Kurde Xavi Xavim ale co to ma być że trener niby ma motywować? Jak można kogoś motywować na mecz z Realem ;/ Przecież kiedyś to nawet trenerzy mówili że na taki mecz wielkie El Clasico nie trzeba motywować piłkarzy :(

5

Ależ teraz widać jak ważnym zawodnikiem jest Gavi. Faktycznie był duszą i sercem Barcelony.

12

Podobno Pena dalej stoi na piątym metrze

0

Romeu niech to uspokoi

3

Jak uwielbiałem Araujo to gość jest odklejony ostatnio i same błędy

6

Jezus Maria jaki wstyd

0

@zeko0 Właśnie szukam filmiku do tej sytuacji co nie dali karnego na Araujo

0

Najbardziej w taktyce w pierwszej połowie podobała mi się nasza wysunięta obrona na środku boiska i Pena stojący cały czas na linii bramkowej.... xD

0

Ma ktoś link do tej akcji co Araujo kiedyś ściągali do ziemi i karnego nie dali?

1

Pena to niedługo za linię bramkowa stanie

5

Ale ten Pena to jest ogólnie ręcznik nie da się patrzeć na niego

0

@partymaker Warto zaryzykować jednak jak mecz o puchar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?