matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Ja po kilkunastu latach teraz grałem ze znajomymi w różne wersję Monopoly. Losowa gra i dość prosta ale faktycznie przednia zabawa. Po za tym polecam grą Azul.
0
17 lat i już 1 występ w rep. w Szwecji :)
0
Ale Depay ładnie to zrobił niby prosta akcja ale dużo razy już widziałem jak Barca nawet lepsze kontry psuła
1
@hayek Madrycki rogaczu pokłon się mistrzowi. Coś w tym stylu
0
To prawda z tym Neymarem?
0
@bartekvisca Tylko dużo lepszy fizycznie.
12
Cieszę się że Balde się przelamal i zdobył efektownego gola. Oby to był dobry prognostyk
0
@Kalin33 Bardzo utalentowany Ángel Alarcón
0
Nasz przyszły lewy obrońca :)
0
@insp1re Fajne pomysły podobają mi się
0
Wasze ulubione gry planszowe to?
0
@GeneralXavi No ale przecież Tusk już był i tragiczne jego rządy były. On bardziej patrzy żeby Niemcy mieli dobrze a nie Polska.
0
Jose Mourinho bez klubu, za Xaviego tak czy nie?
0
@escarabajo Może ta wysunięta obrona miała sens jakby Pena nie stał na 5 metrze...
4
Ochłonąłem już po meczu i jakoś tak po ludzku szkoda mi Xaviego. Wiem że szansa że coś z tego będzie jest minimalna ale jednak jeszcze trochę się łudzę że się podniosą i będzie trenerem przez wiele lat. Czekam na ten mecz w czwartek niby z 3 liga ale chcę zobaczyć dobry mecz i zdecydowana wygraną.
0
Ile trzeba dźwigni żeby zakontraktować Mbappe?
1
@Greenalley Bez przesady najdroższy obrońca w historii kosztował poniżej 100 baniek
2
@bartekvisca Niby nic ale jeszcze 1 asysta i pobiję swój rekord w sezonie :D
1
Kurde Xavi Xavim ale co to ma być że trener niby ma motywować? Jak można kogoś motywować na mecz z Realem ;/ Przecież kiedyś to nawet trenerzy mówili że na taki mecz wielkie El Clasico nie trzeba motywować piłkarzy :(
5
Ależ teraz widać jak ważnym zawodnikiem jest Gavi. Faktycznie był duszą i sercem Barcelony.
12
Podobno Pena dalej stoi na piątym metrze
0
Romeu niech to uspokoi
3
Jak uwielbiałem Araujo to gość jest odklejony ostatnio i same błędy
6
Jezus Maria jaki wstyd
0
@zeko0 Właśnie szukam filmiku do tej sytuacji co nie dali karnego na Araujo
0
Najbardziej w taktyce w pierwszej połowie podobała mi się nasza wysunięta obrona na środku boiska i Pena stojący cały czas na linii bramkowej.... xD
0
Ma ktoś link do tej akcji co Araujo kiedyś ściągali do ziemi i karnego nie dali?
1
Pena to niedługo za linię bramkowa stanie
5
Ale ten Pena to jest ogólnie ręcznik nie da się patrzeć na niego
0
@partymaker Warto zaryzykować jednak jak mecz o puchar