5

Oriol Quaresma Romeu

2

Sędziowskie śmiecie

0

Ale Scaloli piękne staty w Fmie :)

https://prnt.sc/nY_IzSmTZaiV

0

@Cule2013 A jaki jutro mecz?

2

@lucca87 Łapy precz od Faye.

0

@bartekvisca No właśnie szkoda że nie biega normalnego sprintu na 100

9

@Czarny_ck Penia to niech idzie do jakiejś 3 ligi.

2

@Bobo25 Jej brak :D

0

Wasze auto marzeń?

Mój typ

4

Szkoda mi Xaviego wiadomo nie jest wybitnym trenerem ale to co te lenie i patałachy grają to jest śmiech na sali.

1

@TR3YWAY a mi nie snuje się po boisku jak inni. Liczby ma ale w defensywie nic nie robi

0

@AlwaysBlaugrana A ja wygrałem e konkursie na tej stronie hehe

0

@Encore Czemu ona nie biega na 100 m?

0

Ja bym nie dał ..

1

@Gwyn przecież wykorzystał już wszystkie zmiany Xavi

0

Gundo asysta jak Ronaldinho hehe

0

Ale Pena ogólnie to jest slabiutki on nic nie umie

0

A do zrobił Rodrygo?

1

Od dzisiaj Barca Xaviego się odradza. Mamy dobry terminarz nadrobimy parę pkt do Realu. Róbcie screeny.

1

Dla fanów FMa. Ależ ten yamal piękny. Zobaczcie sobie szczególnie w 10 minucie skład PSG i atak :)

0

Jak sobie radzi w Barcy B Mikayil Faye? Gdzieś czytałem że go przez parę miesięcy nie dali radę przedryblować ale nie wiem czy to prawda. Dziwne że nigdy go Xavi na żaden mecz nie powołał. @ViscaBarca123 Wiesz może jak sobie radzi?

0

@MaciekKr Mimo paru asyst gość jest slabiutki w Barcy

0

@Maker0 ja też aż dziwne że kokoś nie znam :)

0

@konrad1661 Pena nie umie wyskoczyć i złapać piłkę. Wszystko piąstkuje, do tego nie umie grać z wysunięta obroną (stoi cały czas na piątce) nigdy nie widziałem żeby wyszedł za pole karne i przejął jakieś prostopadłe zagranie przeciwników. Bramkarz Las Palmas w meczu z nami pokazał jak to się robi.

0

Nigdy nie byłem fanem Torresa ale ciekawe jestem jakby grał jakby dostał takie zaufanie jak Lewy i tyle minut. Jak tu dużo osób pisało. Obecnie najlepszy nasz atak to Felix Ferran Yamal.

0

@bartekvisca Xavi chce obniżyć cenę za Felixa Xd

12

Obejrzałem teraz skrót meczu Realu. Obrzydliwe to co zrobili sędziowie, brak słow.

1

Pena straszny ręcznik nie złapie żadnej piłki

0

@koksik2700 Jaap Stam?

2

@takisobiektos dopiero przecież 3 tygodnie roku a napisałeś jakby pół sezonu tak gral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?