matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oriol Quaresma Romeu
2
Sędziowskie śmiecie
0
Ale Scaloli piękne staty w Fmie :)
https://prnt.sc/nY_IzSmTZaiV
0
@Cule2013 A jaki jutro mecz?
2
@lucca87 Łapy precz od Faye.
0
@bartekvisca No właśnie szkoda że nie biega normalnego sprintu na 100
9
@Czarny_ck Penia to niech idzie do jakiejś 3 ligi.
2
@Bobo25 Jej brak :D
0
Wasze auto marzeń?
Mój typ
4
Szkoda mi Xaviego wiadomo nie jest wybitnym trenerem ale to co te lenie i patałachy grają to jest śmiech na sali.
1
@TR3YWAY a mi nie snuje się po boisku jak inni. Liczby ma ale w defensywie nic nie robi
0
@AlwaysBlaugrana A ja wygrałem e konkursie na tej stronie hehe
0
@Encore Czemu ona nie biega na 100 m?
0
Ja bym nie dał ..
1
@Gwyn przecież wykorzystał już wszystkie zmiany Xavi
0
Gundo asysta jak Ronaldinho hehe
0
Ale Pena ogólnie to jest slabiutki on nic nie umie
0
A do zrobił Rodrygo?
1
Od dzisiaj Barca Xaviego się odradza. Mamy dobry terminarz nadrobimy parę pkt do Realu. Róbcie screeny.
1
Dla fanów FMa. Ależ ten yamal piękny. Zobaczcie sobie szczególnie w 10 minucie skład PSG i atak :)
0
Jak sobie radzi w Barcy B Mikayil Faye? Gdzieś czytałem że go przez parę miesięcy nie dali radę przedryblować ale nie wiem czy to prawda. Dziwne że nigdy go Xavi na żaden mecz nie powołał. @ViscaBarca123 Wiesz może jak sobie radzi?
0
@MaciekKr Mimo paru asyst gość jest slabiutki w Barcy
0
@Maker0 ja też aż dziwne że kokoś nie znam :)
0
@konrad1661 Pena nie umie wyskoczyć i złapać piłkę. Wszystko piąstkuje, do tego nie umie grać z wysunięta obroną (stoi cały czas na piątce) nigdy nie widziałem żeby wyszedł za pole karne i przejął jakieś prostopadłe zagranie przeciwników. Bramkarz Las Palmas w meczu z nami pokazał jak to się robi.
0
Nigdy nie byłem fanem Torresa ale ciekawe jestem jakby grał jakby dostał takie zaufanie jak Lewy i tyle minut. Jak tu dużo osób pisało. Obecnie najlepszy nasz atak to Felix Ferran Yamal.
0
@bartekvisca Xavi chce obniżyć cenę za Felixa Xd
12
Obejrzałem teraz skrót meczu Realu. Obrzydliwe to co zrobili sędziowie, brak słow.
1
Pena straszny ręcznik nie złapie żadnej piłki
0
@koksik2700 Jaap Stam?
2
@takisobiektos dopiero przecież 3 tygodnie roku a napisałeś jakby pół sezonu tak gral