0

Ktoś to próbował? Instant Max AI? Da się na tym zarobić czy ściema?

0

@michal26 Sporo faktycznie Fermin ma. Aktualizacja będzie niedługo chyba

4

@Arden Szybciej piłka chodzi

0

@michal26 śledzę transfermarkt i odleciałes z tymi wycenami. Cubarsi będzie miał około 20-25 baniek. Yamal max 80. Fermin z 15 nie więcej reszta spoko

3

@Pedri16Future i dlatego wpuścił Romeu xD

1

@Lucerfi Araujo też dawał rade

2

Kounde dzisiaj szef. Zamknął prawą flankę.

0

To jest kryminał

23

Pan Gundo jak zwykle odpuścił krycie

0

1-1 w regulaminowym czasie. Po dogrywce się skończy 3-1 dla Barcy :)

0

@BORO_12 Oglądam każdy i nie mogę już patrzeć na ciągłe głupie faule i chaotyczność Fermina.

0

@Zbyszard Ja wole Roberto od Fermina.

3

No i super Thomas Shelby dostał oscara :)

1

@Adran360 Ledwo dokopał.

0

@AmigoBlancos A Warren jak zagrał?

3

@ranger3120 Wczoraj na to że walka potrwa mniej niż minutę był kurs 5

0

@Krzysztof1987 Nie wiem o co chodzi z tym Alabą i skąd ma 7 goli :)

https://prnt.sc/h7wewQ-a7t5k

https://prnt.sc/oEKiCH3xFhdo

https://prnt.sc/YaA0i8P3eF2J

Tu jeszcze moje listy życzeń. Oczywiście z jednej listy to zdaje sobie sprawę że 90 % jest nierealna ale nigdy nic nie wiadomo nie raz zawodnik się pokłóci z klubem to go mogą wystawić na listę transferową.

https://prnt.sc/iH-jDYYqRxeh

https://prnt.sc/Q5Hg8YABM6Ft

0

@mekston A to zapomniałem że w Paryżu są to ciekawe faktycznie jakby zagrał.

0

@mekston Nie no nie ma szans żeby Mbappe puścili. Euro jest a później transfer do Realu.

1

@Radioactive9705 Na początku gry się trochę obraził bo pierwsze co zrobiłem to mu odebrałem opaskę i przekazałem Araujo :)

0

@cules100pro Na Euro niech jadą po co im ta olimpiada.

0

Nawet idzie nieźle Barcą w nowego Fma :)

https://prnt.sc/0v3k8kAzw4rZ

https://prnt.sc/1ba8ybX9b29Y

Za to w LM remi i porażka ale po 5 kolejce jestem 1 w grupie.

0

Wszyscy się śmieją z Najmana a mało kto obstawił po kursie 5 zł że walka zakończy się w mniej niż 60 sekund. Ja obstawiłem ale co innego nie weszło

0

@masik86 o kogo chodzi?

2

@norbi77 Racja niecały rok temu byłem w tej sytuacji...

0

@Encore Nie jest kompletny brakuje mu szybkości

0

Jaki dobry program do napisania CV polecacie? W sumie lepiej dodawać zdjęcie czy bez?

0

@NeroTFP1 Racja byłem pewny że będziemy grali przez lata parą Araujo z Umtitim ale teraz liczę na to, że zobaczę kiedyś parę Araujo z Faye :)

0

@RosjaninBut Czemu niby bokserska kariera zakończona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?