matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś to próbował? Instant Max AI? Da się na tym zarobić czy ściema?
0
@michal26 Sporo faktycznie Fermin ma. Aktualizacja będzie niedługo chyba
4
@Arden Szybciej piłka chodzi
0
@michal26 śledzę transfermarkt i odleciałes z tymi wycenami. Cubarsi będzie miał około 20-25 baniek. Yamal max 80. Fermin z 15 nie więcej reszta spoko
3
@Pedri16Future i dlatego wpuścił Romeu xD
1
@Lucerfi Araujo też dawał rade
2
Kounde dzisiaj szef. Zamknął prawą flankę.
0
To jest kryminał
23
Pan Gundo jak zwykle odpuścił krycie
0
1-1 w regulaminowym czasie. Po dogrywce się skończy 3-1 dla Barcy :)
0
@BORO_12 Oglądam każdy i nie mogę już patrzeć na ciągłe głupie faule i chaotyczność Fermina.
0
@Zbyszard Ja wole Roberto od Fermina.
3
No i super Thomas Shelby dostał oscara :)
1
@Adran360 Ledwo dokopał.
0
@AmigoBlancos A Warren jak zagrał?
3
@ranger3120 Wczoraj na to że walka potrwa mniej niż minutę był kurs 5
0
@Krzysztof1987 Nie wiem o co chodzi z tym Alabą i skąd ma 7 goli :)
https://prnt.sc/h7wewQ-a7t5k
https://prnt.sc/oEKiCH3xFhdo
https://prnt.sc/YaA0i8P3eF2J
Tu jeszcze moje listy życzeń. Oczywiście z jednej listy to zdaje sobie sprawę że 90 % jest nierealna ale nigdy nic nie wiadomo nie raz zawodnik się pokłóci z klubem to go mogą wystawić na listę transferową.
https://prnt.sc/iH-jDYYqRxeh
https://prnt.sc/Q5Hg8YABM6Ft
0
@mekston A to zapomniałem że w Paryżu są to ciekawe faktycznie jakby zagrał.
0
@mekston Nie no nie ma szans żeby Mbappe puścili. Euro jest a później transfer do Realu.
0
@Shante https://www.fmscout.com/a-fm24-real-names-license-fix.html
To wgrałem.
1
@Radioactive9705 Na początku gry się trochę obraził bo pierwsze co zrobiłem to mu odebrałem opaskę i przekazałem Araujo :)
0
@cules100pro Na Euro niech jadą po co im ta olimpiada.
0
Nawet idzie nieźle Barcą w nowego Fma :)
https://prnt.sc/0v3k8kAzw4rZ
https://prnt.sc/1ba8ybX9b29Y
Za to w LM remi i porażka ale po 5 kolejce jestem 1 w grupie.
0
Wszyscy się śmieją z Najmana a mało kto obstawił po kursie 5 zł że walka zakończy się w mniej niż 60 sekund. Ja obstawiłem ale co innego nie weszło
0
@masik86 o kogo chodzi?
2
@norbi77 Racja niecały rok temu byłem w tej sytuacji...
0
@Encore Nie jest kompletny brakuje mu szybkości
0
Jaki dobry program do napisania CV polecacie? W sumie lepiej dodawać zdjęcie czy bez?
0
@NeroTFP1 Racja byłem pewny że będziemy grali przez lata parą Araujo z Umtitim ale teraz liczę na to, że zobaczę kiedyś parę Araujo z Faye :)
0
@RosjaninBut Czemu niby bokserska kariera zakończona?