matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 Ale miał czas że się fajnie wybawił w Arg jak świętowali mistrzostwo :)
1
Chciałbym choć w jednym meczu zobaczyć go w parze z Araujo :)
0
@bartekvisca Optymistycznie :)
0
@JaroCoach Napisałem na priv do Ciebie.
1
Absolutnie nie powinien być na sprzedaż.
0
@JordiAlbion Właśnie czytam od paru godzin o tym helpdesku.
0
@bartekvisca A ile mu zajęła nauka do pierwszej pracy?
0
@JaroCoach Czemu się spóźniłeś?
0
Czy ktoś z Was przebranżawiał się na szeroko rozumiane "IT"?
1
@Transu96 od Balde to zabieraj te brudne łapy...
1
Ależ piękna remontada! Ferran jest bestią :) https://prnt.sc/ZuQgtXSby-O9
https://prnt.sc/gqZrP95QFY0N
5
@JarekS Za mało wierzysz w naszego Roque :)
0
@MOLESTA Zgadza się jest piękny :) https://prnt.sc/BOv9dC7jOOnr
0
@okiemtypera_lucaxx95 Gdzie ten spalony?
1
@MesQueUnClub96 W Fmie ma że jego ulubiony klub to Barca
0
@FcPortoFan1999 włączyłem 5 minut temu mecz i od razu zrobił kiks. Ciężko zrozumieć trenerów którzy na niego stawiają
0
@Rastafarnianin Miał szczęście że go Robert Gryn wypromowal i sfinansował jego starty w Iron
0
@bartekvisca Nie usunął.
1
@Arden Z taką formą raczej pod koniec ligi powinniśmy mieć przewagę na to liczę. A nawet jak nie w jakimś meczu mógłby wejść w drugiej połowie
1
@Arden Powinien jeszcze w tym sezonie dostać szansę i tak w lidze nie będziemy walczyc o mistrza
0
Piękny to był mecz nie zapomnę go nigdy. https://prnt.sc/zbfwo3lYeUMK
0
@barteq Na razie jeszcze gram bo mam luty to trochę gry zostało. Ale jak update wychodzą to zawsze mam ochotę od początku zagrać :)
Cubarsi polepszony, Fermin i Yamal po ostatniej aktualizacji. Yamalek ma np. technikę i drybling 17 :) i dośr 14 https://fminside.net/players/5-fm-243/2000256231-lamine-yamal
4
Karas na Insta opublikował że znowu wykryli u niego doping. Śladowe ilości tej samej substancji co wcześniej.
0
@barteq https://prnt.sc/1BUku5-cHXCQ
Tak i nawet nieźle idzie :)
Nie nudzi mnie i gram maksymalnie do prawdziwego czasu rzeczywistego. Czyli na dzień dzisiejszy max. datą w grze mogę mieć 22.03.2024 :)
Później tego save będę mógł przenosić do następnych wersji Fma.
0
O co chodzi z takimi ofertami pracy? Co to za spam?
https://prnt.sc/ftuJ649Lhchl
Wymagania :
Ukończone 18 lat
Dostęp do urządzenia z internetem (Telefon, komputer, laptop)
Podstawowa obsługa telefonu/komputera
Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie zadań
Nie wymagamy :
Doświadczenia
Jakiejkolwiek inwestycji finansowej
Otwierania działalności gospodarczej
Pracy po 8-10h dziennie
Polskiego obywatelstwa
1
@Kratos1990 No to czekam :) Też gram i mam nadzieje że po sezonie będą jakieś pieniądze na transfery bo w zimowej przerwie dalej bida.
2
@Kratos1990 Możesz screena wrzucić jak Ci się rozwinął :)
0
@Ogorinho1974 Kurde sędzia 8 minut doliczył
0
@PawkoFCB no i jest drugą hehe. Ja dałem Walię Polska handi -2 i Ukraine
0
A strzelila by Ukraina jeszcze jedna i mam dwie stówki