0

@Michael24 Ale miał czas że się fajnie wybawił w Arg jak świętowali mistrzostwo :)

1

Chciałbym choć w jednym meczu zobaczyć go w parze z Araujo :)


0

@bartekvisca Optymistycznie :)

0

@JaroCoach Napisałem na priv do Ciebie.

1

Absolutnie nie powinien być na sprzedaż.

0

@JordiAlbion Właśnie czytam od paru godzin o tym helpdesku.

0

@bartekvisca A ile mu zajęła nauka do pierwszej pracy?

0

@JaroCoach Czemu się spóźniłeś?

0

Czy ktoś z Was przebranżawiał się na szeroko rozumiane "IT"?

1

@Transu96 od Balde to zabieraj te brudne łapy...

1

Ależ piękna remontada! Ferran jest bestią :) https://prnt.sc/ZuQgtXSby-O9

https://prnt.sc/gqZrP95QFY0N

5

@JarekS Za mało wierzysz w naszego Roque :)

0

@MOLESTA Zgadza się jest piękny :) https://prnt.sc/BOv9dC7jOOnr

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gdzie ten spalony?

1

@MesQueUnClub96 W Fmie ma że jego ulubiony klub to Barca

0

@FcPortoFan1999 włączyłem 5 minut temu mecz i od razu zrobił kiks. Ciężko zrozumieć trenerów którzy na niego stawiają

0

@Rastafarnianin Miał szczęście że go Robert Gryn wypromowal i sfinansował jego starty w Iron

0

@bartekvisca Nie usunął.

1

@Arden Z taką formą raczej pod koniec ligi powinniśmy mieć przewagę na to liczę. A nawet jak nie w jakimś meczu mógłby wejść w drugiej połowie

1

@Arden Powinien jeszcze w tym sezonie dostać szansę i tak w lidze nie będziemy walczyc o mistrza

0

Piękny to był mecz nie zapomnę go nigdy. https://prnt.sc/zbfwo3lYeUMK

0

@barteq Na razie jeszcze gram bo mam luty to trochę gry zostało. Ale jak update wychodzą to zawsze mam ochotę od początku zagrać :)
Cubarsi polepszony, Fermin i Yamal po ostatniej aktualizacji. Yamalek ma np. technikę i drybling 17 :) i dośr 14 https://fminside.net/players/5-fm-243/2000256231-lamine-yamal


4

Karas na Insta opublikował że znowu wykryli u niego doping. Śladowe ilości tej samej substancji co wcześniej.

0

@barteq https://prnt.sc/1BUku5-cHXCQ

Tak i nawet nieźle idzie :)
Nie nudzi mnie i gram maksymalnie do prawdziwego czasu rzeczywistego. Czyli na dzień dzisiejszy max. datą w grze mogę mieć 22.03.2024 :)

Później tego save będę mógł przenosić do następnych wersji Fma.

0

O co chodzi z takimi ofertami pracy? Co to za spam?

https://prnt.sc/ftuJ649Lhchl

Wymagania :
Ukończone 18 lat
Dostęp do urządzenia z internetem (Telefon, komputer, laptop)
Podstawowa obsługa telefonu/komputera
Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie zadań
Nie wymagamy :
Doświadczenia
Jakiejkolwiek inwestycji finansowej
Otwierania działalności gospodarczej
Pracy po 8-10h dziennie
Polskiego obywatelstwa

1

@Kratos1990 No to czekam :) Też gram i mam nadzieje że po sezonie będą jakieś pieniądze na transfery bo w zimowej przerwie dalej bida.

2

@Kratos1990 Możesz screena wrzucić jak Ci się rozwinął :)

0

@Ogorinho1974 Kurde sędzia 8 minut doliczył

0

@PawkoFCB no i jest drugą hehe. Ja dałem Walię Polska handi -2 i Ukraine

0

A strzelila by Ukraina jeszcze jedna i mam dwie stówki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?