0

Nie oglądam ale xg na razie tylko 1 dla Realu

1

@PizzerMan taktyk wpłacę za parę dni. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości!

0

@tadzik447 Serio tak myślisz? Nie wydaje mi się żeby aż tak było źle z nasza piękną ligą :)

0

Balde mizernie grał w ofensywie jak był zdrowy i decyzyjność była kiepska ale jednak w defensywie dobrze ogarniał a teraz co chwile jest autostrada dla przeciwnika po tej stronie boiska. Mam nadzieje że się dobrze wyleczy i odbuduje na przyszły sezon.

0

Jakby porównać poziom ekstraklasy do MLS? Jak to Waszym zdaniem wygląda?

0

@agaFCB A serce drużyny Gavi niby czemu nie?

1

W tej kadrze zostało dla mnie tylko dwóch nietykalnych. Gavi i Yamal reszta jest mi całkiem obojętna.

0

Też kończę oglądać ich mecze w tym sezonie. Mam dośc oglądać ta bandę idiotów

0

Tragiczni są szkoda nawet tego komentować. Xavi niech czeka dalej ze zmianami

0

Ale to są dziady

0

Ależ nam się trafił ten Yamal. Coś pięknego.

0

@Rewolucja123 Pewnie o Romeu chodzi

0

@Striker dzięki ogarnę sobie

0

Włączyłem CS2 i nie widzę tych snajperek za 5000. Usunęli jest?

2

Bramkarz Pogoni 195 cm pobiegł na różnego i stanął przed polem karnym xD

0

Brawo Wisełka!!!!

0

@Encore Świetnie się go ogląda :)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@szkudi7 serio to był farfocel?

5

@Rastafarnianin Dobrze że napisałeś bo miałem dzisiaj oglądać.

0

Jon Jones to Goat czy był ktoś lepszy kiedyś od niego?

0

Barca - Valencia xG 2.17- 2.11 xD

0

Ależ ten Araujo mnie irytuje w ostatnich tygodniach. Ehhh mój ulubiony gracz

0

Fermin już ma więcej pewnie goli w tym sezonie niż Pedri w całej karierze

0

@Arden W tym sezonie ma lepsze liczby niż Musiala.

0

Ale ten Roque cienki, tylko z karnych umie strzelać https://prnt.sc/7HvPezjUIUj3

0

https://prnt.sc/OO4EvoXEzaza Cały czas go okradają :)

0

Haaland znowu ława

0

@tristan87 Tylko nie chodzi mi o sytuacje z ostatniego El Clasico

0

Raz w jakimś studiu piłkarskim polskim było pokazane jak złudne jest ludzkie oko czy piłka przeszła całym obwodem. Kojarzy ktoś? Coś nie mogę znaleźć na YT.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?