matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądam ale xg na razie tylko 1 dla Realu
1
@PizzerMan taktyk wpłacę za parę dni. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości!
0
@tadzik447 Serio tak myślisz? Nie wydaje mi się żeby aż tak było źle z nasza piękną ligą :)
0
Balde mizernie grał w ofensywie jak był zdrowy i decyzyjność była kiepska ale jednak w defensywie dobrze ogarniał a teraz co chwile jest autostrada dla przeciwnika po tej stronie boiska. Mam nadzieje że się dobrze wyleczy i odbuduje na przyszły sezon.
0
Jakby porównać poziom ekstraklasy do MLS? Jak to Waszym zdaniem wygląda?
0
@agaFCB A serce drużyny Gavi niby czemu nie?
1
W tej kadrze zostało dla mnie tylko dwóch nietykalnych. Gavi i Yamal reszta jest mi całkiem obojętna.
0
Też kończę oglądać ich mecze w tym sezonie. Mam dośc oglądać ta bandę idiotów
0
Tragiczni są szkoda nawet tego komentować. Xavi niech czeka dalej ze zmianami
0
Ale to są dziady
0
Ależ nam się trafił ten Yamal. Coś pięknego.
0
@Rewolucja123 Pewnie o Romeu chodzi
0
@Striker dzięki ogarnę sobie
0
Włączyłem CS2 i nie widzę tych snajperek za 5000. Usunęli jest?
2
Bramkarz Pogoni 195 cm pobiegł na różnego i stanął przed polem karnym xD
0
Brawo Wisełka!!!!
0
@Encore Świetnie się go ogląda :)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@szkudi7 serio to był farfocel?
5
@Rastafarnianin Dobrze że napisałeś bo miałem dzisiaj oglądać.
0
Jon Jones to Goat czy był ktoś lepszy kiedyś od niego?
0
Barca - Valencia xG 2.17- 2.11 xD
0
Ależ ten Araujo mnie irytuje w ostatnich tygodniach. Ehhh mój ulubiony gracz
0
Fermin już ma więcej pewnie goli w tym sezonie niż Pedri w całej karierze
0
@Arden W tym sezonie ma lepsze liczby niż Musiala.
0
Ale ten Roque cienki, tylko z karnych umie strzelać https://prnt.sc/7HvPezjUIUj3
0
https://prnt.sc/OO4EvoXEzaza Cały czas go okradają :)
0
Haaland znowu ława
0
@tristan87 Tylko nie chodzi mi o sytuacje z ostatniego El Clasico
0
Raz w jakimś studiu piłkarskim polskim było pokazane jak złudne jest ludzkie oko czy piłka przeszła całym obwodem. Kojarzy ktoś? Coś nie mogę znaleźć na YT.