1

Kurde aż się serce raduje że to Pedri strzela!

0

Pedri wszystko robi źle:(

0

Moreno też kozak 3 asysty

1

@Albatros ale klej ma niesamowity wbucie

0

@Emhyr No i Yamal piękna asysta.

0

@Dominiczek1704 On ma chyba jaki lekki uraz

1

@macio_944 My możemy zagrać jak Raków :) https://prnt.sc/aXveVSHvtC_Y

0

@Crashynski Mamy Yamala :)

0

Szkoda tylko że City zawaliło z Realem.

5

Ja pierd..... Foden niesamowity jest.

0

@michaleu . .

0

@RosjaninBut a Gavi?

0

@krycha2201 Wiem, że Pedri jest teraz cieniem samego siebie ale aż tak go nisko widzisz?

0

@BORO_12 Ustawilbym to podobnie jak Ty

0

Jakbyście mieli ułożyć listę od zawodnika z najmniejszym do największym potencjałem jakby to wyglądało. Chodzi mi o naszych młodych.

Cubarsi, Balde, Gavi, Pedri, Fermin, Fati, Yamal, Roque. Tylko chodzi mi o potencjał a nie aktualne umiejętności.

1

@NeroTFP1 Oglądałem walkę i mocno mnie to zdziwiło czemu wkroczył sędzia ;/ Szkoda bo chciałem żeby Usyk go posłał na deski i pewnie by tak było.

0

Ale czemu sędzia przerwał w tej 9 rundzie jak Usyk był tak blisko ko na Furym?

0

Ciekawe jaki będzie podział kasy w rewanżu

0

Tylko żeby wałka teraz nie zrobili! Usyk jesteś wielki! Goat!

0

Usyk jesteś wielki!

1

@adamLeo66 Ja się dziwię czemu przerwał jak Usyk miał go na widelcu

0

Coś pięknego Usyk wielki!

1

Pięknie Usyk!!!!

0

Kurde Usyk dawaj!

1

@Aragorn33 Ja za Usykiem

0

A czemu ogólnie Usyk ma tak mało walk w karierze?

0

@MichalZZZ OBY USYK!

0

Co to za Raper? Do 2paca czy Ema mu trochę brakuje :)

0

I będzie obsuwa czy raczej wejdą do ringu koło północy?

1

@Jakchcesz myślałem że piszesz o fame hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?