matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde aż się serce raduje że to Pedri strzela!
0
Pedri wszystko robi źle:(
0
Moreno też kozak 3 asysty
1
@Albatros ale klej ma niesamowity wbucie
0
@Emhyr No i Yamal piękna asysta.
0
@Dominiczek1704 On ma chyba jaki lekki uraz
1
@macio_944 My możemy zagrać jak Raków :) https://prnt.sc/aXveVSHvtC_Y
0
@Crashynski Mamy Yamala :)
0
Szkoda tylko że City zawaliło z Realem.
5
Ja pierd..... Foden niesamowity jest.
0
@michaleu . .
0
@RosjaninBut a Gavi?
0
@krycha2201 Wiem, że Pedri jest teraz cieniem samego siebie ale aż tak go nisko widzisz?
0
@BORO_12 Ustawilbym to podobnie jak Ty
0
Jakbyście mieli ułożyć listę od zawodnika z najmniejszym do największym potencjałem jakby to wyglądało. Chodzi mi o naszych młodych.
Cubarsi, Balde, Gavi, Pedri, Fermin, Fati, Yamal, Roque. Tylko chodzi mi o potencjał a nie aktualne umiejętności.
1
@NeroTFP1 Oglądałem walkę i mocno mnie to zdziwiło czemu wkroczył sędzia ;/ Szkoda bo chciałem żeby Usyk go posłał na deski i pewnie by tak było.
0
Ale czemu sędzia przerwał w tej 9 rundzie jak Usyk był tak blisko ko na Furym?
0
Ciekawe jaki będzie podział kasy w rewanżu
0
Tylko żeby wałka teraz nie zrobili! Usyk jesteś wielki! Goat!
0
Usyk jesteś wielki!
1
@adamLeo66 Ja się dziwię czemu przerwał jak Usyk miał go na widelcu
0
Coś pięknego Usyk wielki!
1
Pięknie Usyk!!!!
0
Kurde Usyk dawaj!
1
@Aragorn33 Ja za Usykiem
0
A czemu ogólnie Usyk ma tak mało walk w karierze?
0
@MichalZZZ OBY USYK!
0
Co to za Raper? Do 2paca czy Ema mu trochę brakuje :)
0
I będzie obsuwa czy raczej wejdą do ringu koło północy?
1
@Jakchcesz myślałem że piszesz o fame hehe