matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślałem że już po Trincao a tu proszę wzrosła mu wartość dwukrotnie z 10 baniek do 20 może jeszcze coś z niego będzie.
https://www.transfermarkt.pl/trincao/marktwertverlauf/spieler/412669
1
Niby taki placek z Roque a i tak dwie bramki strzelili prawie nie dostając minut.
1
@Mixtape Właśnie dzisiaj drugi raz o nim oglądałem film i takie mam przeczucie że on był chyba z największym talentem.
0
Najbardziej utalentowany kierowca F1 w historii to?
0
Kogo obstawiacie na tym koniu?
0
O której Celine Dion ma śpiewać?
0
Gdzie można obejrzeć film Wyścig? Nie mogę znaleźć coś
1
@Culer9002 Ja dalej w niego wierzę.
0
Chciałbym bardzo dobrze ogarniać allegro jako sprzedawca. Które kiedy polecacie? Sporo tego w sieci
0
Jakie gry mają najlepsza grafikę Waszym zdaniem na PS5?
0
Wiadomo już kto dzisiaj został mvp i całego turnieju?
0
https://prnt.sc/KYdKsKpn_IQX
Ależ to było meczycho!
2
@FCBMati10 Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu. @agaFCB Szczere kondolencje trzymaj się mocno.
1
@Gaz Chłopie z takim wzrostem to nie raz gracze NBA konkurs wsadów wygrywali. Da radę Roque
0
I jaka wartość obstawiacie Lamina na Transfermarkt po turnieju? Ja w okolicy 110 baniek (aktualnie 90)
0
@Kamiloza91 Ma w końcu w Fmie opanowanie 20
1
@skubi99 serio bardzo to dziwne ale takie są fakty.
1
@RobsonPL Jakby nie było Olmo i Merino zadecydowali o awansie
4
Noo pokazał ostatnio jak miał autostradę do bramki Neura to biegł że go wszyscy doganiali i jeszcze się wyrzucał na zewnątrz...
1
https://prnt.sc/SO1uItpUXZ_F
Takie cuda w Fmie.
1
Olmo jest 3 razy lepszy od Pedriego
1
Jakby zrobić realistyczny profil Ferrana e fma to by miał wszystkie atrybuty na 10
0
Ferran różnego wykonał i leci kontra haha
0
Nie wiem jak ten Torres strzelił 20 goli w rep
1
Niemcy nie ściągną nogi z gazu...
0
No nic trzeba liczyć na to że dotrzymają do karnych
0
O co chodzi z tą Strzelczyk?
2
Szpakowski. "Długo ale niezbyt długo"
0
Jak zagrał dzisiaj Kounde?
1
@blakkudium szybki jesteś