matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwne że Iga ma tylko 1.6 mln na Insta choć Tyle kasy zarabia w bardzo popularnym sporcie.
1
WIRTZ po update jest piękny https://prnt.sc/gJUeVGzb6w8j
0
@JarekS Jak tyle dali za Roque to czemu ktoś miałby nie wierzyć że mogą kupić Joa?
0
@Linghunter88 Albo ja jestem słaby i nie umiem się dostosować. I tak po zmianie pracy dałem sobie cel żeby szukać co jakiś czas to jak będę widział jakieś fajne oferty to złoże CV.
1
@Fantastyczny Chłopiec No i to jest optymistyczne podejście. Brawo
0
@Linghunter88 Może dlatego tak mam bo zmieniłem i wcześniej miałem większość zdalnej
0
@bartekvisca Prawda ale nie zawsze jest łatwo taka mieć lub znaleźć...
0
@Stinger_ Od 3 tygodni jestem w nowej
0
Macie to? Jakieś rady?
Syndrom niedzielnego popołudnia bywa też nazywany niedzielną nerwicą, sunday night blues itp. Jest to zjawisko powiązane z końcem weekendu i z zbliżającą się perspektywą powrotu do pracy. Według danych The Sleep Judge ponad 80% osób doświadcza syndromu niedzieli. Najwięcej osób jest zaniepokojonych wieczorem – 57%.
4
Ściągnięcie Adeymaniego to był strzał w kolano
0
Ja liczę dzisiaj na Sancho
6
@Criss18Barca Ok dobrze że napisałeś
0
@Rewolucja123 max 10 km ale najczęściej 4 może 5 km
0
Jak to najprościej wyłączyć żeby nie pokazywało się przy starcie systemu? https://prnt.sc/R_NBAK_q10gH
0
@NorbiTBOB Araujo i Gavi
3
@krycha2201 Co to za pytanie. FM
0
@Barcasub niby czemu?
0
Jakby za taką samą cenę byli do wyjecia wolelibyscie Nico Williamsa czy Doku?
0
Widzę że Korona co jest na spadkowym ma mniej straconych goli niż lider Jaga. Ciekawa ta nasza Ekstraklasa.
0
@MesQueUnClub96 Zaczynał grę w sieci od najniższych stawek. Praktycznie nie wychodził z piwnicy i tylko grał i się szkolił.
0
@Kazragore Śledzę jego karierę praktycznie od początku. GOAT.
2
@HighestInTheRoom Dobrze że nam się trafił Yamal.
0
Ma ktoś link jak pytają zawodników fame o ilość kontynentów? Rozbawił mnie Szeliga że odp 47 chce komuś wysłać
1
@Deviler Ja właśnie 2 tyg pracuje w nowej więc nie jest łatwo ale powoli się ogarniam. W google jest napisane że to czas ok 3 miesięcy
3
Tak wygląda profil Yamala jak mu się wylosuje maksymalny potencjał :)
https://prnt.sc/jUNr_I7Y2W5C
2
@kanver_ Dokładnie tak :)
13
Połowa La Rambli :)
0
@michal199500hehe to co powiedzieć o nas z Villareal xD
0
@Faro Czemu? ?
0
Ktoś tu pisał żeby Araujo się w końcu nauczył grać nogami hehe