0

Dziwne że Iga ma tylko 1.6 mln na Insta choć Tyle kasy zarabia w bardzo popularnym sporcie.

1

WIRTZ po update jest piękny https://prnt.sc/gJUeVGzb6w8j

0

@JarekS Jak tyle dali za Roque to czemu ktoś miałby nie wierzyć że mogą kupić Joa?

0

@Linghunter88 Albo ja jestem słaby i nie umiem się dostosować. I tak po zmianie pracy dałem sobie cel żeby szukać co jakiś czas to jak będę widział jakieś fajne oferty to złoże CV.

1

@Fantastyczny Chłopiec No i to jest optymistyczne podejście. Brawo

0

@Linghunter88 Może dlatego tak mam bo zmieniłem i wcześniej miałem większość zdalnej

0

@bartekvisca Prawda ale nie zawsze jest łatwo taka mieć lub znaleźć...

0

@Stinger_ Od 3 tygodni jestem w nowej

0

Macie to? Jakieś rady?

Syndrom niedzielnego popołudnia bywa też nazywany niedzielną nerwicą, sunday night blues itp. Jest to zjawisko powiązane z końcem weekendu i z zbliżającą się perspektywą powrotu do pracy. Według danych The Sleep Judge ponad 80% osób doświadcza syndromu niedzieli. Najwięcej osób jest zaniepokojonych wieczorem – 57%.

4

Ściągnięcie Adeymaniego to był strzał w kolano

0

Ja liczę dzisiaj na Sancho

6

@Criss18Barca Ok dobrze że napisałeś

0

@Rewolucja123 max 10 km ale najczęściej 4 może 5 km

0

Jak to najprościej wyłączyć żeby nie pokazywało się przy starcie systemu? https://prnt.sc/R_NBAK_q10gH

0

@NorbiTBOB Araujo i Gavi

3

@krycha2201 Co to za pytanie. FM

0

@Barcasub niby czemu?

0

Jakby za taką samą cenę byli do wyjecia wolelibyscie Nico Williamsa czy Doku?

0

Widzę że Korona co jest na spadkowym ma mniej straconych goli niż lider Jaga. Ciekawa ta nasza Ekstraklasa.

0

@MesQueUnClub96 Zaczynał grę w sieci od najniższych stawek. Praktycznie nie wychodził z piwnicy i tylko grał i się szkolił.

0

@Kazragore Śledzę jego karierę praktycznie od początku. GOAT.

2

@HighestInTheRoom Dobrze że nam się trafił Yamal.

0

Ma ktoś link jak pytają zawodników fame o ilość kontynentów? Rozbawił mnie Szeliga że odp 47 chce komuś wysłać

1

@Deviler Ja właśnie 2 tyg pracuje w nowej więc nie jest łatwo ale powoli się ogarniam. W google jest napisane że to czas ok 3 miesięcy

3

Tak wygląda profil Yamala jak mu się wylosuje maksymalny potencjał :)

https://prnt.sc/jUNr_I7Y2W5C

2

@kanver_ Dokładnie tak :)

13

Połowa La Rambli :)

0

@michal199500hehe to co powiedzieć o nas z Villareal xD

0

@Faro Czemu? ?

0

Ktoś tu pisał żeby Araujo się w końcu nauczył grać nogami hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?