0

Coś pięknego Usyk wielki!

1

Pięknie Usyk!!!!

0

Kurde Usyk dawaj!

1

@Aragorn33 Ja za Usykiem

0

A czemu ogólnie Usyk ma tak mało walk w karierze?

0

@MichalZZZ OBY USYK!

0

Co to za Raper? Do 2paca czy Ema mu trochę brakuje :)

0

I będzie obsuwa czy raczej wejdą do ringu koło północy?

1

@Jakchcesz myślałem że piszesz o fame hehe

0

@mordini123 Ja kupowałem od wielu gal PPV ale dzisiaj mi szkoda kasy a strima chyba darmowego nie ma :)

0

@mordini123 To co tak spamują na YT na transmisji Fame że nie da się wykupić.

0

Fame się posypało? Nie da się wykupić PPV?

0

Roque zrobił minę jak Antony będzie ogień hehe

1

Dość wystarczy nie oglądam dalej tego gówna i Barcy w tym sezonie. Wolę się wyspać niż oglądać te pseudogwiazdy. Dobranoc La ramblo

0

Ależ żałosny jest Xavi z tym przyspawaniem Roque do ławki

0

@Emhyr O nim pomyślałem

0

@AFA z tego co wiem to w regulaminie nie ma znaczenia chęć piłkarza czy zamysł tylko skutek

0

O widzę że jeden z największych talentów Fma 16 letni Mikey Moore na ławce w totkach

0

@Alan_fcbfan a kiedyś się mówiło o tym że trenował biegi dlugodystansowe

0

Wolę już Roberto od nudnego jak flaki z olejem Pedriego.

0

@abram3k na spalonym był Raphinha

2

Ależ ten Pedri jest nudny

0

Gavi jakby grał to by ich zjebał wszystkich że nie biegają

0

@Janas11224 Ale to chyba taki typ filmu był. Taki w stylu lat 90 klasy B.

0

@Emhyr Szkoda że nie trafił ani raz jakiegoś cepa. Ale dał z siebie wszystko

0

No to po Ferrarim

0

Myślałem że Ferrari na wielkiej gali walczy a tu z 200 osób w małej hali

1

Co ten Szpila zrobił

0

Szpilka polski Sub Zero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?