matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś pięknego Usyk wielki!
1
Pięknie Usyk!!!!
0
Kurde Usyk dawaj!
1
@Aragorn33 Ja za Usykiem
0
A czemu ogólnie Usyk ma tak mało walk w karierze?
0
@MichalZZZ OBY USYK!
0
Co to za Raper? Do 2paca czy Ema mu trochę brakuje :)
0
I będzie obsuwa czy raczej wejdą do ringu koło północy?
1
@Jakchcesz myślałem że piszesz o fame hehe
0
@mordini123 Ja kupowałem od wielu gal PPV ale dzisiaj mi szkoda kasy a strima chyba darmowego nie ma :)
0
@mordini123 To co tak spamują na YT na transmisji Fame że nie da się wykupić.
0
Fame się posypało? Nie da się wykupić PPV?
0
Roque zrobił minę jak Antony będzie ogień hehe
1
Dość wystarczy nie oglądam dalej tego gówna i Barcy w tym sezonie. Wolę się wyspać niż oglądać te pseudogwiazdy. Dobranoc La ramblo
0
Ależ żałosny jest Xavi z tym przyspawaniem Roque do ławki
0
@Emhyr O nim pomyślałem
0
@AFA z tego co wiem to w regulaminie nie ma znaczenia chęć piłkarza czy zamysł tylko skutek
3
https://fminside.net/players/4-fm-24/14130029-cristian-romero/
Agresja Romero 20
0
O widzę że jeden z największych talentów Fma 16 letni Mikey Moore na ławce w totkach
0
@Alan_fcbfan a kiedyś się mówiło o tym że trenował biegi dlugodystansowe
0
Wolę już Roberto od nudnego jak flaki z olejem Pedriego.
0
@abram3k na spalonym był Raphinha
2
Ależ ten Pedri jest nudny
0
Gavi jakby grał to by ich zjebał wszystkich że nie biegają
0
@Janas11224 Ale to chyba taki typ filmu był. Taki w stylu lat 90 klasy B.
0
@Emhyr Szkoda że nie trafił ani raz jakiegoś cepa. Ale dał z siebie wszystko
0
No to po Ferrarim
0
Myślałem że Ferrari na wielkiej gali walczy a tu z 200 osób w małej hali
1
Co ten Szpila zrobił
0
Szpilka polski Sub Zero