matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City świętuje i fajnie. Będą mieli jeszcze lepsze morale na Real
0
@Kazragore zobacz drugi link zaakceptowali 110 mln..
0
Oferta za de Jonga i co robimy? :)
https://prnt.sc/7bCKp3iMx8_-
edit dałem więcej i od razu zaakceptowali https://prnt.sc/1Sp_oAyPosO2
4
Casado zasługuje na więcej minut. Któryś raz wszedł na kilkanaście minut i zawsze pozytywna zmiana
0
Ferran to mógłby grać w jakimś Rakowie a nie Barcy
0
Pena by się nie ruszył
0
A niech już wpuści tego Faye
2
W końcu duży błąd Cubarsiego
0
No nie napiszę nic nowego. Niesamowite wrażenie robi ten Cubarsi
0
Liczyłem na pierwszy skład dla Faye. Szkoda ale mam nadzieję że wejdzie chociaż w drugiej połowie.
1
Mallorca wyrówna w doliczonym czasie gry po bramce Muriqiego.
1
@michal26 https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131
Najedź sobie na ikonę przy graczu czerwonego krzyża to wyświetli Ci się przewidywany czas powrotu.
3
Gary Lineker podobno rozegrał ponad 500 meczów w karierze i nie dostał ani jednej żółtej lub czerwonej kartki. Fake czy faktycznie prawda?
0
@MesQueUnClub_87 Gość będzie potworem na obronie.
1
@MichalZZZ Oby bardzo chciałbym żeby został. Ja nawet jak grałem w Fmy to zawsze się nazywałem Mateu Hernandez :)
3
Od lat zawsze niedoceniany w kwestiach fizycznych w Football Managerach :)
0
@FCB_dimiC A Ty kogo byś wolał?
0
@FCB_dimiC Spokojnie jeszcze się gość rozkręci a lubię taki profil DM czyli wybiegany mocny fizycznie ze świetnym odbiorem.
0
@betleyoneDEjong Moises Caicedo ale oczywiście wiemy że to niemożliwe.
1
@MichalZZZ A ja cały czas pisałem że wierzę w niego i mam nadzieję że zostanie. Choć możliwe że w afekcie w czasie meczu z raz napisałem żeby wypi.... Hehe
0
@Sawik_10 Jeden groźny strzał, który Araujo lekko wyblokował a tak to nic. Kounde świetny do tego prawie zawsze był podwajany to miał ciężko.
4
Jednak klub mem jesteśmy dalej
1
Co ten komentator gada za głupoty że Yamal nie wiele młodszy od Mbappe
0
@Dari0G Ale Wrona był i kącik muzyczny hehe
0
Jakby ktoś nie widział macie świetny trailer dzisiejszego spotkania. Miłego oglądania :)
0
@PatrykBarca O super opcja dzięki wielkie tak zrobię.
0
Da się wykupić dzisiejszy mecz albo chociaż na miesiąc czy trzeba od razu w jakimś Canal Plus na rok umowę?
0
@JarekS A jak Desire w tym sezonie? Chyba dobrze mu idzie widzę na transfemarkt że cały czas gra i jakieś liczby ma :)
0
@JarekS Chodziło mi o to że nie ma jeszcze żadnych konkretów z innych klubów. Ja najbardziej się z młodych jaram Faye mam nadzieje że w końcu niedługo zadebiutuje ale fakt ten Diarra też się fajnie zapowiada.
0
@JarekS Ale przecież dalej nie ma żadnych konkretów gdzie trafi.