0

City świętuje i fajnie. Będą mieli jeszcze lepsze morale na Real

0

@Kazragore zobacz drugi link zaakceptowali 110 mln..

0

Oferta za de Jonga i co robimy? :)

https://prnt.sc/7bCKp3iMx8_-

edit dałem więcej i od razu zaakceptowali https://prnt.sc/1Sp_oAyPosO2

4

Casado zasługuje na więcej minut. Któryś raz wszedł na kilkanaście minut i zawsze pozytywna zmiana

0

Ferran to mógłby grać w jakimś Rakowie a nie Barcy

0

Pena by się nie ruszył

0

A niech już wpuści tego Faye

2

W końcu duży błąd Cubarsiego

0

No nie napiszę nic nowego. Niesamowite wrażenie robi ten Cubarsi

0

Liczyłem na pierwszy skład dla Faye. Szkoda ale mam nadzieję że wejdzie chociaż w drugiej połowie.

1

Mallorca wyrówna w doliczonym czasie gry po bramce Muriqiego.

1

@michal26 https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131

Najedź sobie na ikonę przy graczu czerwonego krzyża to wyświetli Ci się przewidywany czas powrotu.

3

Gary Lineker podobno rozegrał ponad 500 meczów w karierze i nie dostał ani jednej żółtej lub czerwonej kartki. Fake czy faktycznie prawda?

0

@MesQueUnClub_87 Gość będzie potworem na obronie.

1

@MichalZZZ Oby bardzo chciałbym żeby został. Ja nawet jak grałem w Fmy to zawsze się nazywałem Mateu Hernandez :)

3

Od lat zawsze niedoceniany w kwestiach fizycznych w Football Managerach :)

0

@FCB_dimiC A Ty kogo byś wolał?

0

@FCB_dimiC Spokojnie jeszcze się gość rozkręci a lubię taki profil DM czyli wybiegany mocny fizycznie ze świetnym odbiorem.

0

@betleyoneDEjong Moises Caicedo ale oczywiście wiemy że to niemożliwe.

1

@MichalZZZ A ja cały czas pisałem że wierzę w niego i mam nadzieję że zostanie. Choć możliwe że w afekcie w czasie meczu z raz napisałem żeby wypi.... Hehe

0

@Sawik_10 Jeden groźny strzał, który Araujo lekko wyblokował a tak to nic. Kounde świetny do tego prawie zawsze był podwajany to miał ciężko.

4

Jednak klub mem jesteśmy dalej

1

Co ten komentator gada za głupoty że Yamal nie wiele młodszy od Mbappe

0

@Dari0G Ale Wrona był i kącik muzyczny hehe

0

Jakby ktoś nie widział macie świetny trailer dzisiejszego spotkania. Miłego oglądania :)


0

@PatrykBarca O super opcja dzięki wielkie tak zrobię.

0

Da się wykupić dzisiejszy mecz albo chociaż na miesiąc czy trzeba od razu w jakimś Canal Plus na rok umowę?

0

@JarekS A jak Desire w tym sezonie? Chyba dobrze mu idzie widzę na transfemarkt że cały czas gra i jakieś liczby ma :)

0

@JarekS Chodziło mi o to że nie ma jeszcze żadnych konkretów z innych klubów. Ja najbardziej się z młodych jaram Faye mam nadzieje że w końcu niedługo zadebiutuje ale fakt ten Diarra też się fajnie zapowiada.

0

@JarekS Ale przecież dalej nie ma żadnych konkretów gdzie trafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?