4

Karas na Insta opublikował że znowu wykryli u niego doping. Śladowe ilości tej samej substancji co wcześniej.

0

@barteq https://prnt.sc/1BUku5-cHXCQ

Tak i nawet nieźle idzie :)
Nie nudzi mnie i gram maksymalnie do prawdziwego czasu rzeczywistego. Czyli na dzień dzisiejszy max. datą w grze mogę mieć 22.03.2024 :)

Później tego save będę mógł przenosić do następnych wersji Fma.

0

O co chodzi z takimi ofertami pracy? Co to za spam?

https://prnt.sc/ftuJ649Lhchl

Wymagania :
Ukończone 18 lat
Dostęp do urządzenia z internetem (Telefon, komputer, laptop)
Podstawowa obsługa telefonu/komputera
Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie zadań
Nie wymagamy :
Doświadczenia
Jakiejkolwiek inwestycji finansowej
Otwierania działalności gospodarczej
Pracy po 8-10h dziennie
Polskiego obywatelstwa

1

@Kratos1990 No to czekam :) Też gram i mam nadzieje że po sezonie będą jakieś pieniądze na transfery bo w zimowej przerwie dalej bida.

2

@Kratos1990 Możesz screena wrzucić jak Ci się rozwinął :)

0

@Ogorinho1974 Kurde sędzia 8 minut doliczył

0

@PawkoFCB no i jest drugą hehe. Ja dałem Walię Polska handi -2 i Ukraine

0

A strzelila by Ukraina jeszcze jedna i mam dwie stówki

0

Wymienili byście Marcosa Alonso na Puchacza?

1

@wawrzyn1 szkoda kuponu

1

Ukraino co Ty robisz???

0

Jak przejdziemy Walię lub Finlandię to wchodzimy do Euro czy jeszcze jakiś mecz?

0

@Bilon87 Napisze priv :)

3

@Bilon87 taktyk bo też mnie chyba czeka niedługo rozmowa

0

@Emhyr Może Joao Neves?

0

@Objectivo Widziałem ten artykuł ale tam nie ma żadnej informacji oprócz osobistych problemów.

0

Wiadomo coś o Cancelo? Na transfermarkt jest taka informacja https://prnt.sc/zB8PeirDBJvB

0

W końcu się przekonałem do Kounde na prawej obronie.

0

Oj Fermin Fermin

0

0

@pasjonat Zaskoczę Cię ale gram ostateczną rozgrywkę w Fma i w grze nie gram dalej z datą niż w rzeczywistości. Czyli praktycznie nie gram dalej na dzisiaj niż 16.03.2024 :)

Co do Fma nie podoba mi się w każdej edycji jak wyglądają dryblingi. Nie ma takich akcji że skrzydłowy leci 1 na 1 z boczny obrońcą, nie widziałem nigdy żeby jakiś dynamiczny skrzydłowy jak Dembele czy Mbappe wypuścili sobie np w dryblingu piłkę na 20 metrów itp

0

@pasjonat Dużo jest racji w tym co piszesz. Jednak jeśli chodzi o realizm i trudność gry to wydaje mi się że musi tak być. W sensie ludzie obejmują słabsze kluby wciągają się w rozgrywkę i wygrywają po x latach wszystkie puchary wprowadzają właśnie jakiś West Ham albo z niższych lig to wygrania wszystkiego i dlatego ta gra tak wciąga i ludzie grają od ponad 20 lat. Jakby było realistyczniej i jakimś klubem z 5 ligi ciężko by było się przebić wyżej albo co chwile by Cię wyrzucali z innych klubów itp to ludziom by się pewnie nie chciało w to grać i zostali by tylko najwięksi pasjonaci. Media racja nudne i ciężko tu coś wymyślić. U mnie standardowo asystent rozmawia na konferencjach. Jeśli chodzi o budowanie zespołów to też mi się to nigdy nie podobało że kluby się jakby losowo wzmacniały. Widać to też przed ważnymi meczami. Ja rotuje Lewy przed Realem odpoczął 2 mecze a Carlo nie oszczędza z Realu swoich zawodników. Jednak mimo tych wszystkich błędów gra i tak jest obłędna :)

2

El Clasico jest nasze! https://prnt.sc/8jJyr4Dru5XJ

0

0

@pasjonat Na razie gra się świetnie i nie widziałem jakiś błędów ale w FM23 nie grałem tylko 22. No chyba że przegram ten mecz to napisze że coś nie tak :D

0

@Rewolucja123 Tylko się zastanawiam czy w pierwszym meczu w tym sezonie trochę wycofać obronę i pressing ale raczej zostawie od pierwszej minuty najwyżej Vini czy Rodrygo się urwą ale oby nie :)

Kurde ciężko ze składem. Balde wrócił i w pełni sił po 3 tygodniach po kontuzji. Gundo chyba w pierwszym a z ciężkim sercem Gavi na ławkę.

11 na mecz. Vamos! https://prnt.sc/knTV0bw-2SZK

3

@Danny Gaucho Kurde nieźle strzela miałem wrażenie że mu tam bez szału idzie.

0

Trzymajcie kciuki. Teraz gram z Realem u siebie. Tabela przed meczem. https://prnt.sc/vAtBTO_fY6AD Araujo w dniu meczu kończy reh i gotowy do gry :)

7

Ja bym spróbował przesunąć Romeu na prawą obronę. Może trochę szybkości mu brakuje ale dobrym ustawianiem by nadrabiał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?