0

Kurde niski kurs ale kusi mnie trochę postawić tysiąc zł na Kasjo. 1.45 kurs

0

@Toretto Jest niestety całkiem inaczej ale nie mogę niestety o tym pisać ale dzięki za odp.

0

Czy pracodawca moze w emailu napisać do pracownika że jak w skrócie nie zrobisz takiego targetu takich statystyk itp to będzie wypowiedzenie umowy? To nie jest w jakimś sensie mobbing albo groźba?

2

Ale Kasjo się znęca nad Boxdelem

0

Technicznie słabszy ale chciałbym takiego przecinaka zobaczyć u nas na DMie. Jest piękny

https://prnt.sc/dAtgOlQ-rary

0

@Visca_barca A Faye Araujo?

6

@WiernyKibic111 Po co oglądać filmy jak tam też wszystko ustawione?

0

@TR3YWAY a fakt źle przeczytałem. Dzisiaj dali o godz 16 stara walkę Don Kasjo Boxdel

1

@Deviler zdecydowanie premium

0

Był dzisiaj ten face to face Boxdela z Kasjo? Miało być o 16 a na kanale fame nic nie widzę

1

@Mario96w słaby jestem przebiegłem tylko niecałe połowę dystansu. Wstyd

2

@Mario96w David Goggins to jedyny członek armii amerykańskiej, który ukończył szkolenie Navy Seals, szkolenie na Rangerów oraz szkolenie sił powietrznych. Nie ma drugiego takie żołnierza. Samo dostanie się do Navy Seal jest uznawane za wyczyn przekraczający możliwości człowieka.

No właśnie David nie odpuściłby

0

Jak jesteście przeziębieni i macie lekką gorączkę to np biegacie czy odpuszczacie trening biegowy?

0

@Bartek22 z Barcy B i młodzików

1

@Kengo Wszystkie nowe twarze, które trafiają do pierwszej drużynie są największymi talentami w Football Managerze :)
W nowej edycji Cubarsi, Fort i właśnie Bernal mają największy potencjał.

0

@niepijpiotrek Ciekawe co by było jakby do 200 cm urósł :D Na skrzydle by już to śmiesznie wyglądało chyba jedyną opcją było by go wystawiać na szpicy :)

4

@FcPortoFan1999 To mnie zawsze bawi. Prawie wszyscy go krytykują albo się śmieją że nie ma dryblingu itp ale jak trzeba sprzedać to kwoty po 100 baniek

1

Kawał gracza z tego De Paula. Co oglądam mecz Atletico to świetnie wygląda

0

@norbi77 wtf? ?

0

@Emhyr Ależ te skrzydła w przyszłym sezonie będą chodziły. Fati i Yamal.

0

Havertz ma jakąś zalete? Serio pytam

0

@MESSIah16 Chyba że wymyśla pływanie te 25 m, na 30 m, 35 m, 40 m itp. i ten co najszybciej pływa zgarnie wszystko

1

@Romario87 a chyba o to chodziło poszukam na YT :)

1

Nie pamiętam który to był mecz ale macie może link do tej sytuacji w którym Lewego rzucają na ziemię i nie ma varu i karnego?

0

@FutureFCBarcelona Spokojnie my mamy Yamala

0

Tak sprawdziłem ostatnie wyświetlenia Kanału Sportowego i Kanału zero to faktycznie różnica jest kolosalna. Ciężko będzie się podnieść KS bez Stanowskiego.

0

@Ptasior Jeszcze Balde.

4

@Ciniak Cóż za głupi komentarz. A kto jest naszym największym rywalem w każdym sezonie? Real czy Cadiz?

0

@Kidd w punkt napisałeś. W sumie przy okazji mógłbyś też ten komentarz pod filmikiem wrzucić co Ci szkodzi ale jak będzie więcej takich komentarzy tego typu to może choć jedna osoba się zreflektuje że to głupoty

0



Był słynny odcinek Stanowskiego o różnej maści naciągaczach ale takich ludzi jest chyba nieskończoność. Znajomy mi przesłał filmik że niby fajny ale jak przesłuchałem co za głupoty tam mówią i przejrzałem kanał tej Pani Beaty i stronę internetową to nie wytrzymałem i napisałem komentarz. Co sądzicie o takich osobach w Internecie?

Dobry komentarz dał jakiś MarioMario-wo9se

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?