1

@David_Beckham Krąży legenda że strzeli jeszcze kiedyś gola albo zaliczy asystę.

0

@MesQueUnClub96 coś mi ostatnio mignęło z Tobą ale nie pamiętam dokładnie. Tak w skrócie czemu tak źle wszystko u Ciebie wygląda?

0

Czy wiadomo jak idzie rehabilitacja Gaviego? Bo na newsy na stronie się nie doczekam.

1

@blakkudium Już 0-2 ten Palmer to ładny kozak

1

@LM10GOAT Tak dokładnie jestem zniesmaczony tym że taka olewka i nie ma żadnych informacji co tam u niego po operacji.

0

@LS Ja narzekałem i dalej narzekam że nic i nim nie napisała redakcja. Wstyd.

0

Ale Araujo kocur w Fmie

0

Redakcja przesadza z tymi newsami o Gavim i postępach w jego rehabilitacji. Ileż można o tym czytać.

1

Bardzo utalentowany ale pozycja Yamala więc bez sensu transfer.

3

@RosjaninBut I do tego Balde cofa się w rozwoju.

1

@JarekS ciekaw jestem też jak mu pójdzie bo też mam mieszane uczucia i też wolałbym Endricka.

0

@JarekS Chodziło mi bardziej o to że widzialbys bardziej Endricka w Barcy niż Roque

1

https://www.facebook.com/photo/?fbid=387818333608907&set=a.215455084178567&locale=pl_PL

Tyle się naczytałem o tym że Endrick jest lepszy technicznie od Roque że ma drybling itp ale trochę dziwne że tylko 1 asysta na 53 spotkań.

@JarekS Co o tym sądzisz bo wiem że jesteś bardziej fanem Ednricka i że bardziej by pasował do nas.

2

@MesQueUnClub96 Tak wielu fanów Ronaldo i Messiego.

0

Czy Ci goście mają pracę marzeń? 14 mln subów i bawią się filmikami z piłki.


0

Oglądał ktoś? Podobno świetny ale bardzo mocny. https://www.filmweb.pl/film/Aida-2020-858070/vod

1

@SelloutCrowd Słaby filmik dali na innych robi wrażenie. Oglądałem też mecz z Brazylii co wsadził hatricka. świetny jest. Już był powoływany do dorosłej rep. Arg. Piłkę potrafi przyjąć :)

https://prnt.sc/CovZ0thnLIho

10

Brać go nie ma się co zastanawiać.

0

Jakbyście mieli wybrać kogo wolelibyście w Barcy. Lautaro czy Juliana Alvareza?

0

https://www.transfermarkt.pl/jude-bellingham/profil/spieler/581678

Jude wart 180 baniek tyle co Haaland i Mbappe.

Yamal wzrost o kolejne 10 baniek tu chyba przesadzili :)

0

Tak w skrócie co się wydarzyło dzisiaj w sejmie?

0

Jak leciała pilka do Raphinhy to już człowiek wiedział że i tak tego nie przyjmie.

1

A niech im wjebie jeszcze Almeria więcej goli

2

Zaczynam drugie podejście do Bloodborne. Życzcie mi powodzenia za ostatnim razem grałem ze znajomym pół nocy i nie doszliśmy do drugiego save.

1

@4drian0 Fajdek po prostu robi zamieszanie żeby dostać angaż w przyszłości w jakiejś federacji freakowej.

0

1

@Gaz Lubiłem Traore szkoda że nie został u nas jako joker. A był później do wzięcia za darmo

3

Nowe wyceny na Transfermarkt we francuskiej. Bulka wzrost o 8 mln euro. Aktualna wartość 15.

3

@Natenczas Nie ale parę lat temu czytałem o nim że wymyślił jakąś chora taktykę chyba z 2 obrońcami. Ogólnie chyba bardzo odważny trener

0

@Kuba_1 o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?