matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@David_Beckham Krąży legenda że strzeli jeszcze kiedyś gola albo zaliczy asystę.
0
@MesQueUnClub96 coś mi ostatnio mignęło z Tobą ale nie pamiętam dokładnie. Tak w skrócie czemu tak źle wszystko u Ciebie wygląda?
0
Czy wiadomo jak idzie rehabilitacja Gaviego? Bo na newsy na stronie się nie doczekam.
1
@blakkudium Już 0-2 ten Palmer to ładny kozak
1
@LM10GOAT Tak dokładnie jestem zniesmaczony tym że taka olewka i nie ma żadnych informacji co tam u niego po operacji.
0
@LS Ja narzekałem i dalej narzekam że nic i nim nie napisała redakcja. Wstyd.
0
Ale Araujo kocur w Fmie
0
Redakcja przesadza z tymi newsami o Gavim i postępach w jego rehabilitacji. Ileż można o tym czytać.
1
Bardzo utalentowany ale pozycja Yamala więc bez sensu transfer.
3
@RosjaninBut I do tego Balde cofa się w rozwoju.
1
@JarekS ciekaw jestem też jak mu pójdzie bo też mam mieszane uczucia i też wolałbym Endricka.
0
@JarekS Chodziło mi bardziej o to że widzialbys bardziej Endricka w Barcy niż Roque
1
https://www.facebook.com/photo/?fbid=387818333608907&set=a.215455084178567&locale=pl_PL
Tyle się naczytałem o tym że Endrick jest lepszy technicznie od Roque że ma drybling itp ale trochę dziwne że tylko 1 asysta na 53 spotkań.
@JarekS Co o tym sądzisz bo wiem że jesteś bardziej fanem Ednricka i że bardziej by pasował do nas.
2
@MesQueUnClub96 Tak wielu fanów Ronaldo i Messiego.
0
Czy Ci goście mają pracę marzeń? 14 mln subów i bawią się filmikami z piłki.
0
Oglądał ktoś? Podobno świetny ale bardzo mocny. https://www.filmweb.pl/film/Aida-2020-858070/vod
1
@SelloutCrowd Słaby filmik dali na innych robi wrażenie. Oglądałem też mecz z Brazylii co wsadził hatricka. świetny jest. Już był powoływany do dorosłej rep. Arg. Piłkę potrafi przyjąć :)
https://prnt.sc/CovZ0thnLIho
10
Brać go nie ma się co zastanawiać.
0
Jakbyście mieli wybrać kogo wolelibyście w Barcy. Lautaro czy Juliana Alvareza?
0
https://www.transfermarkt.pl/jude-bellingham/profil/spieler/581678
Jude wart 180 baniek tyle co Haaland i Mbappe.
Yamal wzrost o kolejne 10 baniek tu chyba przesadzili :)
0
Tak w skrócie co się wydarzyło dzisiaj w sejmie?
0
Jak leciała pilka do Raphinhy to już człowiek wiedział że i tak tego nie przyjmie.
1
A niech im wjebie jeszcze Almeria więcej goli
2
Zaczynam drugie podejście do Bloodborne. Życzcie mi powodzenia za ostatnim razem grałem ze znajomym pół nocy i nie doszliśmy do drugiego save.
1
@4drian0 Fajdek po prostu robi zamieszanie żeby dostać angaż w przyszłości w jakiejś federacji freakowej.
0
Nowe wyceny w ang lidze.
https://www.transfermarkt.pl/premier-league/marktwerte/wettbewerb/GB1
1
@Gaz Lubiłem Traore szkoda że nie został u nas jako joker. A był później do wzięcia za darmo
3
Nowe wyceny na Transfermarkt we francuskiej. Bulka wzrost o 8 mln euro. Aktualna wartość 15.
3
@Natenczas Nie ale parę lat temu czytałem o nim że wymyślił jakąś chora taktykę chyba z 2 obrońcami. Ogólnie chyba bardzo odważny trener
0
@Kuba_1 o co chodzi?