matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Immediate Bitwave ktoś próbował? Wiem że to na 99.9 % scam ale Wojewódzki o to pytał Izabele Chrzan i niby potwierdził on i jego pracownik że faktycznie ona na tym dużo zarobiła więc jestem ciekaw co to za gó*** :)
0
Ja to widzę tak.
Najpierw Xavi ogarnął obronę (zeszly sezon) w tym zbuduje pomoc a w przyszłym atak i będzie team niedozatrzymania
1
@Rewolucja123Cwiakala kiedyś dobrze o nim powiedział. On na boisku wszystko po prostu robi dobrze i tak też było dzisiaj.
0
@krol211 Lepiej niż z Porto gdzie go niektórzy chwalili. W pressingu i w defensywie super. Cały czas w ruchu.
1
Jak ktoś pisze że Lewy dzisiaj dobrze zagrał tylko był nieskuteczny to tak jakbym napisał że Gundo dobrze zagrał ale podania psuł.
0
@pt9 Widziałeś jak grał w poprzednim sezonie?
0
@AlphaNumeric 3 akcje z pierwszej połowy
1) Świetna okazja z głowy ale niestety strzelił nosem
2) Dobra wrzutka ale nie trafił stopą tylko piszczelem
3) Jakby dobrze przyjał miałby sam na sam ale oczywiście przyjał źle
0
@Rewolucja123 W kocu dzisiaj pięknie zagrał Pedri :)
0
@Faro Racja chodziło mi o to że w FMie na początku gry tak się prezentują najlepsi do 16 lat. Tutaj lista. https://prnt.sc/LyDRfMv8-1kn
1
A jego znacie?
https://www.transfermarkt.pl/sverre-nypan/profil/spieler/911736
W nowym fmie z 16 latków tylko Yamal i Endrick mają większe umiejętności.
@ViscaBarca123 @JarekS
0
@clyde Na drogach ciężko się jeździ tego nie lubie. No chyba że napęd 4x4 i jakiś Jeep.
1
@sevs No i fajnie ja też wczoraj pomogłem jakiemuś starszemu sąsiadowi odśnieżyć garaże. Ucieszył się bo już widać że bardzo zmęczony był.
0
@Emhyr Dobrze że nie widziałeś Kings Streets czy jakoś tak znajdziesz na YT. Ale prawda jestem fanem boksu i MMA ale dla mnie Gromda to już przesada. Wczoraj oglądałem pierwszy raz bo dobre walki były gala dobra ale jednak to już przekroczenie granicy sportu.
7
Ktoś tu pisał że jak wygra Newcastle i Milan to wygra 2 tys. Gratulacje!
2
@fart Nie kojarzę filmu dobry?
3
@Lionel_Messi10 jakieś 3/4 lata temu był ogromnym talentem w sumie dalej jest młody. Przedstawiany był jako nowy Dani Alves. Barca nawet się nim interesowała.
0
@TR3YWAY Widziałeś te walki uliczne? Jeszcze brutalniejsze niż Gromda a jest Mistrzem Świata
1
@Technik Nie mogę się doczekać walki jego z Orsu Korsu
0
@TR3YWAY Don Diego niesamowity niech go dają teraz na Korsu super walka by była
1
@TR3YWAY no i mistrz świata kings street
1
@TR3YWAY Ale Franzuz bestia i dopiero 23 lata
1
Co ten Szpila taki zestresowany dzisiaj w studiu?
0
@PIWOSZ89 to ile dzisiaj ma być wszystkich walk?
0
@PIWOSZ89 To organizatora to się opłaca jak tak mało płacą
0
Pierwszy raz Gromde będę oglądał. Jak tam jest w ogóle z kasą? Tylko zwycięzca turnieju wygrywa kasę? Jest drabinka i oprócz tego walki bez turnieju?
6
@Herato Barthez
0
Gromde jak wykupie to tylko na jednym nosniku mogę oglądać? Czy mogę komuś wysłać konto żeby równocześnie oglądał?
0
@kinioo Lewy stoi jak drzewo a Roque wychodzi na pozycję i jest ruchliwy.
0
@michalgajdek Może nie jest dryblerem czy nie ma świetnej techniki ale pazerność na gole, skuteczność, gra bez piłki i strzał ma na wysokim poziomie.
0
@GeneralXavi Strasznie się jaralem jak do nas przychodził. Jednak brutalnie go zweryfikowano.