0

Immediate Bitwave ktoś próbował? Wiem że to na 99.9 % scam ale Wojewódzki o to pytał Izabele Chrzan i niby potwierdził on i jego pracownik że faktycznie ona na tym dużo zarobiła więc jestem ciekaw co to za gó*** :)

0

Ja to widzę tak.

Najpierw Xavi ogarnął obronę (zeszly sezon) w tym zbuduje pomoc a w przyszłym atak i będzie team niedozatrzymania

1

@Rewolucja123Cwiakala kiedyś dobrze o nim powiedział. On na boisku wszystko po prostu robi dobrze i tak też było dzisiaj.

0

@krol211 Lepiej niż z Porto gdzie go niektórzy chwalili. W pressingu i w defensywie super. Cały czas w ruchu.

1

Jak ktoś pisze że Lewy dzisiaj dobrze zagrał tylko był nieskuteczny to tak jakbym napisał że Gundo dobrze zagrał ale podania psuł.

0

@pt9 Widziałeś jak grał w poprzednim sezonie?

0

@AlphaNumeric 3 akcje z pierwszej połowy

1) Świetna okazja z głowy ale niestety strzelił nosem
2) Dobra wrzutka ale nie trafił stopą tylko piszczelem
3) Jakby dobrze przyjał miałby sam na sam ale oczywiście przyjał źle

0

@Rewolucja123 W kocu dzisiaj pięknie zagrał Pedri :)

0

@Faro Racja chodziło mi o to że w FMie na początku gry tak się prezentują najlepsi do 16 lat. Tutaj lista. https://prnt.sc/LyDRfMv8-1kn

1

A jego znacie?

https://www.transfermarkt.pl/sverre-nypan/profil/spieler/911736

W nowym fmie z 16 latków tylko Yamal i Endrick mają większe umiejętności.

@ViscaBarca123 @JarekS

0

@clyde Na drogach ciężko się jeździ tego nie lubie. No chyba że napęd 4x4 i jakiś Jeep.

1

@sevs No i fajnie ja też wczoraj pomogłem jakiemuś starszemu sąsiadowi odśnieżyć garaże. Ucieszył się bo już widać że bardzo zmęczony był.

0

@Emhyr Dobrze że nie widziałeś Kings Streets czy jakoś tak znajdziesz na YT. Ale prawda jestem fanem boksu i MMA ale dla mnie Gromda to już przesada. Wczoraj oglądałem pierwszy raz bo dobre walki były gala dobra ale jednak to już przekroczenie granicy sportu.

7

Ktoś tu pisał że jak wygra Newcastle i Milan to wygra 2 tys. Gratulacje!

2

@fart Nie kojarzę filmu dobry?

3

@Lionel_Messi10 jakieś 3/4 lata temu był ogromnym talentem w sumie dalej jest młody. Przedstawiany był jako nowy Dani Alves. Barca nawet się nim interesowała.

0

@TR3YWAY Widziałeś te walki uliczne? Jeszcze brutalniejsze niż Gromda a jest Mistrzem Świata

1

@Technik Nie mogę się doczekać walki jego z Orsu Korsu

0

@TR3YWAY Don Diego niesamowity niech go dają teraz na Korsu super walka by była

1

@TR3YWAY no i mistrz świata kings street

1

@TR3YWAY Ale Franzuz bestia i dopiero 23 lata

1

Co ten Szpila taki zestresowany dzisiaj w studiu?

0

@PIWOSZ89 to ile dzisiaj ma być wszystkich walk?

0

@PIWOSZ89 To organizatora to się opłaca jak tak mało płacą

0

Pierwszy raz Gromde będę oglądał. Jak tam jest w ogóle z kasą? Tylko zwycięzca turnieju wygrywa kasę? Jest drabinka i oprócz tego walki bez turnieju?

6

@Herato Barthez

0

Gromde jak wykupie to tylko na jednym nosniku mogę oglądać? Czy mogę komuś wysłać konto żeby równocześnie oglądał?

0

@kinioo Lewy stoi jak drzewo a Roque wychodzi na pozycję i jest ruchliwy.

0

@michalgajdek Może nie jest dryblerem czy nie ma świetnej techniki ale pazerność na gole, skuteczność, gra bez piłki i strzał ma na wysokim poziomie.

0

@GeneralXavi Strasznie się jaralem jak do nas przychodził. Jednak brutalnie go zweryfikowano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?