matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ma do niego 100 % zaufania i dlatego nigdy nie gra hehe
0
@ViscaBarca123 Ty co ogólnie sądzisz o Roque? Podoba Ci się jego profil? Ja z nim wiążę z nim ogromne nadzieje i wydaje mi się że ma styl gry trochę jak Suarez. @JarekS Pytam też trochę Ciebie czemu twierdzisz że on tak do nas nie pasuje. Wiadomo nie jest technikiem jak Endrick, Estecao czy inne brylanty z Ameryki Południowej ale wciąż może być wielki.
0
@Emhyr On prawonożny więc może na lewej flance bardziej grać lub w środku
2
@mekston Kozak oglądam trochę. Estevao zgaszony przez Arg.
1
@kulek22 Kurde szkoda ale jeszcze mają chwile żeby wyrównać.
0
Jak tu piszecie o Estevao. To ciekawostka. Na 11 największych talentów młodych w nowy Fmie 4 jest z Barcy + 5 Estevao :)
Tutaj lista: https://prnt.sc/pKHUTbPQ_8JZ
0
@Emhyr Adama Traore wersja 2.0
4
@michalgajdek Piłka nożna idzie w bardzo złym kierunku :( 48 drużyn na mundialu i 24 na euro. Kuriozum jednym słowem.
0
@cchesterr43 1x weszło idealnie.
1
@Faro https://www.capology.com/ albo https://salarysport.com/football/la-liga/barcelona/
0
@kanver_ Wystarczy Desta sprowadzić z powrotem
0
Kurde jeszcze jakbyśmy mieli Luuka dr Kinga i grałby razem z Lewym w ataku to potrojona korona lekko dla Barcy.
0
@MarioVeB! kusiło obstawić czysta 1
1
@MOLESTA To prawda pamiętam że wrócił do gry po zaledwie 5 miesiącach.
1
Xavi też kiedyś zerwał i nie przeszkodziło mu to w powrocie do formy i wygraniu wszystkiego. Mam nadzieję że w wypadku Gaviego bedzie podobnie.
1
@Firestone Niestety tak może być. Liczyłem że to będzie "tylko więzadło"
0
A co zrobił Ferran?
0
Co ta Serbia robi ;/ Po kuponie a Bułgari xG 0.05 i 2 gole.
1
Francja-Gibraltar 5-0 piłka ręczna.
1
@Bocheno1 Dokładnie i Rivaldo na lewym skrzydle.
1
@Messibestplayerintheworld No i elegancko szkoda by było kuponu już na początku a to chyba najwyższy kurs na kuponie :)
0
Co ta Białoruś czemu nie strzela jak na nich obstawiłem.
1
Widziałbym tego rudego w Barcy. Mógłby rotować z Balde :)
3
@IronSanHybrid Marcon by go wyjaśnił
0
@ToWinaSedziego https://fminside.net/players/4-fm-24/2000094152-claudio-echeverri
2
@ToWinaSedziego Na prawdę tak twierdzisz czy napisałeś ironicznie? :)
0
A jak sobie radzi w dzisiejszym meczu perła argentyńskiej piłki Echeverri?
6
@Aureczek W tym sezonie tak nie wiem co się z nim stało. W zeszłym sezonie był niesamowity.
0
@AFA90 ale i tak ludzie by pisali czemu go nie zdjął i po co grał cały mecz
0
@AFA90 Jakby Pedri dostał kontuzji to by było pisanie czemu go nie zmienił.