0

@PIWOSZ89 to ile dzisiaj ma być wszystkich walk?

0

@PIWOSZ89 To organizatora to się opłaca jak tak mało płacą

0

Pierwszy raz Gromde będę oglądał. Jak tam jest w ogóle z kasą? Tylko zwycięzca turnieju wygrywa kasę? Jest drabinka i oprócz tego walki bez turnieju?

6

@Herato Barthez

0

Gromde jak wykupie to tylko na jednym nosniku mogę oglądać? Czy mogę komuś wysłać konto żeby równocześnie oglądał?

0

@kinioo Lewy stoi jak drzewo a Roque wychodzi na pozycję i jest ruchliwy.

0

@michalgajdek Może nie jest dryblerem czy nie ma świetnej techniki ale pazerność na gole, skuteczność, gra bez piłki i strzał ma na wysokim poziomie.

0

@GeneralXavi Strasznie się jaralem jak do nas przychodził. Jednak brutalnie go zweryfikowano.

0

@Emhyr W wywiadzie Bułki ze Smokowskim sporo o nim mówił. Na siłce to on jest wzorem w Nicei. Mówił też o Todibo że fizycznie jest mocny takie geny ale nie lubi za bardzo siłki, bo tak to byłby w ogóle potwór.

0

Wymienili byście Pedriego za Juda?

16

Ależ im zazdroszczę tego Juda

7

Raphinha przecież prawie każdą akcję psuł. Same źle wybory chyba że ja inny mecz oglądałem. Warto było napisać że Pedri miał asystę.

0

Jest już jakiś film ze skrótem gry Cancelo we wczorajszym meczu? Chodzi mi głównie o to podania z fałsza.

0

@insp1re Jestem tego samego zdania że wolę Pedriego dużo niżej. To nie Bellingham który idealnie wygląda za napastnikiem.

0

Ma ktoś może link do tego podania z Quaresmy Cancelo?

0

@Rewolucja123 I jak dzisiaj Pedriego oceniasz? Fajnie że zaliczył asystę ogólnie dzisiaj mi się podobał ale oczywiście bez fajerwerków

0

Wiadomo ile udanych dryblingów dzisiaj miał Cancelo?

1

Balde oglądający dzisiaj Cancelo jest w szoku i chyba wie że posiedzi na lawie troche

2

Grzej się Yamal

1

@MichalZZZ Jednak będzie ciezko

0

Raphinha każdy kontakt z pilka zły

0

Cancelo zrobił robotę ale fajnie że asysta na konto Pedriego

2

@MichalZZZ Dzisiaj gładkie 3-0 dla nas!

0

@AmigoBlancos Nie strzela gładkie 3-0 dla nas dzisiaj

0

@damiano996 Wygrywamy dzisiaj 3-0

0

@Emhyr Jak się w ogóle prezentuje ten Darvich na tych mistrzostwach?

6

@TheNekro94 Dziwne że nawet nie zwróciłem na to uwagi a oglądałem skrót parę razy

2

Czemu niby posiadanie piłki ma być kluczowe?

0

@Emhyr 7/10 .

0

@maroon Dzięki akurat filmu nie szukam dla siebie ale fakt Pogorzelisko strasznie mocny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?