matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 to ile dzisiaj ma być wszystkich walk?
0
@PIWOSZ89 To organizatora to się opłaca jak tak mało płacą
0
Pierwszy raz Gromde będę oglądał. Jak tam jest w ogóle z kasą? Tylko zwycięzca turnieju wygrywa kasę? Jest drabinka i oprócz tego walki bez turnieju?
6
@Herato Barthez
0
Gromde jak wykupie to tylko na jednym nosniku mogę oglądać? Czy mogę komuś wysłać konto żeby równocześnie oglądał?
0
@kinioo Lewy stoi jak drzewo a Roque wychodzi na pozycję i jest ruchliwy.
0
@michalgajdek Może nie jest dryblerem czy nie ma świetnej techniki ale pazerność na gole, skuteczność, gra bez piłki i strzał ma na wysokim poziomie.
0
@GeneralXavi Strasznie się jaralem jak do nas przychodził. Jednak brutalnie go zweryfikowano.
0
@Emhyr W wywiadzie Bułki ze Smokowskim sporo o nim mówił. Na siłce to on jest wzorem w Nicei. Mówił też o Todibo że fizycznie jest mocny takie geny ale nie lubi za bardzo siłki, bo tak to byłby w ogóle potwór.
0
Wymienili byście Pedriego za Juda?
16
Ależ im zazdroszczę tego Juda
7
Raphinha przecież prawie każdą akcję psuł. Same źle wybory chyba że ja inny mecz oglądałem. Warto było napisać że Pedri miał asystę.
0
Jest już jakiś film ze skrótem gry Cancelo we wczorajszym meczu? Chodzi mi głównie o to podania z fałsza.
0
@insp1re Jestem tego samego zdania że wolę Pedriego dużo niżej. To nie Bellingham który idealnie wygląda za napastnikiem.
0
Ma ktoś może link do tego podania z Quaresmy Cancelo?
0
@Rewolucja123 I jak dzisiaj Pedriego oceniasz? Fajnie że zaliczył asystę ogólnie dzisiaj mi się podobał ale oczywiście bez fajerwerków
0
Wiadomo ile udanych dryblingów dzisiaj miał Cancelo?
1
Balde oglądający dzisiaj Cancelo jest w szoku i chyba wie że posiedzi na lawie troche
2
Grzej się Yamal
1
@MichalZZZ Jednak będzie ciezko
0
Raphinha każdy kontakt z pilka zły
0
Cancelo zrobił robotę ale fajnie że asysta na konto Pedriego
2
@MichalZZZ Dzisiaj gładkie 3-0 dla nas!
0
@AmigoBlancos Nie strzela gładkie 3-0 dla nas dzisiaj
0
@damiano996 Wygrywamy dzisiaj 3-0
0
@Emhyr Jak się w ogóle prezentuje ten Darvich na tych mistrzostwach?
6
@TheNekro94 Dziwne że nawet nie zwróciłem na to uwagi a oglądałem skrót parę razy
2
Czemu niby posiadanie piłki ma być kluczowe?
0
@Emhyr 7/10 .
0
@maroon Dzięki akurat filmu nie szukam dla siebie ale fakt Pogorzelisko strasznie mocny.