matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Serducho Bestia pasuje chodzi o fizyczność
12
@Rust_Cohle Odrzucam
1
@BlauGrana1404 Ale jak się nauczyć? Próbowałem że znajomym i nie możemy dojść do drugiego save.
0
@tbas Jemu się przynajmniej opłacało bo jest multimilonerem :)
1
@K4tsuuu To jest trochę paradoks. Robić cały czas ciężkie i trudne rzeczy i człowiek jest twardszy. Ale z drugiej strony jak się ma jedno życie fajnie by było zaznać jednak trochję przyjemności. Goggins mówi że nawet nie pije kawy bo mu to niepotrzebne i bez tego przebiegnie 70 km. Dziwne że nie chce ani trochę poluzować i np w jakiś dzień po prostu nie biegać i po prostu w spokoju napić się np parę kaw albo coś innego.
0
@tbas Właśnie zastanawiałem się kiedyś czy faktycznie miał tak ciężkie dzieciństwo czy przesadzał ale przeczytam to się dowiem.
0
@tbas Polecam wywiad, jest to pierwszy jego wywiad od wielu lat. Ostatni raz był u Joe Rogana. Andrew Huberman trochę inaczej podszedł do tematu i różne kwestie porusza. Książki jeszcze nie przeczytałem ale mam w planach. Ale jest psychopatą nie ma co do tego wątpliwości :)
1
David Goggins: How to Build Immense Inner Strength
Kto obejrzał już ten wywiad? Podobał Wam się co sądzicie?
1
@Pogba Kurde ale zeszły sezon miał trochę tych asyst i dobrze wyglądał. Dziwna sprawa przecież nie zapomniał nagle jak się gra w piłkę
0
@PatrykBarca W defensywie jest niezły ciężko wygrać z nim pojedynek.
0
Fajnie będzie zobaczyć w niedziele grę grę Yamala z Roque :)
0
Ja tam o Balde się nie martwię. Brakuje mu teraz pewności siebie ale zrobi 1, 2 asysty i odpali i presja trochę z niego zejdzie.
0
@!34RC3!_0N4 Może faktycznie myśli o Bayernie. Trochę mu się nie dziwie Barca jest w fatalnej sytuacji a w Bayernie by miał pewnie trofea.
0
@esem91 Pewnie do Stana trafi.
1
Już za rok zobaczymy w jakimś meczu Fati, Roque, Yamal to będzie coś pięknego :)
0
@Fantastyczny Chłopiec Pewnie zagra w niedziele w pierwszym.
1
@pt9 To szkoda że nie oglądałeś go w zeszłym sezonie jak grał.
0
@Encore Ja Morant coś nisko
0
@Kamil689 racja niestety pamiętam jak się nim Barca interesowała
0
Dobry audiobook na YT?
0
@Nazio_87 Dobry serial?
3
@partymaker Bardzo niedoceniany mimo wszystko.
0
@FcPortoFan1999 Jak gol z niczego? ładny dribling później ładne podanie prostopadłe i na końcu fajne wykończenie wew. po długim słupku.
0
@gumaz Breaking Bad lepszy :) Właśnie oglądam drugi raz.
0
@jaras121 wow szacun! Mam w planach iść w Twoje ślady.
3
@Rl9k1nG ja od 20 miesięcy
1
@MesQueUnClub96 Stary ja za Ciebie trzymałam kciuki miej wiarę i nie poddawaj się. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.
1
@DonCarletto top.
1
@mordini123 ok tak podejrzewałem ale dyskusja była ze znajomymi to chciałem szybko wyjaśnić na La rambli. Dzięki
0
@Rewolucja123 nie pije od prawie dwóch lat :)