4

@Serducho Bestia pasuje chodzi o fizyczność

12

@Rust_Cohle Odrzucam

1

@BlauGrana1404 Ale jak się nauczyć? Próbowałem że znajomym i nie możemy dojść do drugiego save.

0

@tbas Jemu się przynajmniej opłacało bo jest multimilonerem :)

1

@K4tsuuu To jest trochę paradoks. Robić cały czas ciężkie i trudne rzeczy i człowiek jest twardszy. Ale z drugiej strony jak się ma jedno życie fajnie by było zaznać jednak trochję przyjemności. Goggins mówi że nawet nie pije kawy bo mu to niepotrzebne i bez tego przebiegnie 70 km. Dziwne że nie chce ani trochę poluzować i np w jakiś dzień po prostu nie biegać i po prostu w spokoju napić się np parę kaw albo coś innego.

0

@tbas Właśnie zastanawiałem się kiedyś czy faktycznie miał tak ciężkie dzieciństwo czy przesadzał ale przeczytam to się dowiem.

0

@tbas Polecam wywiad, jest to pierwszy jego wywiad od wielu lat. Ostatni raz był u Joe Rogana. Andrew Huberman trochę inaczej podszedł do tematu i różne kwestie porusza. Książki jeszcze nie przeczytałem ale mam w planach. Ale jest psychopatą nie ma co do tego wątpliwości :)

1

David Goggins: How to Build Immense Inner Strength

Kto obejrzał już ten wywiad? Podobał Wam się co sądzicie?

1

@Pogba Kurde ale zeszły sezon miał trochę tych asyst i dobrze wyglądał. Dziwna sprawa przecież nie zapomniał nagle jak się gra w piłkę

0

@PatrykBarca W defensywie jest niezły ciężko wygrać z nim pojedynek.

0

Fajnie będzie zobaczyć w niedziele grę grę Yamala z Roque :)

0

Ja tam o Balde się nie martwię. Brakuje mu teraz pewności siebie ale zrobi 1, 2 asysty i odpali i presja trochę z niego zejdzie.

0

@!34RC3!_0N4 Może faktycznie myśli o Bayernie. Trochę mu się nie dziwie Barca jest w fatalnej sytuacji a w Bayernie by miał pewnie trofea.

0

@esem91 Pewnie do Stana trafi.

1

Już za rok zobaczymy w jakimś meczu Fati, Roque, Yamal to będzie coś pięknego :)

0

@Fantastyczny Chłopiec Pewnie zagra w niedziele w pierwszym.

1

@pt9 To szkoda że nie oglądałeś go w zeszłym sezonie jak grał.

0

@Encore Ja Morant coś nisko

0

@Kamil689 racja niestety pamiętam jak się nim Barca interesowała

0

Dobry audiobook na YT?

0

@Nazio_87 Dobry serial?

3

@partymaker Bardzo niedoceniany mimo wszystko.

0

@FcPortoFan1999 Jak gol z niczego? ładny dribling później ładne podanie prostopadłe i na końcu fajne wykończenie wew. po długim słupku.

0

@gumaz Breaking Bad lepszy :) Właśnie oglądam drugi raz.

0

@jaras121 wow szacun! Mam w planach iść w Twoje ślady.

3

@Rl9k1nG ja od 20 miesięcy

1

@MesQueUnClub96 Stary ja za Ciebie trzymałam kciuki miej wiarę i nie poddawaj się. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

1

1

@mordini123 ok tak podejrzewałem ale dyskusja była ze znajomymi to chciałem szybko wyjaśnić na La rambli. Dzięki

0

@Rewolucja123 nie pije od prawie dwóch lat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?