matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Pamiętam jak strzelił tego gola, przez chwile się zawiesiłem i sobie myślałem co się stało i skąd ta piłka się wzięła w siatce.
1
https://www.goal.pl/transfery/cele-transferowe-barcelony-duze-gwiazdy-na-liscie/
Chyba pomylili Onane
0
To co Casado w pierwszym? xD
6
@macio_944 Aż mi się przypomniał słynny pressing Yaya Toure z Realem w LM.
1
@David_Martin Jedyne co Fermin pokazuje w swojej grze to głupie faule.
1
@NeroTFP1 Ja jestem fanem świetna seria :) Z tych mniej znanych też lubię serię Undisputed z "Bojką"
9
@Emhyr Kurde coraz bardziej się do niego przekonuje.
0
@Emhyr Raphinhy nie było to więcej musiał grać
0
@Nikarams a co gada?
1
@NeroTFP1 I kupon przez nich poszedł do kosza ;/
0
Jak mnie denerwują te faule Fermina.
0
Ależ ten Pedri jest słabiutki
0
Kurde City i Barca zostały na kuponie
0
@mekston W fmie by tak pewnie było :)
0
@KrychaFCB a czemu w ogóle Simple zrobił przerwę?
1
@maj_lo Niestety trochę się z Tobą zgadzam i zastanawiałem sie czy go dopisać do listy. Może się jeszcze rozwinie talent ma ale i tak za bardzo hypowany.
0
Donk czy Simple który lepszy?
1
@LjakRoberciik Lubię go ale z racji wieku nie jest dla mnie nietykalny. W sensie fajnie jakby został na lata ale jakby przyszła ogromna oferta to można by było sprzedać.
2
@martool2 Kibicuje gościom co oddają serce na boisku jak Gavi czy Araujo a nie gościom jak Frenkie który snuje sie na boisku i nigdy mu się nie chce pokryć przeciwnika.
2
Dla mnie nietykalni są jedynie Gavi i Yamal. Później może Araujo i Pedri tak to reszta jest mi całkowicie obojętna.
0
@TR3YWAY Będą mieli sporo pkt przewagi nad Gironą to w lidzę będą mogli rotować więcej.
0
Taka broń jaki ma zasięg? Postrzelałbym tak kiedyś.
0
@Krzysztof1987 no w sumie racja najważniejsze że weszło :)
0
Jakby nie przeciwnik to Daro by wygrał
0
@13th dałem tysiąc zł na Kasjo... Głupota bo tylko nie całe 300 zł do przodu będzie jak wejdzie ale zobaczymy
0
Kasjo czy Boxdel?
0
Jest ktoś na Gali fame na żywo? Alez ta nuta przy której której wychodzi Ferrari musi robić wrażenie w takiej hali. Eminem z 2Paciem
0
Don Kasjo nie zawiedź mnie dzisiaj. Postawiłem na Ciebie sporo kasy!
0
@Mns21 niby tak ale kie raz można dobrego pewniaka na tych freakach wychaczyc. Wczoraj Boxdel na Face to face prawie płakał jest to zniszczony psychicznie. Jedyny wagi nie zrobił. Jedyna opcja przegranej Kasjo to kontuzja no ale jednak w K1 walka to coś może się zawsze stać
0
@Toretto dzięki za odp. Dobry pomysł zastanowię się nad tą opcją