0

@negreanu Nie wiem czemu ale wyskakuje mi że muszę być adminem https://prnt.sc/ifZmYyfxNk6-

0

@Reviven A jak to zrobić? Ostatnio przeskanowałem jakimś HD Tune Pro ale chyba pomogło na chwile.

1

@bstryyy Ja bym nawet Xaviego zostawił bez Mbappe :)

0

https://prnt.sc/HgoTpwfaWKHW

Ostatnio na moim laptopie coraz częściej takie błędy wyskakują. Da się jakoś to spróbować naprawić czy raczej coś jest popsute i raczej format którego chciałbym uniknąć.

4

Kurde fajne te skrzydła będziemy mieli w przyszłym sezonie. Yamal z Mbappe.

1

@BorzyKrzys Dybała nie jest dynamiczny

0

@Encore Ale kocur ruchy trochę jak Iverson

0

@ViscaBarca123 Dzięki za szybką odpowiedź. A jak jest w końcu z tym Faye? Wiem że dwa gole ostatnio strzelił ale jak czytałem o nim to zdania są podzielone. Niby się nie umie dobrze ustawiać a znowu inne komentarze że wymiata w obronie.

1

Jak sobie radzi Darvich w Barcy B?

5

Wyrośnie do 200 cm i będziemy mieli następcę Luuka de Jonga :)

0

@TR3YWAY Będziemy mieć naszego Jana Kollera prosto z La Masi

0

@Bajson Jakoś na tej stronie nikt nie opisywał tak jego gry skąd te wnioski.

0

@RomanHoffer Myślę że lepiej zaryzykować i się sparzyć niż nie zaryzykować i żałować że się nie spróbowało. Co to pytania to Hiszpania jest świetna.

0

3 lata temu Ćwiąkała tak ocenił potencjały Fatiego i Viniego. Początek filmiku :)


0

@Forsyth Ja i tak go podziwiam za niezłomność i charakter. To że nie miałby szans w 1x Iroman on dużo razy przyznawał że za późno też zaczął trenować Triatlony.

0

@FcPortoFan1999 Zjebał z dopingiem wiadomo ale i tak mu kibicuje bo to co robi jest nadludzkie

0

A Karasia śledzicie?

0

@Technik bardziej chodziło mi jakby w zbliżonej wadze zawalczyli

0

@partymaker Tak dokładnie czy miałby szansę bo wiadomo że byłbym dużym underdogiem

0

Myślicie że Khalidov w prime miałby szansę z Connorem też w prime?

1

@aldewir A dzięki za wyjaśnienie.

0

O co chodzi z tym filmikiem co Mbappe jest w Barcelonie?

1

@Deviler Ja mam 170 km i wydaje mi się że to już jest bardzo dużo :)

0

Wirtz już wybrał gdzie zagra https://prnt.sc/CXYmm-xojz9o

11

Messiemu został ostatni quest strzelenie gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Od wielu lat próbuje i ciekaw jestem czy mu się uda :)

3

@MateuszGotowka99 Araujo gra dużo ostrzej i mu często nie gwiżdżą nic. Ja bym się nie doszukiwał tam faulu.

2

Można dyskutować czy mogliśmy wygrać czy nie itp ale najgorsze jest to że te wszystkie prawie mecze są smutne. Strasznie człowiek tęskni za Neymarem, Leo czy Suarezem. Nawet jak zrobimy jakąś akcję w przodzie to nie ma żadnego wow. Jedyny który coś poczaruje to Yamal a reszta przewidywalna i nudna gra.

0

@Arden Ciągłymi głupimi faulami

0

@kakusus Fermin wyróżnia się tylko głupimi faulami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?