matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czas na odpoczynek z Fmem i podsumowanie 1 sezonu. Miałem grać równocześnie z prawdziwym czasem ale trochę mnie poniosło i zostawiam grę na 20 sierpnia :)
Liga https://prnt.sc/tMMNWhPwd_YW
Pozostałe puchary, Wygrany superpuchar Hiszpanii z Realem. W Copa del Rey odpadłem z Bilbao po laniu 4:0, a w LM niestety odpadłem z Milanem w ćwierćfinale.
Kadra Barcy na przyszły sezon: https://prnt.sc/Bhqc7jhUxrjw
Transfery: https://prnt.sc/QaOzS8HiB6Il
https://prnt.sc/yY4xSzAraIeO
(Caicedo kupiony za kosmiczne pieniądze ale kasa była ze sprzedaży Frenkiego za równie astronomiczne pieniądze do PSG)
Do tego podpisani i przychodzą za rok ogromne talenty. Dobrze znany tutaj Messinho i Mikey Moore z Totków.
*profil Caicedo wreszcie defensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia :) https://prnt.sc/woaa-dryf0ss
Przed rozpoczęciem rozgrywki miałem dwa marzenia transferowe. Właśnie Caicedo i Musiała. Może w nastęonych sezonach uda się sprowadzić Jamala i były by skrzydła z Yamalem :)
*profil Jamala https://prnt.sc/DGk7qBPPqwbK
Z ciekawostek Vini na liście transferowej po transferze Mbappe do Realu :) Nikt go nie chce bo Real już zszedł z 80 baniek do 35 hehe.
0
https://www.transfermarkt.pl/enzo-alves/profil/spieler/1131186
To jakiś wielki talent? 14 lat już jest na transfermarkt i nawet w Football Managerze. Kojarzy go ktoś?
0
@Kinginiesta już wiemy czemu tak wyszło https://www.facebook.com/share/r/yxSr6x4Lg2FcNi1c/
0
@Kinginiesta No to w takim razie jak wytłumaczysz wielkich piłkarzy jak np Zidane którzy strzelali nie raz w środek bramki? Jakby się rzucił łunin to by był dobrze wykonany karny.
0
@LM10GOAT Został już sprzedany https://prnt.sc/J_yaGQm--M2e
0
@Kinginiesta przecież bramkarz najczęściej się rzuca w któryś bok i na to liczył Silva
2
@kuz Nie ma co dramatyzować. On w wieku 25 lat wygrał więcej trofeów niż Puyol w tym samym wieku.
0
@JarekS A znasz takiego zawodnika jak Mikey Moore? Podobno niesamowity talent.
0
Nie wiem skąd ta krytyka na karnego Silvy. To raczej Lunin jest kozak że go tak wyczuł.
21
Silva z Frenkiem ale by to chodziło. Sto kółeczek na mecz
1
Foden dzisiaj słabiutko
0
@noface Pisałem z 10 razy że za wszelką cenę powinniśmy go kupić za Dembele
0
Dawać tego Doku
0
@qbuteq + łatwych 20 mln zmiennych :)
2
@mekston Przecież liga jest już przegrana.
0
Bye Bye Frenkie. Leć już do tego Paryża.
https://prnt.sc/vMwM7LnZuDuX
1
@Rewolucja123 Mi się wydaje że obrońca czekał na to podanie Lewego i mógł szybko doskoczyć do Torresa.
0
@Rsk94 Niby tak ale np Puyol w w jego wieku nie miał żadnych pucharów na koncie :)
1
@bari_94 Podejrzewam, że kierował się tym że Raphinha dużo lepiej gra w defensywie.
14
Nigdy się już nie nabiorę na tego Frenkiego. Mam dość gościa nie da się patrzeć na jego grę.
0
Co by się stało jakby Trener u jego asystent dostali czerwo? Kto by mógł robić zmiany?
3
Frenkie jak zwykle piękny doskok
0
@A4ron Też mi się tak wydaje
1
@Gaucho ok tam rok temu w fazie pucharowej zapakował w meczu z Lipskiem 5 goli i później jeszcze ukuł Bayern
1
@BabyGang O kurde to przejebane jak wszystkie więzadła :(
0
@PolskiBarcelonista10 Chyba wybrałbym kasę. Do tego pewnie na końcu kariery miałbym jakieś wygrane puchary choć wiadomo że udział przy nich mniejszy.
1
https://prnt.sc/Y51wczrZfCmZ
No to chyba zaakceptuje.
0
Wiadomo co z Diakhabym jak mu rehabilitacja idzie i jakie ma rokowania?
0
@Kazragore Też jestem tego bardzo ciekawy
0
@Kazragore Hehe dali ostatecznie 140 i że zmiennymi wyjdzie 160...