0

@rasta212 dzięki wielkie!

0

Mam prośbę możliwe że nie dam rady obejrzeć meczu na żywo. Na jakiej stronie dzisiaj mogę obejrzeć mecz z powtórki nie znając wyniku?

0

Ale w sumie co z tego że Olmo jeszcze nie zarejestrowany. Wyobraźcie sobie że Barca go kupi dopiero w ostatni dzień okienka i jeszcze go nie mamy

1

@KamQiX Chyba nie ale pewnie szanse są małe.

0

Kurde szkoda że dzisiaj znowu bez Olmo fajnie było by go zobaczyć w akcji w barwach Barcy.

0

PSG ładne talenty ma. Warren, Doue i Joao Neves. Wow

0

Jakby to było możliwe to kogo wolelibyście na lewe skrzydło Nico czy Leao?

0

@zygzakmaklini dokładnie taki był zamysł tego kuponu

2

No to idealnie. Obstawiłem City i Real za 60 zł. Jak wygra Real to mam 160 zł jak nie to będę się cieszył że stracili pkt

2

@Faro Transfer oficjalny ale przejdzie jak skończy 18 lat.

1

@Messi96_96 Do tego jeszcze Yamala pozycja to bez sensu.

1

@AmigoBlancos Ja dałem za 60 zł City i Real.

0

Myślicie że City da radę dzisiaj?

0

@bartekvisca w końcu głos rozsądku. Wiadomo piłkarz o wielkiej klasie ale właśnie często fizycznie wyglądał jakby miał ponad 40 lat. Ja za nim płakać nie będę.

0

@analitykTaktyki Moim zdaniem on powinien grać tylko na 9 tam ma największe szanse dobrą grę. Oczywiście w innym klubie.

8

@okiemtypera_lucaxx95 to chyba oglądaliśmy inny mecz.

1

@Cule1234 Świetne info! Bardzo wierzę w tego chłopaka.

5

@AlvaroHanso przecież nie grał źle i miał udział przy golu po dobrym dośrodkowaniu

4

Pomoc bez Gundo, Frenkiego, Gaviego Fermina i Olmo

0

Nie wiedziałem że Inigo jest tak mało inteligentnym graczem.

0

Nie wierzę że Faye byłby gorszy od Inigo

4

Casado z każdą minutą rośnie w oczach

0

Napisałem przed meczem ze mocno wierzę w Balde.....

1

@gasiciell to samo było na euro

0

Kto podawał do Raphinhy no nie zauważyłem?

6

Brawo Lewy tam masz chłopie być w polu karnym a nie brać się za rozgrywanie

0

@gasiciell Balde

2

Bardzo mocno wierzę dzisiaj w Balde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?