matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rasta212 dzięki wielkie!
0
Mam prośbę możliwe że nie dam rady obejrzeć meczu na żywo. Na jakiej stronie dzisiaj mogę obejrzeć mecz z powtórki nie znając wyniku?
0
Ale w sumie co z tego że Olmo jeszcze nie zarejestrowany. Wyobraźcie sobie że Barca go kupi dopiero w ostatni dzień okienka i jeszcze go nie mamy
1
@KamQiX Chyba nie ale pewnie szanse są małe.
0
Kurde szkoda że dzisiaj znowu bez Olmo fajnie było by go zobaczyć w akcji w barwach Barcy.
0
PSG ładne talenty ma. Warren, Doue i Joao Neves. Wow
0
Jakby to było możliwe to kogo wolelibyście na lewe skrzydło Nico czy Leao?
0
@A4ron https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14738397#comment-14738397
0
@zygzakmaklini dokładnie taki był zamysł tego kuponu
2
No to idealnie. Obstawiłem City i Real za 60 zł. Jak wygra Real to mam 160 zł jak nie to będę się cieszył że stracili pkt
2
@Faro Transfer oficjalny ale przejdzie jak skończy 18 lat.
1
@Messi96_96 Do tego jeszcze Yamala pozycja to bez sensu.
1
@AmigoBlancos Ja dałem za 60 zł City i Real.
0
Myślicie że City da radę dzisiaj?
0
@bartekvisca w końcu głos rozsądku. Wiadomo piłkarz o wielkiej klasie ale właśnie często fizycznie wyglądał jakby miał ponad 40 lat. Ja za nim płakać nie będę.
0
@analitykTaktyki Moim zdaniem on powinien grać tylko na 9 tam ma największe szanse dobrą grę. Oczywiście w innym klubie.
8
@okiemtypera_lucaxx95 to chyba oglądaliśmy inny mecz.
1
@Cule1234 Świetne info! Bardzo wierzę w tego chłopaka.
5
@AlvaroHanso przecież nie grał źle i miał udział przy golu po dobrym dośrodkowaniu
4
Pomoc bez Gundo, Frenkiego, Gaviego Fermina i Olmo
0
Nie wiedziałem że Inigo jest tak mało inteligentnym graczem.
0
Nie wierzę że Faye byłby gorszy od Inigo
4
Casado z każdą minutą rośnie w oczach
0
Napisałem przed meczem ze mocno wierzę w Balde.....
1
@gasiciell to samo było na euro
0
Jeszcze 4 Robert https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14721899#comment-14721899
0
Kto podawał do Raphinhy no nie zauważyłem?
6
Brawo Lewy tam masz chłopie być w polu karnym a nie brać się za rozgrywanie
0
@gasiciell Balde
2
Bardzo mocno wierzę dzisiaj w Balde.