matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co myślicie o tym zatrzymaniu Buddy? Ja już byłem pewny że coś z nim jest nie tak jak ogłosił że kończy z YT. Choć nie chce wyrokować czy będzie winny czy skazany ale podejrzanie to wszystko wygląda.
0
@tbas Tak to wiem niech nie gra z Serbia i nawet niech odpoczywa z Sevilla.
9
A ja jestem trochę po stronie de la Fuente. Czemu on ma rotować Yamalem a Flick już nie? Było już parę meczy że wygrywaliśmy różnicą paru goli i nikt Flickowi nie zabraniał ściągnąć Lamine już w przerwie meczu.
0
Jak sobie Yamal radzi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
3 minuta Szpakowski już gada o nadziei
0
@sevs Szybko mam po kuponie.
1
@Bocheno1 Ruiz był fenomenalny na Euro należy mu się pierwszy plac.
3
Jutro nowe wyceny transfmarket. Ciekawe jaka nowa kwota Yamala i Casado
0
Zawsze mnie takie rzeczy bardzo ruszają bo w obu kolanach zerwałem przednie krzyżowe. Wspomnienia zawsze wracają
0
Kurde szkoda jak zawsze zawodnika :(
1
Xg Real 0.48 slabiutko
0
Kto lepszy w odbiorze Gavi czy Camavinga?
0
@Faro Kurde trochę tak to wygląda czysto piłkarski Yamal sporo lepszy
0
Potrzebuje na szybką muzyke na wesele bo się coś zje..... Proszę o pomoc musze pościągać na pendrive.
0
@Ziemny
3
@Encore Jakbyś znał historię co ten co dostał robi w sieci i jak wszystkich obraża to by Ci go szkoda nie było.
0
@Arden a to szkoda że padła transmisja
0
Wyrzucilo mnie z transmisji chwilę po zakończonej walce Denisa. Działo się jeszcze coś ciekawego?
5
Brawo Denis prawidłowo
1
Kraken gotowy xD
0
@abram3k spalony nie będzie gola
0
Przerażające jest to że Grosicki nawet pod koniec kariery dawał by więcej na skrzydle w Barcy niż Ferran
0
Fajnie że wysoki wynik to się zobaczy Fatiego i Frenkiego
0
Szczesny jest na trybunach?
0
Na razie nie mogę oglądać więc zapytam jak kibice Atletico? Obrażają Viniego?
1
@budel17 Snax najsłabszy ale fajnie że Polak gra na takim poziomie.
1
@Encore Na wysokości kolana atak raczej słuszne czerwo.
0
@Damian_Balde Niestety nie wiem co gościu robi w pierwszej drużynie.
11
Nie ukrywam że mam wielką słabość do Balde ale nie wiem o co z nim chodzi. Dokładnie co z jego szybkością a raczej jej braku. On odpuszcza sprinty bo się boi kontuzji czy po prostu stracił swoją szybkość? Wczoraj przy tej akcji z rzutem karnym przecież rok temu to nawet by nie pachniało groźna akcja jo by z łatwością gościa wyprzedził i podał do bramkarza. Dziwny przypadek.