0

I co myślicie o tym zatrzymaniu Buddy? Ja już byłem pewny że coś z nim jest nie tak jak ogłosił że kończy z YT. Choć nie chce wyrokować czy będzie winny czy skazany ale podejrzanie to wszystko wygląda.

0

@tbas Tak to wiem niech nie gra z Serbia i nawet niech odpoczywa z Sevilla.

9

A ja jestem trochę po stronie de la Fuente. Czemu on ma rotować Yamalem a Flick już nie? Było już parę meczy że wygrywaliśmy różnicą paru goli i nikt Flickowi nie zabraniał ściągnąć Lamine już w przerwie meczu.

0

Jak sobie Yamal radzi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

3 minuta Szpakowski już gada o nadziei

0

@sevs Szybko mam po kuponie.

1

@Bocheno1 Ruiz był fenomenalny na Euro należy mu się pierwszy plac.

3

Jutro nowe wyceny transfmarket. Ciekawe jaka nowa kwota Yamala i Casado

0

Zawsze mnie takie rzeczy bardzo ruszają bo w obu kolanach zerwałem przednie krzyżowe. Wspomnienia zawsze wracają

0

Kurde szkoda jak zawsze zawodnika :(

1

Xg Real 0.48 slabiutko

0

Kto lepszy w odbiorze Gavi czy Camavinga?

0

@Faro Kurde trochę tak to wygląda czysto piłkarski Yamal sporo lepszy

0

Potrzebuje na szybką muzyke na wesele bo się coś zje..... Proszę o pomoc musze pościągać na pendrive.

0

@Ziemny

3

@Encore Jakbyś znał historię co ten co dostał robi w sieci i jak wszystkich obraża to by Ci go szkoda nie było.

0

@Arden a to szkoda że padła transmisja

0

Wyrzucilo mnie z transmisji chwilę po zakończonej walce Denisa. Działo się jeszcze coś ciekawego?

5

Brawo Denis prawidłowo

1

Kraken gotowy xD

0

@abram3k spalony nie będzie gola

0

Przerażające jest to że Grosicki nawet pod koniec kariery dawał by więcej na skrzydle w Barcy niż Ferran

0

Fajnie że wysoki wynik to się zobaczy Fatiego i Frenkiego

0

Szczesny jest na trybunach?

0

Na razie nie mogę oglądać więc zapytam jak kibice Atletico? Obrażają Viniego?

1

@budel17 Snax najsłabszy ale fajnie że Polak gra na takim poziomie.

1

@Encore Na wysokości kolana atak raczej słuszne czerwo.

0

@Damian_Balde Niestety nie wiem co gościu robi w pierwszej drużynie.

11

Nie ukrywam że mam wielką słabość do Balde ale nie wiem o co z nim chodzi. Dokładnie co z jego szybkością a raczej jej braku. On odpuszcza sprinty bo się boi kontuzji czy po prostu stracił swoją szybkość? Wczoraj przy tej akcji z rzutem karnym przecież rok temu to nawet by nie pachniało groźna akcja jo by z łatwością gościa wyprzedził i podał do bramkarza. Dziwny przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?