matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jakie oceny da redakcja za mecz.
Wrzucę swoje i zobaczę w sumie czy podobnie to widziałem.
Pena 9
Kounde 7
Cubarsi 7
Inigo 8
Balde 7
Casado 8
Pedri 7
Fermin 6
Yamal 8
Lewy 9
Raphinha 8
Frenkie 7
Olmo 6
0
@abram3k Sam kiedyś potwierdził że on prowadzi konto Insta i nie ma od tego żadnych ludzi
2
Ja dalej jestem w szoku po tym golu Yamala. Zrobił to tak szybko jakby od nie chcenia. Każdy chyba obrońca zachował by się jak Mendy czyli czekalby na ruch Yamala do środka albo drybling.
0
@Xxxbarca4ever Ale dalej jest przecież bestia w defensywie wczorajszy mecz tego nie zmienia
5
Bardzo się cieszę z asysty Balde. Mocno kibicuje temu chłopakowi.
6
Jakby ktoś pół roku temu powiedział że nie wymieniłby Casado na Kimmicha to bym go wyśmiał a teraz...
0
Ścina Wam Eleven?
0
Starcie gigantów Pena kontra Łunin.
0
@Encore Niczym kiedyś Kameni grający przeciwko Barcy,
0
Jak myślicie Casado ma wielki potencjał czy jednak nie ma co przesadzać?
0
Martin to jest ewenement
1
Alez się serce raduje jak się widzi rozgrzewającego Gaviego
0
@kamiVeB wydaje się zestresowany
0
Lewy
Gra bez pilki 20
Przewidywanie 20
Wykończenie 20
1
Szkoda że nie dał Lewy Fatiemu na pustaka
1
I Yamalek kolejna asysta w lidze
2
@Sulimo najpiękniejszy kolor
1
Ale ten Real meczy każdy mecz ehhh
0
@Aragorn33 Dobre Euro.
1
@adi7adi8 Zdziwiłem się Szczęsny z Lewym w Barcy taki hit i brak meczu w tvp
0
To w środę w TVP jest Liverpool a nie Barca z Bayernem?
0
Czy Leo zagra na MŚ w 2026? Jak tak to jako joker czy pierwszy skład?
0
I co myślicie o tym zatrzymaniu Buddy? Ja już byłem pewny że coś z nim jest nie tak jak ogłosił że kończy z YT. Choć nie chce wyrokować czy będzie winny czy skazany ale podejrzanie to wszystko wygląda.
0
@tbas Tak to wiem niech nie gra z Serbia i nawet niech odpoczywa z Sevilla.
9
A ja jestem trochę po stronie de la Fuente. Czemu on ma rotować Yamalem a Flick już nie? Było już parę meczy że wygrywaliśmy różnicą paru goli i nikt Flickowi nie zabraniał ściągnąć Lamine już w przerwie meczu.
0
Jak sobie Yamal radzi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
3 minuta Szpakowski już gada o nadziei
0
@sevs Szybko mam po kuponie.
1
@Bocheno1 Ruiz był fenomenalny na Euro należy mu się pierwszy plac.