matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że Gavi dzisiaj więcej minut dostanie
0
Nieźle Raphinha już dwie asysty
0
kurde strimsy coś zamulają ;/
0
@J4no Ja pisałem wielokrotnie że nie przepada dałem za nim jak grał u nas. Nic do niego nie mam ale często według mnie wyglądał jak emeryt u nas i jakby mu się nie chciało grać. Liczby miał dobre ale i tak mnie irytował zbyt długim prowadzeniem piłki, dziwnymi stratami i braku pracy w pressingu. Przy taktyce Flicka i pracy jakiej wymaga na boisku nie widziałbym go teraz w składzie.
0
Jaki był kurs na Milan?
2
Gyokers znowu to zrobił!
0
https://www.capology.com/es/la-liga/salaries/
To ile w końcu ten Mbappe zarabia w tym Realu? Co dokładnie oznacza kolumna Est. Bonus?
2
@MesQueUnClub_87 Jedyna jego wada ale to tak na siłę że nie jest typem sprintera jak Mbappe czy Dembele ale oczywiście do wolnych nie należy
1
@MesQueUnClub_87 nic mu nie będzie dwa razy mocno piłka dostał już wstał
1
To Mascherano czy Casado?
0
Super Balde druga asysta
0
Wymienili byście Olmo za Wirtza?
0
@Iniesta8i to fajnie że mu dobrze idzie bo lubiłem Sampera choć minut za dużo w Barcy nie rozegrał
0
@Bernard777 Zapomniałem że poszedł do Motoru i jak mu idzie w PL?
0
@KrychaFCB w sensie do masz na myśli?
0
@Hindus @Velendill A to nie kojarzę tego Siuhego sprawdzę sobie jak gra na YT.
Jeszcze jest słynny Pago :D
0
To Snax jest najlepszym polskim graczem w CS2 czy są lepsi a on gra po prostu w mocnym zespole?
0
@Ramaj77 Fm24, elegancko w pierwszym sezonie potrójna korona w tym wygrana w finale LM z Realem (ciekawostka sędziował Marciniak i wygrałem 1-0 po golu Lewego. Asysta Balde prawie taka sama jak w ostatnim El Clasico :)
W tym sezonie Real mocny bardzo i wyrównana liga.
https://prnt.sc/eIUxCX6M-4hy
W LM bez szału. https://prnt.sc/622SLMPGdGQA
3
Nie raz mam wrażenie że FM jest podłączony do sieci bo za dużo przypadków już widziałem jak ten :)
https://prnt.sc/BWQL2Gqvhfem
0
@kamyk_23 ? ?
0
Co sądzicie o szczepieniu dzieci? Raczej wolicie szczepić na wszystkie szczepionki jakie są czy wybieracie konkretne czy rezygnujecie z wszystkich?
1
@Gaucho Trent bardziej pasuje do gry pilka
0
@abram3k lepiej zbierać na Musiale. Skrzydła Jamal z Yamalem to była by poezja.
1
@norbi77 Busi nigdy nie był w nominowanej 30....
0
@mordini123 Na tym filmbox nie widzę.
1
@DiSBlaDE Tak dokładnie ile razy nie sprawdzałem na filmweb gdzie obejrzeć to byłem wprowadzany w błąd.
0
Gdzie mogę obejrzeć ten film?
https://www.filmweb.pl/film/Wy%C5%9Bcig-2013-628262
0
Proszę o link bo oglądam niby jakiś live z gali ale nie pokazują kto na którym miejscu
0
A można gdzieś w PL albo po ang obejrzeć gale?
0
@tbas Kurde liczyłem na Casado w pierwszej 5