0

Mam nadzieję że Gavi dzisiaj więcej minut dostanie

0

Nieźle Raphinha już dwie asysty

0

kurde strimsy coś zamulają ;/

0

@J4no Ja pisałem wielokrotnie że nie przepada dałem za nim jak grał u nas. Nic do niego nie mam ale często według mnie wyglądał jak emeryt u nas i jakby mu się nie chciało grać. Liczby miał dobre ale i tak mnie irytował zbyt długim prowadzeniem piłki, dziwnymi stratami i braku pracy w pressingu. Przy taktyce Flicka i pracy jakiej wymaga na boisku nie widziałbym go teraz w składzie.

0

Jaki był kurs na Milan?

2

Gyokers znowu to zrobił!

0

https://www.capology.com/es/la-liga/salaries/

To ile w końcu ten Mbappe zarabia w tym Realu? Co dokładnie oznacza kolumna Est. Bonus?

2

@MesQueUnClub_87 Jedyna jego wada ale to tak na siłę że nie jest typem sprintera jak Mbappe czy Dembele ale oczywiście do wolnych nie należy

1

@MesQueUnClub_87 nic mu nie będzie dwa razy mocno piłka dostał już wstał

1

To Mascherano czy Casado?

0

Super Balde druga asysta

0

Wymienili byście Olmo za Wirtza?

0

@Iniesta8i to fajnie że mu dobrze idzie bo lubiłem Sampera choć minut za dużo w Barcy nie rozegrał

0

@Bernard777 Zapomniałem że poszedł do Motoru i jak mu idzie w PL?

0

@KrychaFCB w sensie do masz na myśli?

0

@Hindus @Velendill A to nie kojarzę tego Siuhego sprawdzę sobie jak gra na YT.

Jeszcze jest słynny Pago :D

0

To Snax jest najlepszym polskim graczem w CS2 czy są lepsi a on gra po prostu w mocnym zespole?

0

@Ramaj77 Fm24, elegancko w pierwszym sezonie potrójna korona w tym wygrana w finale LM z Realem (ciekawostka sędziował Marciniak i wygrałem 1-0 po golu Lewego. Asysta Balde prawie taka sama jak w ostatnim El Clasico :)

W tym sezonie Real mocny bardzo i wyrównana liga.

https://prnt.sc/eIUxCX6M-4hy

W LM bez szału. https://prnt.sc/622SLMPGdGQA

3

Nie raz mam wrażenie że FM jest podłączony do sieci bo za dużo przypadków już widziałem jak ten :)

https://prnt.sc/BWQL2Gqvhfem

0

@kamyk_23 ? ?

0

Co sądzicie o szczepieniu dzieci? Raczej wolicie szczepić na wszystkie szczepionki jakie są czy wybieracie konkretne czy rezygnujecie z wszystkich?

1

@Gaucho Trent bardziej pasuje do gry pilka

0

@abram3k lepiej zbierać na Musiale. Skrzydła Jamal z Yamalem to była by poezja.

1

@norbi77 Busi nigdy nie był w nominowanej 30....

0

@mordini123 Na tym filmbox nie widzę.

1

@DiSBlaDE Tak dokładnie ile razy nie sprawdzałem na filmweb gdzie obejrzeć to byłem wprowadzany w błąd.

0

0

Proszę o link bo oglądam niby jakiś live z gali ale nie pokazują kto na którym miejscu

0

A można gdzieś w PL albo po ang obejrzeć gale?

0

@tbas Kurde liczyłem na Casado w pierwszej 5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?