matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po co się pastwicie nad Boguszem. To jednak duża presją debiut w rep i jeszcze gra na Gvardiola
0
Balde czy Zalewski?
0
No to czekamy na drugą czerwona Hiszpanii i zmianę Yamala :)
0
@Ziemny masz wyżej
0
@Gibbon_FCB A ja tam Podolinskiego lubię słuchać
0
@rasta212 No właśnie k to mi chodzi.
1
Czemu Flick może korzystać z Yamala ile chce a że La Fuente nie może?
0
@Who_you_mam w jednym sezonie la ligi miał najwięcej asyst.
1
@Pitinho Szkoda już niedługo będzie smutek, zimno ciemno itp
5
@Lanosss Hazard do Realu gorszy jednak.
0
Czemu Raphinha nie był powołany na kadrę? Czy był ale nie był w kadrze meczowej we wczorajszym meczu z Ekwadorem?
0
@Lucyfffer Masz rację ale jednak go nie wpuszczę. Swoje zrobił i czas odejść :)
0
Została ostatnia kolejka wpuścić go na boisko :) ?
https://prnt.sc/czlfIMbyrTsR
0
@Sulimo xg mamy lepsze
0
Jak Yamal i Olmo się dzisiaj prezentują?
2
https://prnt.sc/vX5KkayL0bBp
Fm znowu superrealistyczny :(
0
@kuz Nigdy nie zrozumiem argumentów "najwięcej wygrał"
0
Pracuje trochę lat w e-commerce i myślę czy nie spróbować zostać specjalistą allegro itp Pracowałem w różnych firmach i wiadomo pracowałem na allegro ale nigdy jakoś specjalnie nie musiałem się zagłębiać w jakieś tajniki. Raczej podstawy, wystawianie aukcji itp Pracuje ktoś z Was na podobnym stanowisku co wkleiłem? Są jakieś dobre szkolenia żebym mógł się wyszkolić w tym zakresie? Chodzi mi też o naukę innych platform jak na dole wypisane, OLX, Ceneo itp
https://prnt.sc/XlRVR9jXslYJ
0
@AtakMozna niestety
2
@FcPortoFan1999 widziałem zajebiście to wyglądało!
1
@FcPortoFan1999 nie widzę nic a Ty?
0
@KmN Spoko jest ten nowy na Canal Plus polski "Prosta Sprawa" Damięcki trochę jak Damon w Jason Bourne
0
@FcPortoFan1999 przed chwilą się o tym dowiedziałem dlatego napisałem żeby ktoś skorzystał
1
Starlinki z serii G9-5 będą widoczne nad Polską wieczorem 2 września. Jak informuje Nocne Niebo, przelot kosmicznego pociągu Elona Muska rozpocznie się o godzinie 21:15 i potrwa ok. czterech minut. Starlinków należy wypatrywać po zachodniej stronie nieba, skąd będą poruszały się w kierunku wschodnim.
Będziecie próbować? Ja wyjdę na zewnątrz ale co próbuje oglądać takie rzeczy to nigdy nic nie widać.
1
Gonciarz rozmawia przez telefon i bije się w klatce. Dobry jest
0
@xvcWinterSoldier Śmiesznie przegrała hehe
0
@Kengo A Raphinha 3 gole i 3 asysty
1
@Lucyfffer Ja mam top 3 The Wire, Gomorra, Breaking Bad
0
Ale dziwne że nie ma Polaka dzisiaj na Fame jakby nie było to legenda Freakow
2
@SpainFanRM89 Syn