3

Po co się pastwicie nad Boguszem. To jednak duża presją debiut w rep i jeszcze gra na Gvardiola

0

Balde czy Zalewski?

0

No to czekamy na drugą czerwona Hiszpanii i zmianę Yamala :)

0

@Ziemny masz wyżej

0

@Gibbon_FCB A ja tam Podolinskiego lubię słuchać

0

@rasta212 No właśnie k to mi chodzi.

1

Czemu Flick może korzystać z Yamala ile chce a że La Fuente nie może?

0

@Who_you_mam w jednym sezonie la ligi miał najwięcej asyst.

1

@Pitinho Szkoda już niedługo będzie smutek, zimno ciemno itp

5

@Lanosss Hazard do Realu gorszy jednak.

0

Czemu Raphinha nie był powołany na kadrę? Czy był ale nie był w kadrze meczowej we wczorajszym meczu z Ekwadorem?

0

@Lucyfffer Masz rację ale jednak go nie wpuszczę. Swoje zrobił i czas odejść :)

0

Została ostatnia kolejka wpuścić go na boisko :) ?

https://prnt.sc/czlfIMbyrTsR

0

@Sulimo xg mamy lepsze

0

Jak Yamal i Olmo się dzisiaj prezentują?

2

https://prnt.sc/vX5KkayL0bBp

Fm znowu superrealistyczny :(

0

@kuz Nigdy nie zrozumiem argumentów "najwięcej wygrał"

0

Pracuje trochę lat w e-commerce i myślę czy nie spróbować zostać specjalistą allegro itp Pracowałem w różnych firmach i wiadomo pracowałem na allegro ale nigdy jakoś specjalnie nie musiałem się zagłębiać w jakieś tajniki. Raczej podstawy, wystawianie aukcji itp Pracuje ktoś z Was na podobnym stanowisku co wkleiłem? Są jakieś dobre szkolenia żebym mógł się wyszkolić w tym zakresie? Chodzi mi też o naukę innych platform jak na dole wypisane, OLX, Ceneo itp

https://prnt.sc/XlRVR9jXslYJ

0

@AtakMozna niestety

2

@FcPortoFan1999 widziałem zajebiście to wyglądało!

1

@FcPortoFan1999 nie widzę nic a Ty?

0

@KmN Spoko jest ten nowy na Canal Plus polski "Prosta Sprawa" Damięcki trochę jak Damon w Jason Bourne

0

@FcPortoFan1999 przed chwilą się o tym dowiedziałem dlatego napisałem żeby ktoś skorzystał

1

Starlinki z serii G9-5 będą widoczne nad Polską wieczorem 2 września. Jak informuje Nocne Niebo, przelot kosmicznego pociągu Elona Muska rozpocznie się o godzinie 21:15 i potrwa ok. czterech minut. Starlinków należy wypatrywać po zachodniej stronie nieba, skąd będą poruszały się w kierunku wschodnim.

Będziecie próbować? Ja wyjdę na zewnątrz ale co próbuje oglądać takie rzeczy to nigdy nic nie widać.

1

Gonciarz rozmawia przez telefon i bije się w klatce. Dobry jest

0

@xvcWinterSoldier Śmiesznie przegrała hehe

0

@Kengo A Raphinha 3 gole i 3 asysty

1

@Lucyfffer Ja mam top 3 The Wire, Gomorra, Breaking Bad

0

Ale dziwne że nie ma Polaka dzisiaj na Fame jakby nie było to legenda Freakow

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?