matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto podawał do Raphinhy no nie zauważyłem?
6
Brawo Lewy tam masz chłopie być w polu karnym a nie brać się za rozgrywanie
0
@gasiciell Balde
2
Bardzo mocno wierzę dzisiaj w Balde.
0
Zagrane za ostatnie znalezione 8 zł. Może Barca da radę jutro :)
https://prnt.sc/3jK-0aP_iil2
0
@tristan87 wyrównali już
0
@Faro Ciekawe ile Yamalowi dadzą pewnie koło 15 baniek
22
Trochę ten Football Manager realistyczny :) Tak określili de Jonga po meczu hehe
https://prnt.sc/9dnxtqZS76Jt
8
@MesQueUnClub_87 Kibice Liverpoolu czekali 30 lat na mistrzostwo a u nas na La Rambli po słabszym meczu albo dobrym Realu jest wywieszana biała flaga.
0
@AlwaysBlaugrana On jest lewym o obrońca
0
No i koniec meczu z Valencią. Najlepszy mecz w sezonie :) https://prnt.sc/sj_PRqOSjbKp
0
@adamek20151 wiem ale co z tego Lewy i tak postrzela
1
https://prnt.sc/ZCclG5eGcv6u
Tak będzie w sobotę z Valencią :)
1
@wojopancer widziałem gdzieś jakiś filmik jak zagrał w meczu kadry chyba MS w wieku 17 lat czy 18. Niesamowite wrażenie robił już wtedy
9
@jacobFCB Jak pokazowy to niech coś pokażą
1
Emocje jak na grzybach
0
@Gaz hehe nie wiem czy nie ja to raz własnie napisałem o tych konkursach NBA
0
@FcPortoFan1999 a co zrobił?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys trochę mało jak to prawda
0
Zawsze mnie zastanawia ile w przybliżeniu osób trenuje dana dyscyplinę sportu. Np taki rzut oszczepem kobiet
0
Francuz po siatce co się odbiła w ostatniej akcji uratował nogą czy ręką bo się kłócę ze znajomymi
0
@JohnnyBarca no i super
0
Cubarsi jak się dzisiaj prezentuję?
0
Bernal czy Fornal który lepszy?
0
Chyba po ptokach
0
Jest może jakaś powtórka jutro meczu z Milanem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maciekofcb gdzie info że powtórka o 8? Sprawdzałem program i nie widziałem
0
Jak zagrał dzisiaj Cubarsi?