0

@koziar A taki fighter był w klatce. Ładnie manipulują emocjami.

0

A tak z ciekawości to ten Pallaside usunął ze swojego kanału te głupie filmiki o których mówił Konopski we wczorajszym filmie?

0

Ale piękny samobój :)

2

@Kidd Dlatego ja go bardzo lubię bo prawie zawsze odpowiada merytorycznie.

0

@Verema Trochę tak zapowiadali że będą szokujące rzeczy. Ale koniec końców materiał dobrze zrobiony

5

Skończyłem teraz film Konopa. Ogólnie nudny myślałem że będzie dużo mocniej.

2

Konopski już wrzucił relacje że film się wgrywa to pewnie kwestia minut i będzie na Youtube

0

No i gdzie ten film Konopa?

0

@Vekk skandal wielki

0

Tak trochę jednym okiem oglądam mecz. Wydawało mi się czy Kovacic drugi raz podobny brutalny faul zrobił?

0

@Arczinho7 dziwna decyzja i to bardzo

0

Będzie na pewno czerwo

0

A Wirtz jak sobie w tym sezonie radzi?

1

@Lionel_Messi10 Szkoda bo chciałem Sake zobaczyć

0

@QQL5 Jak ktoś chce zacząć karierę na YT to proponuje mu taki nick :) Tak dla beki a fajna nazwa i dużo subów by miał na początku.

1

@Arkon Mój ulubiony film Lot nad kukułczym gniazdem :)

0

@barteq Przed meczem z Mallorcą też tak ludzie pisali. Po straconych punktach ludzie po meczu pisali po co dawał Araujo po kontuzji i Inigo.

1

@Joe_Pesci 2:1 dla Arsenalu

0

@Gwyn nawet nie wiem co to kick

0

Jak jest z tym Nitro w internecie? Jego kanał zbanowany ale shoty co chwilę są jakieś z nim.

0



Myślicie że jest jakiś lepszy freestyler w Polsce od niego? Moim zdaniem to absolutny nr 1.

0

@FCB_dimiC Codziennie piszą że będzie jutro.

0

Kurde Adeyemi i Moukoko takie talenty były i obaj grzeją ławę ;/

2

@FcPortoFan1999 Wiemy co Pepe w przeszłości odje... na boisko ale prawda taka że gość w prime był kozakiem i prawie nie do przejścia. Nawet Messi miał z nim nie raz problem.

1

@P33ck Nawet nie widziałem że on dalej w takiej formie. Pomyślałem że to w wyniku kontuzji gra.

0

Nieźle w Chelsea w pierwszym gra 39 letni Silva

13

@Qba2312 Jak się okaże że pisał tylko takie głupoty to rozumiem bronienie go. Ale lepiej poczekać na to co będzie w filmie Konopa.

0

@Katalończyk 99 Dokładnie lepiej poczekać na film Konopa.

0

Boxdel nowy film wypuścił :)

0

I jakie macie co do niego przeczucia? Mi przypomina stylem trochę Suareza :)
Nie mogę się doczekać jak do nas w końcu przyjdzie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?