matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar A taki fighter był w klatce. Ładnie manipulują emocjami.
0
A tak z ciekawości to ten Pallaside usunął ze swojego kanału te głupie filmiki o których mówił Konopski we wczorajszym filmie?
0
Ale piękny samobój :)
2
@Kidd Dlatego ja go bardzo lubię bo prawie zawsze odpowiada merytorycznie.
0
@Verema Trochę tak zapowiadali że będą szokujące rzeczy. Ale koniec końców materiał dobrze zrobiony
5
Skończyłem teraz film Konopa. Ogólnie nudny myślałem że będzie dużo mocniej.
2
Konopski już wrzucił relacje że film się wgrywa to pewnie kwestia minut i będzie na Youtube
0
No i gdzie ten film Konopa?
0
@Vekk skandal wielki
0
Tak trochę jednym okiem oglądam mecz. Wydawało mi się czy Kovacic drugi raz podobny brutalny faul zrobił?
0
@Arczinho7 dziwna decyzja i to bardzo
0
Będzie na pewno czerwo
0
A Wirtz jak sobie w tym sezonie radzi?
1
@Lionel_Messi10 Szkoda bo chciałem Sake zobaczyć
0
@QQL5 Jak ktoś chce zacząć karierę na YT to proponuje mu taki nick :) Tak dla beki a fajna nazwa i dużo subów by miał na początku.
1
@Arkon Mój ulubiony film Lot nad kukułczym gniazdem :)
0
@barteq Przed meczem z Mallorcą też tak ludzie pisali. Po straconych punktach ludzie po meczu pisali po co dawał Araujo po kontuzji i Inigo.
1
@Joe_Pesci 2:1 dla Arsenalu
0
@Gwyn nawet nie wiem co to kick
0
Jak jest z tym Nitro w internecie? Jego kanał zbanowany ale shoty co chwilę są jakieś z nim.
0
Myślicie że jest jakiś lepszy freestyler w Polsce od niego? Moim zdaniem to absolutny nr 1.
0
@FCB_dimiC Codziennie piszą że będzie jutro.
0
Kurde Adeyemi i Moukoko takie talenty były i obaj grzeją ławę ;/
2
@FcPortoFan1999 Wiemy co Pepe w przeszłości odje... na boisko ale prawda taka że gość w prime był kozakiem i prawie nie do przejścia. Nawet Messi miał z nim nie raz problem.
1
@P33ck Nawet nie widziałem że on dalej w takiej formie. Pomyślałem że to w wyniku kontuzji gra.
0
Nieźle w Chelsea w pierwszym gra 39 letni Silva
13
@Qba2312 Jak się okaże że pisał tylko takie głupoty to rozumiem bronienie go. Ale lepiej poczekać na to co będzie w filmie Konopa.
0
@Katalończyk 99 Dokładnie lepiej poczekać na film Konopa.
0
Boxdel nowy film wypuścił :)
0
I jakie macie co do niego przeczucia? Mi przypomina stylem trochę Suareza :)
Nie mogę się doczekać jak do nas w końcu przyjdzie.