3

Napisaliście o Araujo że wyraźniej słabszy od partnera z obrony. Tymczasem oceny Araujo 7, Kounde 8? Trochę to nie jasne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

40

Haha Wardęga powiedział że Mini Mike nie był zamieszany w ta aferę bo wtedy był mały XD

1

@Pedri16Future wardega tak samo teraz zgarnia grubą kasę. Co chwilę donate po 20, 50 czy 100 zł

2

Rozwala mnie ten live Wardęgi jak co parę sekund mu kasa wpada. Fajnie tak sobie by było włączyć takiego streama i kasa sama wpada.

0

I za ile ten Live Wardęgi?

0

@ranger3120 w 24 h tyle będzie minimum tak obstawiam

0

Jak ten Konop wypuści ten film to ciekaw jestem ile to będzie miało wyświetleń. Może jakiś rekord się szykuje

1

@AFA90 To już wiesz na kogo głosować XD

0

@Bogan Barca miała wtedy 3 razy lepszą kadrę.

0

https://biurokarieronline.pl/

Ktoś zna? Legitne? Naprawdę w tej sytuacji kolega pyta :)

1

Ale Boxdel dodał relację :|

2

@Kessie Vieira, Roy Keane, Edgar Davids. Kiedyś to byli defensywni zawodnicy :)

0

Ciekawe ile Wardęga ma już uzbieranej kasy. Oglądam z odtworzenia teraz jego dzisiejszego live i jak ludzie mu wysyłają większe donate np po 50 zł to on nawet nie mrugnie. Gdzieś też widziałem jak pytali youtuberów kto jest najbogatszy to Wardęga odpowiedziało że na pewno on bo nie wydaje prawie w ogóle kasy hehe

0

@_barti Szkoda.

0

Ciekawe czy w końcu Konopski doda ten filmik.

1

Jakbyście mieli zatrzymać tylko 3 zawodników za wszelką cenę to kogo? Ciężki bardzo wybór ale stawiam na Araujo, Frenkie, Yamal. Z bólem serca bez Gaviego i Pedriego.

0

Tyle afer że już wszyscy zapomnieli o Janoszek hehehe

0

@Sulimo ok jest na relacji Ferrariego

0

@_barti jakie gwałty?

1

@sokot I dobrze gramy u siebie z Szahtarem więc może odpocząć.

0

@Rewolucja123 Ale mi zaimponował w meczach strzałem z dystansu. Taki chuderlak a ma bombę w nodze. Czuje że trochę ładnych goli nastrzela. Ale prawda taka że jakby dzisiaj tak Fati zagrał jak Felix to by go wszyscy jechali równo.

0

@Lionel_Messi10 Przecież Roque do nas przychodzi może już w zimie.

0

Czemu Gundo wygląda jakby miał 40 lat? On się rusza jakby był już dawno na emeryturze. Wiem ma już 4 asysty ale strasznie to wygląda motorycznie. W City też się tak ruszał?

0

@krol211 to co zawsze czyli nic

1

Dawno się tak nie zawiodłem. Jest ki po prostu smutno jako kibicowi Barcy. Kiedyś liczył się też styl.

1

@Sapos93 Gramy tak od 46 minuty

0

I co w końcu z tym Yamalem?

3

Yamal stwierdził że pierdzieli takie granie i poszedł do szatni

0

@codemat jest cały czas wolny ale nikt mu nie podaje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?