matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT Ale tanio.
0
Coś cisza o Gulerze.
0
@MarcepanowyKsiaze Szczerze mówiąc masz trochę racji. Martwi mnie ten jego wzrost ale może faktycznie wyjdzie z tego wybitna 9
0
@BordowyPtakJak zawsze zależy jak mu się wylosuje potencjał. On ma pewnie losowy od 150-180
0
@MarcepanowyKsiaze Jak inna pozycja? Głupoty piszesz grają w podobnych sektorach
0
Yamal > Guler .
1
@TheNekro94 Szlak to oczywiste nie wiem czemu go pominąłem. Messi, Roni, Neymar teraz się zgadza.
0
@kejdzi Gorzej z tą aktualizacją z 20-40 hehe
0
@lambard Podobno dobry i zatrzymał Viniego w zeszłym sezonie ale martwi trochę 0 goli i 0 asyst.
0
Coraz bliżej.... Oby był happyend
1
@Gaz w ostatnich powiedzmy 30 latach tylko Messi miał większy talent skill.
0
Ileż można odświeżać stronę! Dawać to Fichado!
0
@BartqRKO Na pewno Milik miał całkowicie zerwane krzyżowe? Nie całe 4 miesiące wydaje się abstrakcyjne. Nigdy nie widziałem żeby jakiś sportowiec wrócił szybciej niż 5/6 miesięcy po takim urazie.
0
@Campeon87 On wygląda trochę jak futsalowiec. Potencjał wciąż jakiś ma.
1
@Sysia11 Dokładnie tak.
10
Dawno nie zależało mi na jakimś transferze jak Gulerze. Mam nadzieje że dzisiaj ogłoszą że do nas przechodzi. Mam przeczucie że może być wielki.
6
Taki sam wzrost jak Eric Garcia a wydaje się wyższy :)
0
@Bartek_VEB a o której godzinie ma być ta konferencja?
0
@szkutnik91 Czekam z wypiekami na twarzy.
2
@szkutnik91 Mi przeczucie mówi mi że niestety będzie jak z Rodrygo i Vinim ale obym się mylił.
1
@JarekS Dzięki za obszerny wpis :) No to czekamy jak rozwinie się jego kariera.
0
Aż ciężko uwierzyć, że transfermarkt go wyceniał jak przyszedł do Barcy na 70 mln euro :)
0
@The_Man Ładnie :) Możesz wrzucić profili tych regenów ciekaw jestem kogo tam sprowadziłeś. Chodzi mi o Faeco Ivana Braviego i Kosinova :)
Za ile kupiłeś Haalanda?
0
@tristan87 Nie wiem czy się to zmieniło bo trochę lat temu to było ale pamiętam jak bodajże Pirlo strzelał w finale lm wolnego i inzaghi tak przebiegł że po plecach mu przeszła półka i zmyliła bramkarza. Komentator mówił że to jedyny gol w finale inna częścią ciała niż głową lub noga
0
@IronSanHybrid Kurde dziwnie wygląda ten nowy CS2
0
@matirix20 @ViscaBarca123 @JarekS Co o nim myślicie?
0
Arda Guler za parę lat :)
Od 7 minuty jego profil
1
@arcziFCB Ale pasują mu te barwy :)
0
Trochę mało się pisze o Warren Zaïre-Emery z PSG. Chłopak 17 lat wyceniany na 20 baniek. Faktycznie aż tak utalentowany?
1
@Rust_Cohle Nie wiem może Rodri dlatego że nie lubię social medi nie wrzucam nigdzie zdjęć i grałem na jego pozycji