matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid i co zmarł na miejscu?
0
@jacob345 ale jednak trochę martwi że gość nie ma żadnych asyst i goli. To chyba trochę styll taki jak Ugarte
0
Kocham Neymara i jego grę ale kurde jak Barca nie wyciągnie tego Gulera to będzie wielki żal. Muszą go wyrwać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DaPidejpi I ta muzyka!
0
Tylko karne obejrzałem. Jak dzisiaj Gavi i Ansu?
1
Ale nie raz są zbiegi okoliczności. Oglądałem przypadkiem dzisiaj filmik Nr Beasta o najdroższych noclegach. Na końcu był zamek za 1 milion dol za noc. Oglądam pozniej 3 odc 2 sezonu Sukcesji i właśnie akcja w tym zamku. Niby nic w fajny zbieg okoliczności
0
Dawaj Gavi! Dawaj Hiszpania!
0
@Emhyr Mam czas tylko muszę jakoś sensownie ćwiczenia wybrać bo mam domowy sprzęt.
0
Co sądzicie o treningu Trening FBW?
1
@MichalZZZ Xavi go nie chciał ale agent Fatiego Mendes oznajmij że Fati zostaje i że Barca ma przyszłego zdobywcę Złotej piłki.
0
@Bykunn to samo ostatnio miałem ale olałem temat i wchodzę w aplikacje Play żeby otworzyć program
0
Brawo City bierzcie go za tyle kasy :)
https://prnt.sc/5p_3G19m0bgb
0
@tbas Może trzeba próbować z niego zrobić DMa.
1
@szkutnik91 Ale trochę dziwne że nikt nigdy o nim nie słyszał.
0
Jak się wczoraj zaprezentował Gavi?
0
Ależ to się posypało wszystko :(
https://prnt.sc/tJiE5bAtdFeG
0
Zostałem upokorzony przez LFC w dwumeczu 8-2 i zaraz do mnie doszło że Barca potrafiła przegrać na prawdę 8-2 w jednym meczu z Bayernem :| Ciężko w to uwierzyć...
0
@Rust_Cohle Zaraz tego Fma skasuje jeszcze karny dla LFC...
2
@Rust_Cohle Rok temu wygrałem wystarczy. Ciężko idzie w 12 minut 3 zółte i Lewy sam na sam zmarnował.
Salah 0-1 :(
dobra nie ma szans 0-2 i Dembele na pusta z 3 metrów nie trafił.
0
Dobra przegrana 5-2 na Anfield. Idę robić remontade! Oto skład + Hiperofesnywne ustawienia. https://prnt.sc/bZiG0YRTT4Kf
0
@Rust_Cohle Ale w lidze demolka :D Ale trochę głupio wyjść teraz na Real rezerwami żeby odpoczęli na LFC.
https://prnt.sc/g7rBLZAQXugT
1
Ale mnie zlał LFC w LM. Alba w barwach LFC i 5-2 na łeb. Jeszcze Dembele się popłakał że zbyt ostro ich po meczu potraktowałem. Ale jest jeszcze rewanż na Camp Nou...
edit: teraz wyjazd z Realem i dopiero LFC rewanż. Stegen i Araujo wypadli ;/
0
@Encore Właśnie mnie miażdży LFC w LM :( https://prnt.sc/TMKKqJtxUUgf
3
@DonCarletto Co z tego jak ligę Bayern zgarnia od 10 lat.
0
@Gaz 15 letni Yamal już więcej da.
0
@TheNekro94 I jak 2 pierwsze odcinki?
1
@karolszymek Ja grałem w FM od kilkunastu lat więc raczej ciężko to tak wytłumaczyć. Polecam kanał na YT VRC. Na discordzie też możesz dodać się do Tawerny PM.
0
I co teraz z Mbappe?
https://prnt.sc/38FspCXMoI0M
Jaki kontrakt XD https://prnt.sc/OJtt4V6aZ06d
Najwyższe zarobki w klubie u mnie https://prnt.sc/_jI-83kqZKAG
0
@TheNekro94 Czekam z niecierpliwością :)