0

@IronSanHybrid i co zmarł na miejscu?

0

@jacob345 ale jednak trochę martwi że gość nie ma żadnych asyst i goli. To chyba trochę styll taki jak Ugarte

0

Kocham Neymara i jego grę ale kurde jak Barca nie wyciągnie tego Gulera to będzie wielki żal. Muszą go wyrwać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DaPidejpi I ta muzyka!

0

Tylko karne obejrzałem. Jak dzisiaj Gavi i Ansu?

1

Ale nie raz są zbiegi okoliczności. Oglądałem przypadkiem dzisiaj filmik Nr Beasta o najdroższych noclegach. Na końcu był zamek za 1 milion dol za noc. Oglądam pozniej 3 odc 2 sezonu Sukcesji i właśnie akcja w tym zamku. Niby nic w fajny zbieg okoliczności

0

Dawaj Gavi! Dawaj Hiszpania!

0

@Emhyr Mam czas tylko muszę jakoś sensownie ćwiczenia wybrać bo mam domowy sprzęt.

0

Co sądzicie o treningu Trening FBW?

1

@MichalZZZ Xavi go nie chciał ale agent Fatiego Mendes oznajmij że Fati zostaje i że Barca ma przyszłego zdobywcę Złotej piłki.

0

@Bykunn to samo ostatnio miałem ale olałem temat i wchodzę w aplikacje Play żeby otworzyć program

0

Brawo City bierzcie go za tyle kasy :)

https://prnt.sc/5p_3G19m0bgb

0

@tbas Może trzeba próbować z niego zrobić DMa.

1

@szkutnik91 Ale trochę dziwne że nikt nigdy o nim nie słyszał.

0

Jak się wczoraj zaprezentował Gavi?

0

Ależ to się posypało wszystko :(

https://prnt.sc/tJiE5bAtdFeG

0

Zostałem upokorzony przez LFC w dwumeczu 8-2 i zaraz do mnie doszło że Barca potrafiła przegrać na prawdę 8-2 w jednym meczu z Bayernem :| Ciężko w to uwierzyć...

0

@Rust_Cohle Zaraz tego Fma skasuje jeszcze karny dla LFC...

2

@Rust_Cohle Rok temu wygrałem wystarczy. Ciężko idzie w 12 minut 3 zółte i Lewy sam na sam zmarnował.

Salah 0-1 :(

dobra nie ma szans 0-2 i Dembele na pusta z 3 metrów nie trafił.

0

Dobra przegrana 5-2 na Anfield. Idę robić remontade! Oto skład + Hiperofesnywne ustawienia. https://prnt.sc/bZiG0YRTT4Kf

0

@Rust_Cohle Ale w lidze demolka :D Ale trochę głupio wyjść teraz na Real rezerwami żeby odpoczęli na LFC.

https://prnt.sc/g7rBLZAQXugT

1

Ale mnie zlał LFC w LM. Alba w barwach LFC i 5-2 na łeb. Jeszcze Dembele się popłakał że zbyt ostro ich po meczu potraktowałem. Ale jest jeszcze rewanż na Camp Nou...

edit: teraz wyjazd z Realem i dopiero LFC rewanż. Stegen i Araujo wypadli ;/

0

@Encore Właśnie mnie miażdży LFC w LM :( https://prnt.sc/TMKKqJtxUUgf

3

@DonCarletto Co z tego jak ligę Bayern zgarnia od 10 lat.

0

@Gaz 15 letni Yamal już więcej da.

0

@TheNekro94 I jak 2 pierwsze odcinki?

1

@karolszymek Ja grałem w FM od kilkunastu lat więc raczej ciężko to tak wytłumaczyć. Polecam kanał na YT VRC. Na discordzie też możesz dodać się do Tawerny PM.

0

I co teraz z Mbappe?

https://prnt.sc/38FspCXMoI0M

Jaki kontrakt XD https://prnt.sc/OJtt4V6aZ06d

Najwyższe zarobki w klubie u mnie https://prnt.sc/_jI-83kqZKAG

0

@TheNekro94 Czekam z niecierpliwością :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?