0

0

@Kazragore Kontrakt chce nowy i powiedziałem mu że po sezonie czyli za chwilę praktycznie w glab nie chce czekać

0

Lewy już 57 goli a dopiero początek kwietnia. Ciekawe na ilu się zatrzyma licznik.
https://prnt.sc/1iqO8ChpU_6j

0

Coraz dziwniejsze te newsy.

1

Camavinga, Tchouameni i Bellingham. Wygląda to kosmicznie!

Mam nadzieje że Barca nie przegapi Gulera z Turcji i będziemy mieli Pedriego, Gaviego i Gulera + świetnego De Jonga.

Profil Anglika w Fmie https://prnt.sc/fF3jzB7bLPrJ

0

Nie kojarzę go w ogóle ale z transfermarkt ani nawet z Fma ale jego profil wygląda tak:
https://fminside.net/players/3-fm-23/12088492-mikayil-faye

0

@AdiKingu96 Może Yamal i Endrick :)

0

@ViscaBarca123 @JarekS Czekamy na recenzję :)

0

@zodiak_10 Już debiutował w dorosłej rep. Wielki potencjał i już ładuje gole w pierwszej drużynie.

1

Piękna informacja

3

Pedro Porro jest szalony. Wpuściłem go w drugiej połowie i 3 asyst. Już ma 15...

https://prnt.sc/pvPprp0HbG8y

edit właśnie dał 4 asystę

0

@Emhyr Tak racja ale miałem małą nadzieję że ich dogoni :) Ale to może Barca jak zaprezentuje się lepiej w LM.

0

@Emhyr trochę miałem nadzieję że Araujo jeszcze lekko wzrosnie

2

Cieszę się że zostanie. Zdecydowanie inni są bardziej do odpalenia niż on.

0

@Azrik Ja bym go brał i próbował z niego zrobić PO. Piszę poważnie :)

0

Dzisiaj mają być nowe wyceny w la liga na transfermarkt. Ciekaw jestem czy Araujo jeszcze wzrośnie cena.

0

@Culer_1906 On my z dziadka nie wyszedł na treningu :D

0

@Barca1922 To samo pomyślałem :D

0

https://www.facebook.com/photo/?fbid=662858202550642&set=a.658019026367893

Jutro nowe wyceny w La Liga na transfermarkt. Bez jaj że Viniemu wzrośnie cena jeszcze.

27

Smutna historia. Bardzo na niego kiedyś liczyłem. Kurde teraz nawet klubu nie ma :(

2

@Barca1922 Gratulacje! Piękna sprawa że się udało :)

0

@WisniaKala Tak u mnie też choroba ciężka pies się mocno męczył musiałem go uśpić. Miałem parę psów jeszcze u rodziców ale nigdy nie miałem tak niesamowitego przyjaciela jak właśnie ten buldog. Był jak anioł.

4

@WisniaKala Mi niestety odszedł parę dni temu Buldog francuski także miał 5 lat. Ciężko się z tym pogodzić :(

0

2

@talizmo Leo Messi

1

@Encore To było by coś pięknego ale szansa na to wynosi 1 %.

2

@Encore Messi za ms dostanie

0

Nie da rady niestety

0

@chavez Tevez tak powiedział. Nie chciał przejść i rzucił zaporową kwotę ile miałby zarabiać. Był w szoku że się zgodzili i przeszedł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?