matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potwierdzam https://prnt.sc/2GkfQNx2BERz
0
@Kazragore Kontrakt chce nowy i powiedziałem mu że po sezonie czyli za chwilę praktycznie w glab nie chce czekać
0
Lewy już 57 goli a dopiero początek kwietnia. Ciekawe na ilu się zatrzyma licznik.
https://prnt.sc/1iqO8ChpU_6j
0
Coraz dziwniejsze te newsy.
1
Camavinga, Tchouameni i Bellingham. Wygląda to kosmicznie!
Mam nadzieje że Barca nie przegapi Gulera z Turcji i będziemy mieli Pedriego, Gaviego i Gulera + świetnego De Jonga.
Profil Anglika w Fmie https://prnt.sc/fF3jzB7bLPrJ
0
Nie kojarzę go w ogóle ale z transfermarkt ani nawet z Fma ale jego profil wygląda tak:
https://fminside.net/players/3-fm-23/12088492-mikayil-faye
0
@Kapiczek https://fminside.net/players/3-fm-23/12088492-mikayil-faye
0
@AdiKingu96 Może Yamal i Endrick :)
0
@ViscaBarca123 @JarekS Czekamy na recenzję :)
0
@zodiak_10 Już debiutował w dorosłej rep. Wielki potencjał i już ładuje gole w pierwszej drużynie.
1
Piękna informacja
3
Pedro Porro jest szalony. Wpuściłem go w drugiej połowie i 3 asyst. Już ma 15...
https://prnt.sc/pvPprp0HbG8y
edit właśnie dał 4 asystę
0
@Emhyr Tak racja ale miałem małą nadzieję że ich dogoni :) Ale to może Barca jak zaprezentuje się lepiej w LM.
0
@Emhyr trochę miałem nadzieję że Araujo jeszcze lekko wzrosnie
2
Cieszę się że zostanie. Zdecydowanie inni są bardziej do odpalenia niż on.
0
@Azrik Ja bym go brał i próbował z niego zrobić PO. Piszę poważnie :)
0
Dzisiaj mają być nowe wyceny w la liga na transfermarkt. Ciekaw jestem czy Araujo jeszcze wzrośnie cena.
0
@Culer_1906 On my z dziadka nie wyszedł na treningu :D
0
@Barca1922 To samo pomyślałem :D
0
https://www.facebook.com/photo/?fbid=662858202550642&set=a.658019026367893
Jutro nowe wyceny w La Liga na transfermarkt. Bez jaj że Viniemu wzrośnie cena jeszcze.
27
Smutna historia. Bardzo na niego kiedyś liczyłem. Kurde teraz nawet klubu nie ma :(
2
@Barca1922 Gratulacje! Piękna sprawa że się udało :)
0
@WisniaKala Tak u mnie też choroba ciężka pies się mocno męczył musiałem go uśpić. Miałem parę psów jeszcze u rodziców ale nigdy nie miałem tak niesamowitego przyjaciela jak właśnie ten buldog. Był jak anioł.
4
@WisniaKala Mi niestety odszedł parę dni temu Buldog francuski także miał 5 lat. Ciężko się z tym pogodzić :(
0
@FcPortoFan1999 tak
2
@talizmo Leo Messi
1
@Encore To było by coś pięknego ale szansa na to wynosi 1 %.
2
@Encore Messi za ms dostanie
0
Nie da rady niestety
0
@chavez Tevez tak powiedział. Nie chciał przejść i rzucił zaporową kwotę ile miałby zarabiać. Był w szoku że się zgodzili i przeszedł :)