0

I jak Yamal dzisiaj gra?

0

Gdzie można obejrzeć powtórkę walki Diego Balboa?

1

Teraz sprawdziłem wynik Borussi. Co oni robią ehhh

18

Jak nie zdarzy się jakiś pech to Karaś za parę godzin kończy wyścig. Zostało mu 17 okrążeń po 1600 m. Musi niestety iść bo kontuzja ale da radę! Będzie rekord

0

@RosjaninBut Diego wygrał?

0

Komentarz usunięty

2

@Emhyr Vinicius poprosił o mecz w sobotę.

2

@FireBarca1899 Jak to się mówi lepiej spłonąć niż zwiędnąć :)

0

@FireBarca1899 Mam nadzieje że jednak jeszcze da radę trochę pobiec żeby czas wyśrubować. Na pewno jego ekipa to sfilmuje :)

0

@FireBarca1899 Ale rekord i tak powinien pobić?

0

Komentarz usunięty

1

@FireBarca1899 Warto przypomnieć też że ma zerwane więzadło krzyżowe.

1

@FireBarca1899 Bardzo mocno śledzę i mocno kibicuje. Śmiesznie to brzmi że 50 km to końcówka :)

0

I komu dzisiaj kibicujecie? Diego czy Balboa?

0

Koło której będzie walczył Balboa z Don Diego?

2

@Mario96w Tak racja ja nie pije półtorej roku ale w sumie wątpię żeby okazyjny drink miałby jakoś niszczyć zdrowie. Takim podejściem to trzeba by było unikać wszystkiego

0

@Sinirsey Pewnie w niedalekiej przyszłości zobaczymy atak Vini Endrick Rodrygo. Wygląda to ciekawie

0

@bartekvisca czyli faktycznie każda dawka alkoholu niszczy mózg? Ale równie dobrze to no chipsy czy inne dziadostwo też robi spustoszenie w organiźmie

0

@Emhyr https://fminside.net/players/3-fm-23/78084541-manuel-ugarte

W Fma kozak. Ale naprawdę w akcji go nie widziałem.

0

@bartekvisca Ładnie. To już raczej mu się uda :) Ciekawe czy zrobi kiedyś ten 20 krotny.

1

Teraz zobaczyłem wynik Chelsea z Manu. Ładnie Londyńczycy odskoczyli Haalandowi o 1 gola.

4

@Tomo1989 Niby prawda ale z drugiej strony głupia gadka jakiegoś nieznanego typa. Kibicuje mocno Karasiowi.

5

@barcelonaLM Racja ten gol z Aguero wszędzie się widzi w sieci a o tym meczu co napisałes jakoś szybko zapomniałem.

5

@Emhyr Nawet zapomniałem o tym że miał takie problemy. W sumie i tak niezłe staty ma 5 goli i 9 asyst.

0

Wymienilibyście Balde za Daviesa?

0

No niezłe zagrali z ostatnim miejscem....

https://prnt.sc/FMhHOvtgzypl

1

@Gaucho Ja właśnie tak zrobiłem :)

https://prnt.sc/-vZIWZ2_TrMV

0

@bartekvisca oby mu się udalo

0

O co chodzi z transferem? Ma być jakaś oficjalka że ktoś odchodzi?

0

@bartekvisca tak właśnie widzę. 91/267 będzie ciężko. Ciekawe czy ma szansę na rekord czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?