matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca W rewanżu strzeli :)
17
Carvalaj 5 raz fauluje Grealisha i dalej bez kartki
0
@takisobiektos Akanji da rade
4
https://fminside.net/players/3-fm-23/55070307-ruben-neves
Xavi sprawdził w FMie że 11 to za mało :D
0
@KrychaFCB I tak najlepsze było assault hehe
0
@Rust_Cohle Polubiłem tego Winiego. Fajnie się słucha tych rozmów.
0
@Emhyr Jakby trafił karnego to nie było by żadnych dyskusji tylko pochwała Haalanda.
2
No i piękne wyniki :)
https://prnt.sc/L6BVDDk5PXPz
0
@Mow_mi_Douglas Kurde Balde ostatnio właśnie miał dużo miejsca ale albo mu nie zagrywali albo nie w tempo ;/
1
@Mow_mi_Douglas Mamy dwóch takich zawodników. Dembele i Balde :)
0
@Rust_Cohle Trzeba teraz dobrze rewanż zagrać :)
1
Ależ to był piękny mecz. Paryż płakał Messiego gole nie pomogły. Wielki mecz Lewego :) https://prnt.sc/jATkH5ywSHqG
2
@Tom_Tom Ale kadra liczy około 20 graczy nie 11. Real seryjnie wygrywa LM a ma w kadrze graczy pokroju Nacho, Vazquez,
1
@Rust_Cohle Mocne zestawienie Araujo&Lewy
0
@aqqi Tak musi być szybki Walker
0
Paryż płaczę! Brawo Lewy!
https://prnt.sc/jATkH5ywSHqG
1
@Colon On chyba kilkadziesiąt razy karierze mijał bramkarza i strzelał o pustej. Nie pamietam dokładnej liczny ale było tego sporo.
0
Wyłączyłem mecz przed chwilą a tu takie jaja
3
@Rust_Cohle Młody i perspektywiczny. Może być w przyszłości równie dobry jak Araujo.
1
Ale mam mocarną kadrę na meczu z Chelsea. Aż czasy Koemana się przypomniały :)
https://prnt.sc/rTrPOmYrrwu-
No i elegancki wynik z taką kadrą :) Dobre opinie kibiców haha https://prnt.sc/RkHijNDVcRsi
0
@pioz123 Ugarte.
0
@Anonymus0608 Spytaj ile jeszcze będzie istnieć piłka nożna :)
2
W Fma amigosi chcą od razu odchodzić. Busiego i Pique już nie ma i teraz jeszcze Jordi chce odejść :)
https://prnt.sc/74klF1r396A_
0
@draxidox hehe o co on się wtedy obraził?
1
@Emhyr No właśnie też się tego obawiam chyba że wyrośnie nam taki wysoki i szybki jak Henry
0
Poznaliśmy przyszłość Xaviego! Tam będzie pasował :D
https://prnt.sc/jrWD3T00NctH
1
@VegetaPolska Nie realne.
2
Fati popsuł ale coraz lepiej i tak wyglada. Łapie dynamikę i większy luz. Niech zostaje a Ferran out.
0
Gavi powinien grać jeszcze mecze w Barcy B.
0
@kamiVeB Ja wciaz w niego mocno wierzę. Niech zostanie a odejdzie Ferran