0

@Kondziubarca W rewanżu strzeli :)

17

Carvalaj 5 raz fauluje Grealisha i dalej bez kartki

0

@takisobiektos Akanji da rade

4

https://fminside.net/players/3-fm-23/55070307-ruben-neves

Xavi sprawdził w FMie że 11 to za mało :D

0

@KrychaFCB I tak najlepsze było assault hehe

0

@Rust_Cohle Polubiłem tego Winiego. Fajnie się słucha tych rozmów.

0

@Emhyr Jakby trafił karnego to nie było by żadnych dyskusji tylko pochwała Haalanda.

2

No i piękne wyniki :)

https://prnt.sc/L6BVDDk5PXPz

0

@Mow_mi_Douglas Kurde Balde ostatnio właśnie miał dużo miejsca ale albo mu nie zagrywali albo nie w tempo ;/

1

@Mow_mi_Douglas Mamy dwóch takich zawodników. Dembele i Balde :)

0

@Rust_Cohle Trzeba teraz dobrze rewanż zagrać :)

1

Ależ to był piękny mecz. Paryż płakał Messiego gole nie pomogły. Wielki mecz Lewego :) https://prnt.sc/jATkH5ywSHqG

2

@Tom_Tom Ale kadra liczy około 20 graczy nie 11. Real seryjnie wygrywa LM a ma w kadrze graczy pokroju Nacho, Vazquez,

1

@Rust_Cohle Mocne zestawienie Araujo&Lewy

0

@aqqi Tak musi być szybki Walker

0

Paryż płaczę! Brawo Lewy!

https://prnt.sc/jATkH5ywSHqG

1

@Colon On chyba kilkadziesiąt razy karierze mijał bramkarza i strzelał o pustej. Nie pamietam dokładnej liczny ale było tego sporo.

0

Wyłączyłem mecz przed chwilą a tu takie jaja

3

@Rust_Cohle Młody i perspektywiczny. Może być w przyszłości równie dobry jak Araujo.

1

Ale mam mocarną kadrę na meczu z Chelsea. Aż czasy Koemana się przypomniały :)

https://prnt.sc/rTrPOmYrrwu-

No i elegancki wynik z taką kadrą :) Dobre opinie kibiców haha https://prnt.sc/RkHijNDVcRsi

0

@pioz123 Ugarte.

0

@Anonymus0608 Spytaj ile jeszcze będzie istnieć piłka nożna :)

2

W Fma amigosi chcą od razu odchodzić. Busiego i Pique już nie ma i teraz jeszcze Jordi chce odejść :)

https://prnt.sc/74klF1r396A_

0

@draxidox hehe o co on się wtedy obraził?

1

@Emhyr No właśnie też się tego obawiam chyba że wyrośnie nam taki wysoki i szybki jak Henry

0

Poznaliśmy przyszłość Xaviego! Tam będzie pasował :D

https://prnt.sc/jrWD3T00NctH

1

@VegetaPolska Nie realne.

2

Fati popsuł ale coraz lepiej i tak wyglada. Łapie dynamikę i większy luz. Niech zostaje a Ferran out.

0

Gavi powinien grać jeszcze mecze w Barcy B.

0

@kamiVeB Ja wciaz w niego mocno wierzę. Niech zostanie a odejdzie Ferran

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?