- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
4
Gaston Diaz
Co sądzicie o tym stoperze grającym w Argentyńskim Ca San Telmo na obrzeżach Argentyńskiej pierwszej ligi?
Czy może jeszcze odpalic na dobre i zwojować Europę?
@Lionel_Messi10 @Sysia11
0
@Rust_Cohle Co to za ogórek
3
@Rust_Cohle Młody i perspektywiczny. Może być w przyszłości równie dobry jak Araujo.
7
@MesQueUnClub96 sprawdź sobie w google buraku
2
@Rust_Cohle Tak, trafi do Barcelony w wieku 35lat jako podawacz ręczników xD
a tak serio, to jego Prime był podajże w 2010 roku, miał najlepszy wtedy okres żeby wjechać do Europy ale nie wykorzystał tego. ;-)
0
@Lionel_Messi10 i czemu tego nie zrobił?
3
@Rust_Cohle tak, razem z Pawłem Brożkiem
2
@Rust_Cohle Nie wiem bo nie śledziłem jego kariery aż tak dogłębnie. ;-)
2
@MesQueUnClub96 Przecież to najprawdziwsza perła, brać go za Araujo!
1
@Rust_Cohle A kto niby ogląda transmisje Primera B Metropolitana? Jaka niby telewizja to transmituje? Ja nawet nie znam piłkarzy z Primera Division, oprócz Boca oczywiście, a co dopiero Primera B?
0
@FCBparasiempre dlatego zapytałem ekspertów
2
@Rust_Cohle Wątpie by ktoś z użytkowników na tej stronie śledził Primere B, a co dopiero był jej ekspertem. Podejrzewam iż nawet wśród polskich dziennikarzy sportowych nie ma takiego eksperta od Club Atletico San Telmo...
1
@FCBparasiempre Ja dużo meczów oglądam z Argentyńskiej Primera División ;-))
Fajną oprawę mają na meczach ogólnie i ten klimat Ameryki Południowej mi siada konkretnie ;-))
2
@Lionel_Messi10 Znam doskonale ten klimat i uwielbiam go. Miałem kiedyś dekoder cyfrowego polsatu i jakaś włoska telewizja transmitowała właśnie Argentyńską Primera Division, zwłaszcza mojej ulubionej Boca Juniors, czy też Copa Libertadores. Domyślałem sie że oglądasz pierwszą Primera, no ale chyba Primery B nie ogladasz? Czy jednak się myle?
1
@FCBparasiempre Rozumiem o co chodzi ;-)) nie oglądam Primery B tylko te prestiżowe rozgrywki w Argentynie, no i Copa Libertadores też śledzę czyli ich odpowiednik naszej Ligi Mistrzów ;D
2
@Lionel_Messi10 Ja właśnie zacząłem pasjonować się Copa Libertadores, kiedy zobaczyłem te rozgrywki właśnie na tej włoskim kanale, gdy niemal w pojedynke Juan Roman Riquelme triumfował z Boca Juniors, bodaj w 2006 czy 2007? Wtedy byłem jeszcze kawalerem i nie musiałem wstawać rano do pracy. Teraz nie moge sobie pozwolić po nocach oglądać niestety...:)
2
@FCBparasiempre Rozumiem, no świetne to są rozgrywki ;-)) pamiętam jak Riquelme tam kręcił jak pachołkami ;P